Informacje prasowe

Aktualności filtr

Informacje prasowe

Bank Millennium - rosnąca baza klientów, wysoka efektywność i dobry zysk

25.07.2017
W 1 półroczu 2017 roku zysk netto grupy Banku Millennium wyniósł 314 mln zł. Liczba aktywnych klientów detalicznych wzrosła do 1,56 mln (od początku roku wzrost o 65 tys.), a zysk netto w 2 kwartale osiągnął wartość 173,6 mln zł (+24 % kw./kw.). Jest to zasługa wysokich przychodów z działalności podstawowej - wzrostu marży odsetkowej i prowizji oraz skali działania.

Bank Millennium w gronie laureatów rankingów magazynu Global Finance

24.07.2017
Bank Millennium po raz kolejny został uznany za „Najlepszy bank cyfrowy dla klientów indywidualnych w Polsce" ("Best Consumer Digital Bank in Poland") przez międzynarodowy magazyn finansowy Global Finance. W kategorii ”Najlepsze usługi finansowania handlu”(„Best Trade Finance Services”) Bank Millennium uzyskał tytuł „Najlepszy bank w Europie Środkowo – Wschodniej”.

Bank Millennium jako pierwszy udostępnia usługę QLIK

18.07.2017
QLIK to usługa umożliwiająca firmom wystawiającym faktury przesyłanie informacji o płatności do serwisów bankowości elektronicznej płatników, w celu szybkiego i wygodnego ich opłacenia. Dzięki usłudze wystawcy faktur mogą liczyć na szybszy spływ należności, a płatnicy zyskują dostęp do wielu swoich zobowiązań w jednym miejscu. W pierwszej kolejności Bank Millennium udostępnił usługę wystawcom faktur, wkrótce będą z niej mogli skorzystać również płatnicy. Usługa jest odpowiedzią sektora bankowego, wspieranego przez ZBP oraz KIR jako dostawcę technologicznego, na rosnące zapotrzebowanie na innowacyjne usługi cyfrowe.

Konkurs filmowy Banku Millennium rozstrzygnięty

17.07.2017
Znamy już laureatów konkursu filmowego „Wszystko kręci się wokół ciebie”, w którym nagrodzono najlepsze filmy nawiązujące do aplikacji mobilnej Banku Millennium. Pula nagród w konkursie wyniosła 40 tys. zł. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma 12 tys. zł.

Bank Millennium z nagrodą „Best Bank for CSR in Central & Eastern Europe” magazynu „Euromoney”

07.07.2017
Bank Millennium został uznany za Najlepszy Bank w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii Biznes społecznie odpowiedzialny. Międzynarodowy magazyn branży finansowej „Euromoney” docenił bank za transparentny sposób prezentowania działań CSR, różnorodność i złożoność programów, a przede wszystkim innowacyjne podejście do klientów sprawiające, że korzystanie z usług Banku Millennium jest proste i łatwe.

Pożyczka Konsolidacyjna w Banku Millennium z oprocentowaniem 5,67% i dłuższym okresem kredytowania

06.07.2017
Rozpoczęła się promocja Pożyczki Konsolidacyjnej w Banku Millennium, w ramach której klienci otrzymają stałe oprocentowanie w wysokości 5,67% dla środków przeznaczonych na konsolidację zobowiązań w innych bankach. Bank wydłużył też do 120 miesięcy maksymalny okres spłaty dla Pożyczki Konsolidacyjnej.

Filmy z Millennium Docs Against Gravity na letnich polskich festiwalach

03.07.2017
25 filmów na 7 festiwalach w całej Polsce. Od Openera aż po Nowe Horyzonty, będą wyświetlane wybrane dokumenty z 14. Millennium Docs Against Gravity, a także filmy ze starszych edycji festiwalu. Wśród nich tegoroczny zwycięzca Nagrody Głównej Banku Millennium, „Ostatni w Aleppo”.

Nowa reklama TV – beztroskie wakacje z aplikacją mobilną

30.06.2017
Rozpoczyna się emisja nowej reklamy aplikacji mobilnej Banku Millennium, która zapewnia dostęp do finansów w dowolnym miejscu i czasie. To niezwykle wygodne i praktyczne rozwiązanie, szczególnie w okresie wakacyjnych podróży. W nowym spocie, tak jak w poprzednich reklamach Banku Millennium, wystąpił Radek Kotarski.

Rozliczenia w juanach chińskich w ofercie dla przedsiębiorstw Banku Millennium

27.06.2017
Bank Millennium udostępnił klientom korporacyjnym kompleksowy pakiet usług rozliczeniowych w juanach chińskich (yuan renminbi) – rachunek płatniczy, wymianę walutową, przelewy zagraniczne oraz rozwiązania z zakresu finansowania handlu. Dzięki temu przedsiębiorcy prowadzący wymianę handlową z Chinami mogą rozliczać transakcje niezawodnie, szybko i bezpiecznie.

380 hybrydowych Toyot zasiliło flotę Banku Millennium

22.06.2017
Mniejsza emisja spalin, niższe zużycie paliwa, większy komfort jazdy i większe bezpieczeństwo to korzyści wymiany samochodów floty Banku Millennium na modele hybrydowe Toyoty. Nowa flota hybrydowych Aurisów i Yarisów ograniczy emisję CO2 o ponad 500 ton w porównaniu do stanu sprzed wymiany.

1 2 3 4 5 6 ... 75