Informacje prasowe

Aktualności filtr

Informacje prasowe

Dostęp do e-administracji w Banku Millennium

25.10.2016
Klienci Banku Millennium mogą już skorzystać za pośrednictwem bankowości internetowej z Platformy Usług Elektronicznych ZUS. Jest to kolejny krok banku wspierający strategię budowania cyfrowej administracji publicznej.

O dojrzewaniu w nowej reklamie TV Banku Millennium

21.10.2016
21 października rusza emisja nowej reklamy telewizyjnej. Tym razem Bank Millennium promuje Konto Oszczędnościowe, na którym, dzięki optymalnym warunkom i ponadprzeciętnemu oprocentowaniu można zyskać aż 2,7% w skali roku.

Solidne wyniki Millennium Leasing po trzech kwartałach 2016 r.

18.10.2016
W ciągu trzech kwartałów 2016 r. spółka Millennium Leasing podpisała umowy leasingu o wartości ponad 2,35 mld zł. Spółka odnotowała ponad 18% wzrost wartości sfinansowanych aktywów w stosunku do analogicznego okresu 2015 r. oraz 28% wzrost pod względem liczby podpisanych umów.

Fundacja Banku Millennium Mecenasem Programu Edukacyjnego Warszawskich Targów Sztuki

12.10.2016
Fundacja Banku Millennium została Mecenasem Programu Edukacyjnego Warszawskich Targów Sztuki, które odbędą się w dniach 14-16 października w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie.

Ponadprzeciętne oprocentowanie Konta Oszczędnościowego

11.10.2016
Bank Millennium ponownie zachęca klientów do oszczędzania i uruchamia kolejną edycję promocji Konta Oszczędnościowego, w ramach której posiadacze Konta 360°, wpłacający nowe środki do 100 tys. zł, otrzymują oprocentowanie w wysokości 2,7% w skali roku, obowiązujące przez trzy miesiące. Dla kwot powyżej 100 tys. zł oprocentowanie wynosi 1,9% w skali roku.

Pokolenie Millennium – forpoczta cyfrowej rewolucji w płatnościach

11.10.2016
Millennialsi to pierwsze pokolenie, które wychowało się w świecie komputerów i Internetu. Większość z nich ma smartfona i konta w kilku serwisach społecznościowych. Czy to przekłada się na ich zwyczaje płatnicze? Czy są w pełni „cyfrowi”? Czy za 5 lat będą jeszcze chcieli płacić gotówką?

Bank Millennium w Chicago, w prestiżowym gronie ekspertów wybiera globalnych liderów innowacyjności

07.10.2016
Bank Millennium, reprezentowany przez Ricardo Camposa, dyrektora Departamentu Bankowości Elektronicznej, uczestniczył w obradach Jury międzynarodowego konkursu BAI Global Banking Innovation Awards w Chicago. Prestiżowe grono 13 ekspertów innowacji z całego świata ogłosiło wyniki obrad podczas uroczystej gali.

Bank Millennium w Jury konkursu BAI Global Banking Innovation Awards

05.10.2016
BAI Global Banking Innovation Awards to jeden z najbardziej prestiżowych międzynarodowych konkursów adresowanych do globalnych innowatorów ze świata finansów. W tym roku, 5 i 6 października w Chicago na uroczystej gali towarzyszącej konferencji BAI Beacon, poznamy nagrodzonych oraz najlepsze rozwiązania przyszłości.

Gwarancje również dla kredytów w rachunku bieżącym

03.10.2016
Od września gwarancje na innowacje udzielane firmom z sektora MSP obejmują również najpopularniejszy wśród przedsiębiorców odnawialny kredyt w rachunku bieżącym, na dodatek bez konieczności przedstawiania faktur. O bezpłatne gwarancje można się ubiegać do końca roku.

Bank Millennium partnerem „Stylowych zakupów” – start w piątek 7 października

29.09.2016
Już wkrótce rusza jesienna edycja największej w Polsce akcji rabatowej „Stylowe zakupy”. W ramach akcji w ponad 13 000 sklepów w całej Polsce będzie można zrobić zakupy ze zniżkami nawet do 50%. Dodatkowo przez 10 dni będzie można korzystać ze zniżek na usługi.

1 2 3 4 5 6 ... 67