O ubezpieczeniu

Pakiet Assistance Alfa oferowany jest posiadaczom Kart kredytowych Millennium Visa Alfa. Pakiet składa się z 3 obszarów:

Assistance samochodowy

Rozładowany akumulator, przebita opona, pusty bak, a może Twój samochód po prostu uległ awarii? Dzięki temu ubezpieczeniu, w takich oraz innych sytuacjach możesz skorzystać ze świadczenia assistance. Ubezpieczyciel zorganizuje i pokryje m.in. koszty usprawnienia pojazdu w miejscu zdarzenia, koszty holowania auta, dostarczy paliwo lub zapewni samochód zastępczy.

Dodatkowo, otrzymujesz dostęp do Infolinii motoryzacyjnej, gdzie uzyskasz informacje o m.in. procedurze postępowania w razie wypadku drogowego, o firmach świadczących usługi pomocy drogowej oraz informacje o warunkach pogodowych na drogach.

Assistance medyczny

Dzięki pomocy medycznej możesz być spokojny o zdrowie Twoje oraz Twoich najbliższych. W razie nagłej choroby lub nieszczęśliwego wypadku Ubezpieczyciel zorganizuje i pokryje koszty wizyty lekarskiej, pediatry, pielęgniarki, zorganizuje transport do i ze szpitala, dostarczy leki oraz sprzęt rehabilitacyjny. W sytuacji hospitalizacji, Ubezpieczyciel zapewni między innymi pomoc w domu czy opiekę nad dziećmi.

Assistance domowy

W razie powstania szkody w miejscu zamieszkania, w wyniku zdarzenia losowego, kradzieży z włamaniem czy awarii sprzętu RTV/AGD/PC, będziesz mógł skorzystać ze specjalistycznej pomocy technicznej jaką zapewnia Ubezpieczyciel w ramach Pakietu Assistance Alfa. W razie stłuczenia szyby, zalania, powodzi, pożaru lub innego zdarzenia losowego, możesz skorzystać z pomocy elektryka, hydraulika, dekarza, murarza, szklarza czy technika urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych.

Ubezpieczyciel organizuje pomoc i pokrywa koszty usług specjalistów, którzy przyjadą do Ciebie, aby udzielić Ci pomocy. Ty finansujesz jedynie koszty potrzebnych części lub akcesoriów. Ponadto, jeśli planujesz remont lub przeprowadzkę, możesz skorzystać z pomocy w zakresie montażu urządzeń i transportu mienia.

Aby skorzystać z pomocy medycznej, samochodowej lub domowej wystarczy zadzwonić do Centrum Alarmowego Europ Assistance: (+48) 22 205 50 58.

Od momentu wydania karty do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego, ubezpieczenie jest bezpłatne. Potem, opłata wynosi 4,99 zł miesięcznie i jest naliczana zgodnie z cennikiem.

Produkty powiązane

Millennium Alfa

Pierwsza karta kredytowa adresowana do mężczyzn, z którą otrzymasz zwrot 5% wartości zakupów w sklepach Partnerów.

Jak skorzystać

Przez internet

Jeśli jesteś zainteresowany ubezpieczeniem

TeleMillennium

Zadzwoń do nas

801 331 331
W naszych placówkach
Wybierz najbliższą placówkę