O ubezpieczeniu

Assistance Impresja oferowany jest posiadaczom Kart kredytowych Millennium Visa Impresja oraz Millennium Mastercard Impresja. Pakiet składa się z 5 obszarów:

Assistance samochodowy

Rozładował Ci się akumulator, zgubiłeś kluczyki do auta, zabrakło Ci paliwa, Twój samochód uległ awarii? Dzięki ubezpieczeniu, w takich oraz innych sytuacjach np. kradzieży auta czy wypadku drogowego, będziesz mógł skorzystać ze świadczenia assistance. Ubezpieczyciel pokryje m.in. koszty naprawy pojazdu na miejscu zdarzenia, zorganizuje i pokryje koszty holowania auta, dostarczy paliwo lub zapewni samochód zastępczy.

Ponadto otrzymujesz dostęp do Infolinii motoryzacyjnej, gdzie uzyskasz informacje m.in. o tym jak najszybciej dojechać do celu podróży, co zrobić w razie wypadku drogowego oraz jakie są prognozy pogody w miejscu, do którego się udajesz.

Assistance medyczny

Dzięki pomocy medycznej możesz być spokojny o zdrowie Twoje oraz Twoich najbliższych. W razie nagłej choroby lub nieszczęśliwego wypadku Ubezpieczyciel zorganizuje i pokryje koszty wizyty lekarskiej, pediatry, pielęgniarki, zorganizuje transport do i ze szpitala, dostarczy leki oraz sprzęt rehabilitacyjny. W sytuacji hospitalizacji, Ubezpieczyciel między innymi zapewni pomoc domową czy wsparcie w okresie rekonwalescencji. Ponadto otrzymujesz dostęp do Infolinii medycznej oraz „Baby assistance", gdzie uzyskasz informacje o dyżurujących aptekach i placówkach medycznych, zasadach zdrowego żywienia, przygotowaniach do zabiegów.

Assistance domowy

W razie uszkodzenia zamków, zgubienia kluczy czy awarii sprzętu RTV/AGD/PC, będziesz mógł skorzystać ze specjalistycznej pomocy technicznej jaką zapewnia Ubezpieczyciel w ramach Pakietu Assistance Impresja. W razie stłuczenia szyby, zalania, powodzi, pożaru lub innego zdarzenia losowego, zyskasz dostęp do pomocy elektryka, hydraulika, dekarza, murarza, szklarza czy technika urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych.

Ubezpieczyciel organizuje pomoc i pokrywa koszty usług specjalistów, którzy przyjeżdżają do Ciebie aby udzielić Ci pomocy, a Ty finansujesz jedynie koszty potrzebnych części lub akcesoriów. Ponadto, jeśli planujesz remont lub przeprowadzkę, możesz skorzystać z pomocy w zakresie montażu urządzeń i transportu mienia.

Concierge dla Kobiet

Pakiet Concierge przygotowany z myślą o Kobietach, obejmuje m.in. pomoc w organizacji usług opiekunki do dziecka, wizyty w gabinecie kosmetycznym czy salonie fitness, a także organizację profesjonalnej sesji zdjęciowej. Jednocześnie w ramach Concierge dla Kobiet masz dostęp do informacji o zabiegach upiększających, alternatywnych metodach leczenia oraz metodach aktywnego spędzania czasu.

Osobisty Terminarz

Na Twoje życzenie będziemy prowadzić Terminarz ważnych wydarzeń i informować Cię o zbliżających się wyjątkowych dla Ciebie datach. Wystarczy zadzwonić pod numer Infolinii: (+48) 22 205 50 58 i zdefiniować najważniejsze daty oraz formę, w jakiej Konsultanci Infolinii mają Ci o nich przypomnieć. W ramach Osobistego Terminarza będziemy przypominać m.in. o datach urodzin i imienin najbliższych Ci osób, spotkaniach biznesowych, wizytach u lekarza, zebraniach rodziców czy terminach złożenia dokumentów w urzędach.

 

Aby skorzystać ze specjalistycznej pomocy technicznej, samochodowej czy też medycznej, wystarczy jeden telefon do Centrum Alarmowego Europ Assistance: (+48) 22 205 50 58.

Od momentu wydania karty do końca pierwszego cyklu rozliczeniowego, ubezpieczenie jest bezpłatne. W kolejnych miesiącach opłata wynosi 4,99 zł miesięcznie i będzie naliczana na zasadach opisanych w cenniku.

Dodatkowe produkty

Millennium Impresja

To wyjątkowa karta kredytowa, dzięki której otrzymasz zwrot aż do 5% na codzienne zakupy, odzież, obuwie, kosmetyki, artykuły dla dzieci, biżuterię, książki, u wybranych Partnerów.

Jak skorzystać

Przez internet

Jeśli jesteś zainteresowany ubezpieczeniem

TeleMillennium

Zadzwoń do nas

801 331 331
W naszych placówkach
Wybierz najbliższą placówkę