Dziś, aby odnieść sukces w pracy zawodowej, nie wystarczy już tylko ukończenie studiów wyższych. Czasy, w których żyjemy, wymagają od nas ciągłego rozwoju własnych kompetencji i podążania za nieustannymi zmianami.

Rozwijaj swój potencjał

Odbycie specjalistycznych szkoleń czy ukończenie studiów MBA pozwala pracować i zarządzać zespołem lub firmą jeszcze efektywniej. Dzięki nim skrócisz swoją drogę do awansu, a także staną się one dla Ciebie źródłem osobistej satysfakcji. Pamiętaj jednak o tym, że nie są one tanie i zastanów się, jak możesz je sfinansować…

Finansowanie rozwoju

Bank Millennium może Ci pomóc w realizacji Twojego celu. Proponujemy Ci skorzystanie z atrakcyjnie oprocentowanych produktów oszczędnościowych i odłożenie potrzebnej kwoty lub prostą pożyczkę. Możliwe jest również połączenie obu tych opcji.

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb

Pożyczka Gotówkowa

Idealny sposób na pozyskanie funduszy na bieżące potrzeby przy uwzględnieniu spodziewanych regularnych wpływów i ustalonym harmonogramie spłat.

Limit w koncie

Powiększa środki na rachunku, bez konieczności deklarowania celu kredytowania. Można z niego korzystać w dowolny sposób i w każdej chwili.

Konto Oszczędnościowe Twój Cel

Wygodny rachunek oszczędnościowy z atrakcyjnym oprocentowaniem. Możesz samodzielnie zdefiniować cel oszczędzania i obserwować jego postępy.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Skontaktuj się z Doradcą Prestige

Linia Prestige

801 12 7000

Odwiedź nas