Płatności to codzienność każdej firmy: regulowanie zobowiązań wobec dostawców, organów skarbowych, ZUS-u, pracowników, opłat za czynsz lub prąd czy nawet płatności związanych z podróżami służbowymi. Wielu beneficjentów, różne terminy, różne kwoty... Czasami trudno nad wszystkim zapanować.

Szybkie płatności

Dziś większość płatności wykonujesz w formie bezgotówkowej. W wielu przypadkach kluczowy jest czas ich realizacji. Twój kontrahent musi otrzymać pieniądze natychmiast, bo inaczej nie wyda towaru? A może często robisz zakupy firmowe online i zależy Ci na szybkiej dostawie? Sprawdź, jakie mamy na to sposoby.

Płatności cykliczne

Rachunków płacisz mnóstwo. Gaz, prąd, czynsz… Trudno o wszystkim pamiętać, tym bardziej, że przecież na głowie masz jeszcze rachunki domowe. Lepiej więcej czasu poświęć swojemu biznesowi, a dbanie o cykliczne regulowanie rachunków o stałej i zmiennej wysokości zostaw nam. Czy nie wygodniej tylko raz wypełnić odpowiednie zlecenie?

Dostęp do środków

Pewnie często podróżujesz w sprawach służbowych, jeździsz po towary do dostawców. A za paliwo, hotele i inne potrzebne produkty trzeba przecież płacić. Dlatego chcesz mieć łatwy dostęp do firmowych pieniędzy, zarówno w formie bezgotówkowej, by móc płacić w terminalach, jak i gotówki, którą mógłbyś pobrać z bankomatu lub wypłacić w placówce.

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb

Karta debetowa

Zapewnia szybki dostęp do pieniędzy zgromadzonych na rachunku. Możesz nią płacić w punktach handlowo-usługowych i wypłacać gotówkę z bankomatu.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Poproś o kontakt

TeleMillennium

801 31 31 31
Odwiedź nas