Samochód z okazji ślubu dziecka? Wyjątkowa biżuteria dla żony na urodziny? Dobry zegarek dla męża na rocznicę ślubu? Wspaniałych prezentów i okazji, by je wręczać, nie brakuje. Dobrze, że wiesz o nich z wyprzedzeniem.

Pomyśl o prezentach wcześniej

Najlepsze prezenty to te przemyślane, z przesłaniem. Zastanów się wcześniej nad tym, co ucieszyłoby młodą parę w dniu ślubu czy dzieci w Boże Narodzenie. Prezent już wybrany – przed Tobą już tylko decyzja, jak sfinansować zakup – z oszczędności czy kredytem. A jeśli nie masz dobrego pomysłu, idealnym prezentem może być karta przedpłacona – osoba obdarowana sama będzie mogła wybrać, na co przeznaczy pieniądze.

Niespodziewane zaproszenie

W życiu zdarzają się również nieoczekiwane okazje, które zobowiązują do kupna prezentu. W takich sytuacjach brakującą kwotę możesz szybko pożyczyć w Banku.

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb

Pożyczka Gotówkowa

Idealny sposób na pozyskanie funduszy na bieżące potrzeby przy uwzględnieniu spodziewanych regularnych wpływów i ustalonym harmonogramie spłat.

Limit w koncie

Powiększa środki na rachunku, bez konieczności deklarowania celu kredytowania. Można z niego korzystać w dowolny sposób i w każdej chwili.

Karta kredytowa

Zapewnia swobodę finansową oraz wiele praktycznych przywilejów. Płacąc nią, korzystasz z nieoprocentowanego kredytu aż do 51 dni.

Konto oszczędnościowe Twój Cel

Wygodny rachunek oszczędnościowy z atrakcyjnym oprocentowaniem. Możesz samodzielnie zdefiniować cel oszczędzania i obserwować jego postępy.

Karta przedpłacona

Po zasileniu karty przedpłaconej można nią płacić za codzienne zakupy, dokonywać płatności w Internecie oraz wypłacać gotówkę w bankomacie.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Skontaktuj się z Doradcą Prestige

Linia Prestige

801 12 7000

Odwiedź nas