Specjaliści kredytowi

  • Białystok

    Łukasz Zaniewski
    tel. 605 159 048
    lukasz.zaniewski@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    Al. Piłsudskiego 13/1
    15-443 Białystok

    Inne lokalizacje: Ełk, Łapy, Łomża, Mońki, Ostrołęka, Suwałki


  • Bielsko Biała

    Dariusz Skowron
    tel. 667 675 982
    dariusz.skowron@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. 11 Listopada 12
    43-300 Bielsko-Biała

    Inne lokalizacje: Cieszyn, Pszczyna, Bielsko-Biała, Mikołów, Mysłowice, Wadowice, Tychy, Kraków, Chorzów, Żywiec


  • Bydgoszcz

    Agnieszka Grenda
    tel. 693 939 137
    agnieszka.grenda@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Jagiellońska 4
    85-950 Bydgoszcz

    Inne lokalizacje: Chojnice, Tuchola


  • Dąbrowa Górnicza

    Magdalena Janik-Cholewa
    tel. 691 490 475
    magdalena.janik@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    Ul. 3-go Maja 13
    41-300 Dąbrowa Górnicza

    Inne lokalizacje: Będzin, Chrzanów, Katowice, Olkusz, Sosnowiec, Częstochowa, Radomsko, Siemianowice, Jaworzno, Czeladź


  • Gdynia

    Magdalena Piekarska
    tel. 693 351 593
    magdalena.piekarska@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Skwer Kościuszki 14
    81-370 Gdynia

    Inne lokalizacje:Gdańsk, Sopot


  • Jelenia Góra

    Michał Szymczak
    tel. 603 638 932
    michal.szymczak@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    Pl. Niepodległości 1
    58-500 Jelenia Góra

    Inne lokalizacje: Legnica, Zgorzelec, Głogów, Bolesławiec


  • Kościerzyna

    Dorota Peek-Rakiel
    tel. 667 635 840
    dorota.peek@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Staszica 8
    83-400 Kościerzyna

    Inne lokalizacje: Kartuzy, Starogard Gd.


  • Kraków

    Artur Życzkowski
    tel. 691 841 150
    artur.zyczkowski@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Legionów Józefa Piłsudskiego 13
    30-509 Kraków

    Inne lokalizacje: Nowy Sącz, Nowy Targ


  • Lębork

    Robert Konofał
    tel. 510 913 484
    robert.konofal@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul.Armii Krajowej 16
    84-300 Lębork

    Inne lokalizacje: Słupsk, Puck, Wejherowo, Władysławowo, Rumia, Reda


  • Legionowo

    Przemysław Leonowicz
    tel. 693 938 904
    przemyslaw.leonowicz@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul.Piłsudskiego 37
    05-120 Legionowo

    Inne lokalizacje: Nowy Dwór Mazowiecki, Wołomin, Piaseczno, Żyrardów


  • Lublin

    Paweł Skibiński
    tel. 605 159 009
    p.skibinski@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Kapucyńska 4
    20-009 Lublin

    Inne lokalizacje: Biała Podlaska, Zamość


  • Luboń

    Katarzyna Dzielicka
    tel. 609 520 683
    katarzyna.dzielicka@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul.Żabikowska 69
    62-030 Luboń

    Inne lokalizacje: Poznań, Gniezno, Swarzędz, Konin


  • Łódź

    Arkadiusz Grabarczyk
    tel. 693 939 054
    arkadiusz.grabarczyk@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Piłsudskiego 76
    90-330 Łódź

    Inne lokalizacje: Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Kielce

    Monika Blonka
    tel. 661 440 968
    monika.blonka@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Piłsudskiego 76
    90-330 Łódź

    Inne lokalizacje: Sieradz, Zgierz, Skierniewice, Pabianice, Bełchatów


  • Olsztyn

    Małgorzata Krupińska
    tel. 507 965 445
    malgorzata.krupinska@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Piłsudskiego 11/17
    10-959 Olsztyn

    Inne lokalizacje: Bartoszyce, Braniewo, Elbląg, Morąg, Mrągowo, Szczytno, Orneta, Nowy Dwór Gd., Lidzbark Warmiński, Ostróda, Kętrzyn


