Malarstwo, literatura, kolekcjonowanie dzieł sztuki lub innych przedmiotów, loty balonem, nurkowanie czy po prostu praca we własnym ogrodzie, to tylko kilka przykładów aktywności, które dla wielu są esencją życia.

Za przyjemności trzeba płacić

Jednak pasja to nie tylko radość i satysfakcja – zwykle wiąże się również z kosztami. Kupno butelki francuskiego wina z 1934 roku, deski windsurfingowej czy paralotni może naprawdę wiele kosztować...

Finansowanie

Żeby sfinansować takie zakupy, możliwe są dwa scenariusze. Pierwszy z nich to konsekwentne oszczędzenie. Jeśli jednak nie chcesz czekać, skorzystaj z drugiego sposobu – pożyczki lub karty kredytowej. Czego nie robi się dla swoich największych pasji? A może posiadasz potrzebne środki, tylko zainwestowane w inne instrumenty i nie chcesz wycofać się z nich przed czasem, żeby nie ponieść strat?

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb

Pożyczka Gotówkowa

Idealny sposób na pozyskanie funduszy na bieżące potrzeby przy uwzględnieniu spodziewanych regularnych wpływów i ustalonym harmonogramie spłat.

Karta kredytowa

Zapewnia swobodę finansową oraz wiele praktycznych przywilejów. Płacąc nią, korzystasz z nieoprocentowanego kredytu aż do 51 dni.

Konto oszczędnościowe Twój Cel

Wygodny rachunek oszczędnościowy z atrakcyjnym oprocentowaniem. Możesz samodzielnie zdefiniować cel oszczędzania i obserwować jego postępy.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Skontaktuj się z Doradcą Prestige

Linia Prestige

801 12 7000

Odwiedź nas