Informacje prasowe

Aktualności filtr

Informacje prasowe

Konto 360° z dobrym klimatem dla pieniędzy

08.09.2017
Od dziś emitowana jest nowa reklama telewizyjna Konta 360°, które zapewnia doskonałe i stabilne warunki do zarządzania finansami oraz dostęp do dodatkowych korzyści.

Aplikacja goodie w nowym spocie wizerunkowym

07.09.2017
Trwa internetowa kampania wizerunkowa goodie, prezentująca najważniejsze zalety tej bardzo wygodnej i intuicyjnej mobilnej aplikacji zakupowej.

100 tys. uczestników programu „Lubię to polecam” w Banku Millennium

05.09.2017
W ciągu pięciu miesięcy od uruchomienia programu rekomendacyjnego „Lubię to polecam” zarejestrowało się w nim już ponad 100 tys. uczestników. Bank Millennium jako pierwszy bank w Polsce udostępnił klientom pełną wersję programu rekomendacyjnego w aplikacji mobilnej, z możliwością rejestracji, polecania, sprawdzania wyników czy wyboru nagród.

Wzrasta innowacyjność polskich województw – wynika z raportu „Indeks Millennium”

05.09.2017
Innowacyjność Polski rośnie nie tylko w skali całego kraju, ale również na poziomie regionalnym wskazują wyniki raportu „Indeks Millennium – Potencjał Innowacyjności Regionów 2017”. Na pierwszym miejscu rankingu znalazło się mazowieckie, jednak pozostałe województwa szybko nadrabiają dystans do lidera.

25 lat Banku Millennium i sektora bankowego na warszawskiej giełdzie

31.08.2017
Bank Millennium jest pierwszym polskim bankiem notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Pierwsza sesja, w której uczestniczył, odbyła się 13 sierpnia 1992 r. czyli 25 lat temu. Debiut Banku Millennium (d. Banku Inicjatyw Gospodarczych) był zarazem debiutem całego sektora finansowego na raczkującym wówczas rynku kapitałowym.

Bank Millennium teraz w składzie FTSE4Good Emerging Index

30.08.2017
Bank Millennium wszedł w skład FTSE4Good Emerging Index, jednego z serii indeksów FTSE4Good stworzonych przez FTSE Russell, członka Giełdy Papierów Wartościowych w Londynie. Skupia on spółki z ponad 20 krajów, które wyróżniają się w działaniach z zakresu ochrony środowiska, odpowiedzialności społecznej i ładu korporacyjnego.

Bank Millennium mecenasem pierwszego na świecie wodnego kina 360º na 9. Bella Skyway Festival

22.08.2017
22 sierpnia rozpoczyna się w Toruniu jeden z największych festiwali światła w Europie - Bella Skyway Festival. Tegoroczna edycja będzie oparta na innowacyjnym połączeniu wody i światła. Bank Millennium od 5 lat uczestniczy w tym międzynarodowym wydarzeniu jako mecenas wybranej instalacji. Festiwal potrwa do 27 sierpnia 2017 roku.

Bank Millennium sponsoruje tradycyjny jazz

11.08.2017
W dniach 12-13 sierpnia 2017 roku odbędzie się 47. Międzynarodowy Festiwal Jazzu Tradycyjnego Old Jazz Meeting „Złota Tarka”. Bank Millennium od 15 lat wspiera ten jeden z najstarszych polskich festiwali jazzowych w Polsce.

Bank Millennium finalistą w trzech kategoriach konkursu BAI Global Innovation Awards

10.08.2017
Bank Millennium awansował do finału w trzech kategoriach prestiżowego konkursu BAI Global Innovation Awards. Międzynarodowe Jury konkursu doceniło nowoczesne rozwiązania Banku Millennium, oferowane za pośrednictwem bankowości internetowej i mobilnej. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni w dniach 4-5 października br. w Atlancie, podczas uroczystej gali towarzyszącej konferencji BAI Beacon.

Bank Millennium już po raz trzeci pomoże wybrać „Orła Innowacji”

10.08.2017
Dzisiaj zaczyna się III edycja „Orła Innowacji”, którego Bank Millennium jest Partnerem Strategicznym od 2015 roku. Ideą tego konkursu jest wyłonienie i wyróżnienie najbardziej innowacyjnych przedsięwzięć biznesowych w Polsce. Wyboru zwycięskich firm dokona kapituła składająca się z przedstawicieli świata biznesu, nauki oraz instytucji publicznych.

1 2 3 4 5 6 ... 76