  • Opole

    Katarzyna Jonczyk
    tel. 663 020 799
    katarzyna.jonczyk@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. 1 Maja 6
    45-068 Opole

    Inne lokalizacje: Wrocław, Kalisz, Wałbrzych, Świdnica, Ostrów Wlkp., Oleśnica


  • Płock

    Wioletta Miller
    tel. 693 880 124
    wioletta.miller@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    Ul. Nowy Rynek 8
    09 – 400 Płock

    Inne lokalizacje: Włocławek


  • Poznań

    Tomasz Trzeciak
    tel. 661 440 906
    tomasz.trzeciak@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Małe Garbary 9
    61-756 Poznań

    Inne lokalizacje: Piła, Suchy Las


  • Pruszcz Gdański

    Adam Kozakiewicz
    tel. 663 029 006
    adam.kozakiewicz@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Wojska Polskiego 16
    83-000 Pruszcz Gdański

    Inne lokalizacje: Tczew, Gdańsk, Kowale


  • Radom

    Agnieszka Ziemka
    tel. 661 440 974
    agnieszka.ziemka@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Żółkiewskiego 4 (CH Echo)
    26-604 Radom

    Inne lokalizacje: Konstancin, Puławy, Piaseczno, Grójec, Żyrardów


  • Rybnik

    Michał Słomka
    tel. 693 939 135
    michal.slomka@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. 3 Maja 7
    44-200 Rybnik

    Inne lokalizacje: Ruda Śląska, Bytom, Żory, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Gliwice, Racibórz, Tarnowskie Góry, Zabrze, Gliwice


  • Rzeszów

    Marta Duliban
    tel. 605 475 097
    marta.duliban@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    Al. Piłsudskiego 32
    35-001 Rzeszów

    Inne lokalizacje: Krosno, Przemyśl, Mielec, Tarnów, Niepołomice, Kraków


  • Świecie

    Małgorzata Kuta - Dembek
    tel. 605 475 096
    malgorzata.kuta@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Mickiewicza 20
    86-100 Świecie

    Inne lokalizacje: Grudziądz, Chełmno, Kwidzyn, Sępólno Krajeńskie, Iława, Wąbrzeźno, Brodnica


  • Toruń

    Małgorzata Aksamit - Cegiel
    tel. 507 965 767
    malgorzata.aksamit-cegiel@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Szosa Chełmińska 17
    87-100 Toruń

    Inne lokalizacje: Inowrocław, Żnin, Mogilno, Nakło

    Michał Worgut
    tel. 693 939 060
    michal.worgut@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Szosa Chełmińska 17
    87-100 Toruń

    Inne lokalizacje: Malbork, Gdańsk


  • Warszawa

    Krzysztof Książek
    tel. 601 843 304
    krzysztof.ksiazek@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Górczewska 124 (CH Wola Park)
    01-460 Warszawa

    Inne lokalizacje: -

    Katarzyna Kierejsza
    tel. 693 939 150
    katarzyna.kierejsza@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    Al. Niepodległości 124
    02-577 Warszawa

    Inne lokalizacje: Ciechanów, Płońsk, Grodzisk Maz., Józefów, Zielonka

    Krzysztof Rakowski
    tel. 663 021 271
    krzysztof.rakowski@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Marszałkowska 136
    00-004 Warszawa

    Inne lokalizacje: Radzymin

    Beata Paluch-Ciopińska
    tel. 507 965 743
    beata.paluch-ciopinska@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul.Grójecka 59/63
    02-094 Warszawa

    Inne lokalizacje: Pruszków, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Piastów

    Anna Majewska
    tel. 693 939 247
    anna.majewska@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. KEN 84
    02-777 Warszawa

    Inne lokalizacje: Otwock


  • Zielona Góra

    Krzysztof Butkiewicz
    tel. 693 938 915
    krzysztof.butkiewicz@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Bohaterów Westerplatte 13
    65-034 Zielona Góra

    Inne lokalizacje: Żary, Leszno, Gorzów Wielkopolski, Lubin