Informacje prasowe

Aktualności filtr

Informacje prasowe

Komfort i najwyższa jakość obsługi w najnowszej placówce Banku Millennium w Katowicach

08.12.2016
Nowe Centrum Finansowe Banku Millennium w Katowicach w nowoczesnej architektonicznej aranżacji, przyciąga oryginalnym wnętrzem i najwyższymi standardami obsługi.

Dzieci poznają świat finansów. Fundacja Banku Millennium edukuje maluchy przez zabawę.

29.11.2016
200 warsztatów w 70 przedszkolach i ponad 5000 dzieci przeszkolonych w całej Polsce. To skala projektu „Finansowy Elementarz” Fundacji Banku Millennium i Fundacji Verba, którego celem jest przedstawienie przedszkolakom podstawowych pojęć związanych ze światem finansów i pomoc w ich zrozumieniu. W projekcie, objętym honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka, wezmą udział dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Bank Millennium najlepszym bankiem 2016 roku w jakości obsługi klientów

25.11.2016
W tegorocznym rankingu jakości obsługi klientów przeprowadzonym przez firmę badawczą International Service Check Bank Millennium zajął pierwsze miejsce. Bank uzyskał 90,6 proc., przy ogólnym średnim wyniku 74,2 proc.

Uterque nowym partnerem karty Millennium Impresja

24.11.2016
Do grona partnerów karty kredytowej Millennium Impresja dołączyła hiszpańska marka modowa Uterqüe. Dzięki temu jej klienci, posiadający kartę kredytową Impresja, otrzymają zwrot 5% wartości zakupów dokonanych w Uterqüe oraz u innych partnerów karty, do 760 zł rocznie.

Klienci Banku Millennium mogą już płacić zbliżeniowo telefonem

23.11.2016
Bank Millennium udostępnił usługę, która pozwala płacić smartfonem tak jak kartą zbliżeniową. Usługa działa w oparciu o technologię HCE i umożliwia stworzenie wirtualnej karty płatniczej w aplikacji mobilnej banku. Dzięki temu klienci mogą szybko i wygodnie płacić bez potrzeby noszenia gotówki czy plastikowej karty.

Fundacja Banku Millennium Mecenasem Kompasu Młodej Sztuki

22.11.2016
Fundacja Banku Millennium po raz kolejny została Mecenasem wystawy Kompas Młodej Sztuki oraz ufundowała nagrodę w wysokości 10 000 zł dla zwycięzcy rankingu.

3% oprocentowania i 2% prowizji – nowe warunki Pożyczki Gotówkowej w Banku Millennium

21.11.2016
Ruszyła promocja Pożyczki Gotówkowej Banku Millennium, w ramach której klienci wnioskujący o pożyczkę z 12-miesięcznym terminem spłaty otrzymają oprocentowanie w wysokości 3% oraz zapłacą jedynie 2% prowizji. Promocją objęte są pożyczki z ubezpieczeniem.

Ponadstandardowe oprocentowanie walut na Koncie Oszczędnościowym

18.11.2016
Z myślą o osobach, które dużo podróżują (i prywatnie i służbowo) lub zarabiają w walutach obcych Bank Millennium uruchomił kolejną promocję Konta Oszczędnościowego Walutowego. Klienci wpłacający nowe środki w USD otrzymają ponadprzeciętne oprocentowanie w wysokości 1,2% w skali roku, a przelewający EUR - 0,9% dla nowych środków.

Millennialsi chętnie polecają znajomym swój bank

17.11.2016
Niemal co trzeci Polak w wieku 16-40 poleca znajomym swój bank. Takie wnioski płyną z przeprowadzonego przez Bank Millenium badania „Pokolenie Millennium w świecie finansów i nowych technologii, na tle pokolenia X i Z”. Bank najczęściej polecają osoby w wieku 20-24 lata oraz osoby żyjące w miastach od 100 do 500 tys. mieszkańców.

Klienci Banku Millennium mogą już rejestrować karty SIM pre-paid w systemie bankowości internetowej

14.11.2016
Bank Millennium wdrożył właśnie usługę rejestracji kart SIM pre-paid. Dzięki temu klienci posiadający telefon na kartę mogą dokonać obowiązkowej rejestracji bez konieczności wizyty w salonie operatora – całkowicie online i za darmo. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który oferuje taką usługę.

1 2 3 4 5 6 ... 68