Niezależnie od tego, czy szukasz nieruchomości dla siebie i swojej rodziny czy traktujesz ją jako inwestycję, jej kupno nie zawsze można zrealizować wyłącznie ze środków własnych.

Krok do realizacji planów

Najważniejsze jest określenie celu inwestycji i znalezienie odpowiedniej nieruchomości. Rynek pierwotny czy wtórny? Dom, kawalarka, a może loft? Decyzja już została przez Ciebie podjęta. Na zakup nieruchomości warto oszczędzać, jednak środki własne nie zawsze wystarczają, a nawet jeśli, to zwykle nie warto wycofywać się z inwestycji przed czasem. W takiej sytuacji warto pomyśleć o finansowaniu zewnętrznym. Chcesz rozłożyć spłatę na 5, a może na 20 lat? A może przy okazji chcesz otrzymać dodatkową gotówkę na inny cel? Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Krótki proces kredytowy

Kredyt hipoteczny zawsze wiąże się z formalnościami. Żadna instytucja nie jest tutaj wyjątkiem. W Banku Millennium maksymalnie uprościliśmy i skróciliśmy cały proces przyznawania kredytu. Dodatkowo zawsze możesz liczyć na pomoc osobistego Doradcy Prestige.

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb

Kredyt hipoteczny

Umożliwia sfinansowanie budowy domu lub zakupu nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym oraz łączenie celów mieszkaniowych i niemieszkaniowych.

Konto oszczędnościowe Twój Cel

Wygodny rachunek oszczędnościowy z atrakcyjnym oprocentowaniem. Możesz samodzielnie zdefiniować cel oszczędzania i obserwować jego postępy.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Skontaktuj się z Doradcą Prestige

Linia Prestige

801 12 7000

Odwiedź nas