Informacje prasowe

Aktualności filtr

Bank Millennium w Top 10 najbardziej odpowiedzialnych firm w Polsce

18.06.2018
Bank Millennium zajął 7 miejsce w klasyfikacji ogólnej i 4 miejsce w klasyfikacji branżowej Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2018. Jest to zestawienie największych polskich firm ocenianych pod kątem jakości zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu (CSR).

Bank Millennium laureatem prestiżowego konkursu Efma-Accenture Innovation in Insurance Awards 2018

14.06.2018
Bank Millennium zwyciężył w konkursie Efma-Accenture Innovation in Insurance Awards 2018 w kategorii Claims Management, dzięki rozwiązaniu „Pomoc w podróży” w ubezpieczeniu turystycznym dostępnym w aplikacji mobilnej Banku.

Bank Millennium podpisał Kartę Różnorodności

13.06.2018
Podpisując Kartę Różnorodności, Bank Millennium potwierdził swoje zobowiązanie do poszanowania i promowania różnorodności zarówno wśród klientów jak i pracowników.

Nowa strona internetowa Banku Millennium

12.06.2018
Bank Millennium udostępnił stronę internetową wraz ze stroną logowania dla klientów indywidualnych w nowej odsłonie. Zmiany poprzedziło wiele badań i tysiące opinii klientów. Na ich podstawie bank zmienił warstwę wizualną strony, dostosowując ją jednocześnie do najnowszych trendów. Zmienił też układ informacji, którego punktem wyjścia stały się potrzeby klientów. Strona została również zoptymalizowana pod kątem korzystania z niej na urządzeniach mobilnych.

Bank Millennium w programie „Dobry start”

11.06.2018
„Dobry Start” to 300 zł wsparcia wypłacanego raz w roku wszystkim uczniom. Bank Millennium włączył się do programu i już od 1 lipca br. klienci Banku Millennium będą mogli złożyć wniosek o świadczenie w serwisie bankowości internetowej Millenet. „Dobry start” to kolejny po „Rodzina 500 plus” rządowy program wsparcia polskich rodzin, w którym uczestniczy Bank Millennium.

Milionowe Konto 360° Banku Millennium otwarte w Braniewie

06.06.2018
Posiadaczką milionowego Konta 360° jest Pani Danuta. Aby uczcić to wydarzenie, bank przyznał klientce specjalna nagrodę – przelew na rachunek w wysokości 360 zł miesięcznie przez najbliższy rok. Uroczyste przekazanie nagrody odbyło się w oddziale w Braniewie, gdzie został otwarty milionowy rachunek.

Bank Millennium rozwija usługi związane w płatnościami BLIK

05.06.2018
Dzięki nowym funkcjom, klienci wykonujący w aplikacji mobilnej Banku Millennium przelew BLIK na telefon zobaczą teraz, którzy znajomi z listy kontaktów w telefonie mogą otrzymywać go natychmiast. Wkrótce też, płacąc za zakupy internetowe online, przy wyborze metody płatności z ikoną Banku Millennium, będą mogli wykorzystać do ich realizacji kod BLIK, bez konieczności logowania do serwisu bankowości internetowej.

Konto z aplikacją mobilną na Dzień Dziecka

30.05.2018
Dzień Dziecka i zbliżające się wakacje to doskonała okazja do rozpoczęcia przygody dziecka z finansami. Ciekawym pomysłem na prezent w tym dniu jest konto osobiste dla juniora, z kartą do konta i nowoczesną aplikacją mobilną.

Nowa placówka Banku Millennium w gdańskim Forum już otwarta

30.05.2018
26 maja w CH Forum (Radunia) w Gdańsku otwarto kolejną nowoczesną placówkę Banku Millennium z automatyczną obsługą gotówkową. Ulica Targ Sienny 7 tego dnia tętniła od tłumów klientów ściągających na oficjalne otwarcie nowego oddziału i wielkiej galerii handlowej.

Finansowy Elementarz na Dzień Dziecka

30.05.2018
Z okazji Dnia Dziecka Fundacja Banku Millennium zaprasza na „Finansowy Elementarz” – zajęcia z edukacji finansowej dla dzieci.

1 2 3 4 5 6 ... 85