Ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodów

Szukasz sposobu na zabezpieczenie spłaty kredytu hipotecznego, pożyczki hipotecznej lub kredytu konsolidacyjnego? We współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń Europa S.A. przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjną ofertę ubezpieczenia od utraty stałego źródła dochodów.

Jaki poziom zabezpieczenia proponujemy?

Dzięki skorzystaniu z oferty ubezpieczenia, w przypadku, gdy stracisz pracę i uzyskasz status bezrobotnego w okresie kredytowania Ubezpieczyciel spłaci 12 kolejnych rat Twojego kredytu. Dodatkowo, uzyskasz zwrot kosztów opłat eksploatacyjnych związanych z utrzymaniem Twojej nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu tj. czynszu, opłat za prąd, gaz, CO, wodno-kanalizacyjnych, fundusz remontowy, wywóz śmieci (do 500 zł miesięcznie).

W przypadku przedterminowego rozwiązania umowy kredytu Ubezpieczyciel wypłaci dodatkowe miesięczne świadczenie w wysokości 0,5% kwoty kredytu. Opłata ubezpieczenia wynosi 1% kwoty kredytu na okres 2 lat i jest płatna z góry - może być także kredytowana.

Szczegółowe zasady, na jakich oferowane jest ubezpieczenie wraz z pełną listą wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zostały opisane w Warunkach Ubezpieczenia aktualnych na dzień przystąpienia do ubezpieczenia. Przystąpienie do ubezpieczenia następuje na podstawie deklaracji podpisywanej wraz z podpisaniem umowy kredytu.

Skorzystanie z ubezpieczenia - jakie to łatwe!

Ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodów lub czasowej niezdolności do pracy

Zadbaj o finansowe zabezpieczenie siebie i swoich bliskich – zabezpiecz spłatę kredytu hipotecznego, pożyczki hipotecznej lub kredytu konsolidacyjnego na wypadek trudnych dla Ciebie sytuacjach losowych.

We współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń Europa S.A. przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę ubezpieczenia od utraty stałego źródła dochodów lub czasowej niezdolności do pracy, dostępnego w wariantach umożliwiających dobór zakresu ochrony do Twoich potrzeb.

Masz możliwość zabezpieczenia siebie i swoich bliskich na wypadek:

  • utraty stałego źródła dochodów w Wariancie I,
  • utraty stałego źródła dochodów i czasowej niezdolności do pracy w Wariancie II.

Opłata za ubezpieczenie w zależności od wariantu wynosi miesięcznie jedynie 7% ostatniej raty kredytu w Wariancie I oraz 9% ostatniej raty kredytu w Wariancie II.

Jak to działa?

Dzięki korzystaniu z ochrony ubezpieczeniowej, jeżeli stracisz pracę lub będziesz przebywać na zwolnieniu lekarskim powyżej 30 dni z powodu choroby lub nieszczęśliwego wypadku, uzyskasz status bezrobotnego w okresie kredytowania, Ubezpieczyciel będzie wypłacać co miesiąc świadczenie przeznaczone na spłatę raty kredytu.

Szczegółowe zasady, na jakich oferowane jest ubezpieczenie wraz z pełną listą wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zostały opisane w Warunkach Ubezpieczenia aktualnych na dzień przystąpienia do ubezpieczenia. Przystąpienie do ubezpieczenia następuje na podstawie podpisanej Deklaracji Zgody w oddziale Banku Millennium.

Proste i wygodne zasady przystąpienia do ubezpieczenia!

Dodatkowe produkty

Kredyt Hipoteczny

Za środki z kredytu kupisz swoje wymarzone mieszkanie lub zrealizujesz plan budowy własnego domu.

Pożyczka Hipoteczna

To kredyt, który możesz przeznaczyć na dowolny cel! Wakacje, samochód, studia?

Ubezpieczenie na życie

Zapewnij sobie oraz Twoim najbliższym stabilność finansową nawet w najtrudniejszych momentach.

Ubezpieczenie nieruchomości

Zapewnij sobie komfort i poczucie bezpieczeństwa we własnym domu lub mieszkaniu.

Jak skorzystać

Przez internet

Jeżeli jesteś zainteresowany ubezpieczeniem

TeleMillennium

Zadzwoń do nas

801 331 331
W naszych oddziałach
Wybierz najbliższy oddział