Szanowni Państwo,

Fundamentem świata finansów, w szczególności bankowego, są niezmiennie wartości, takie jak stabilność, poczucie bezpieczeństwa, zaufanie. Wzajemnie się uzupełniając, tworzą najmocniejszą podstawę długoterminowej współpracy. W Banku Millennium każdego dnia jako priorytet stawiamy sobie budowanie trwałej współpracy z Klientami, mając świadomość, jaka odpowiedzialność za wsparcie rozwoju Państwa firmy leży po naszej stronie.

Tworzymy Bank o silnych podstawach, który skupia wokół naszych Klientów wartości, jakimi kierujemy się na co dzień. Wierzymy, że tworząc wartość dla Klientów, w najpełniejszym stopniu zasłużymy na miano Państwa prawdziwych partnerów i doradców oraz stworzymy więź, która będzie równie korzystna dla obu stron. 

Kierujemy się zasadą, iż dogłębne zrozumienie potrzeb Klientów i wyzwań, przed którymi stoją, to fundament rozwoju relacji z Klientem – relacji, o którą dbamy od pierwszego dnia. To także informacja zwrotna od Klientów, która pozwala nam się rozwijać i często wyprzedzać Państwa oczekiwania.

Naszą siłą są nasi pracownicy. Stworzyliśmy zespół, który kompleksowo odpowie na Państwa potrzeby zarówno codzienne, jak i związane z wyzwaniami rozwojowymi. Dla Państwa maksymalnej satysfakcji proponujemy wsparcie profesjonalnych Doradców dedykowanych do współpracy oraz – w wyspecjalizowanych obszarach – pomoc Specjalistów Produktowych. Bieżące wsparcie w kwestiach operacyjnych zapewnią Państwu Konsultanci.

Zaufanie, jakim nas Państwo obdarzą, będzie procentować. Zapraszam. 

Z poważaniem,
Andrzej Gliński 
Członek Zarządu Banku Millennium