Informacje prasowe

Aktualności filtr

Nowa biblioteka dla szkoły integracyjnej w Mogilnie

15.01.2019
Wolontariusze Banku Millennium z województwa kujawsko-pomorskiego pomogli w wyposażeniu biblioteki, promowali czytelnictwo i prowadzili lekcje przedsiębiorczości w szkole podstawowej nr.3 w Mogilnie. Jest to jedyna placówka integracyjna w okolicy. Szkoła w takiej formie funkcjonuje od niedawna i wymaga dostosowania do potrzeb dzieci niepełnosprawnych. W tej chwili istnieje tylko jeden podjazd dla osób niepełnosprawnych, do klas na pierwszym piętrze prowadzą jedynie schody, brak jest wyposażenia biblioteki odpowiadającego potrzebom dzieci niedowidzących czy niedosłyszących.

Mobilna autoryzacja transakcji w Banku Millennium

10.01.2019
Bank Millennium wprowadził Autoryzację Mobilną czyli nowy sposób zatwierdzania operacji realizowanych w serwisie bankowości internetowej Millenet. Dzięki nowemu rozwiązaniu operacje można potwierdzać wygodniej w aplikacji mobilnej Banku Millennium, bez potrzeby przepisywania haseł SMS. Autoryzacja Mobilna jest udostępniana przez bank stopniowo, pierwsi klienci mogą już korzystać z usługi.

Świąteczna akcja wolontariuszy w Domu Dziecka w Chotomowie

08.01.2019
Kilkunastu dyrektorów regionalnych z Banku Millennium wraz z rodzinami zorganizowało akcję wolontariacką dla Domu Dziecka w Chotomowie w woj. mazowieckim.

Wolontariusze odnowili korytarz w Szkole Specjalnej w Gdańsku

19.12.2018
Z grantu otrzymanego od Fundacji Banku Millennium, pracownicy Banku Millennium odnowili korytarz Niepublicznej Podstawowej Szkoły Specjalnej w Gdańsku. To kolejny projekt zrealizowany w ramach programu wolontariatu pracowniczego.

Badanie MilleŚwięta 2018 – Polacy poszukują przedświątecznych promocji

17.12.2018
Ponad połowa Polaków deklaruje poszukiwanie ofert promocyjnych w okresie przedświątecznym – wynika z badania MilleŚwięta, przeprowadzonego przez IBRiS na zlecenie Banku Millennium. Promocji coraz chętniej szukamy w internecie, np. w mobilnych aplikacjach zakupowych.

Pierwszy w Polsce chatbot bankowy realizujący transakcje

14.12.2018
Bank Millennium wprowadza chatbota, który zrealizuje transakcję na życzenie klienta. Automatyczny asystent Milla dzięki wykorzystaniu technologii rozpoznawania mowy i intencji, może prowadzić z klientem rozmowę głosową lub tekstową. Odpowie na pytania, w razie potrzeby dopyta o szczegóły i… wykona zadanie.

Bank Millennium włączony w skład Respect Index

13.12.2018
Po raz jedenasty Bank Millennium został włączony do Respect Index - indeksu spółek odpowiedzialnych społecznie notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Badanie MilleŚwięta 2018 – ile Polacy wydadzą na tegoroczne święta?

11.12.2018
Jak wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Banku Millennium przez IBRiS, na nadchodzące święta Bożego Narodzenia polska rodzina (gospodarstwo domowe) wyda średnio blisko 1754 zł – o 139 zł więcej niż w ubiegłym roku.

Wolontariat w schronisku dla zwierząt

11.12.2018
Pracownicy Banku Millennium wraz z rodzinami zrealizowali kolejną akcję w ramach konkursu grantowego Fundacji Banku Millennium. Projekt wolontariacki skierowany był do schroniska dla zwierząt w Lublinie. W ośrodku przebywa około 230 psów, 120 kotów oraz 44 zwierzęta egzotyczne, co znacznie przekracza możliwości lokalowe schroniska. Zwierzęta trafiające do schroniska są często chore lub są ofiarami ludzkiej przemocy i obojętności. Ideą akcji wolontariackiej była pomoc schronisku, propagowanie jego działalności oraz kształtowanie wiedzy na temat odpowiedzialnej opieki na zwierzętami.

Najlepsi młodzi polscy artyści w rankingu Kompas Młodej Sztuki 2018

11.12.2018
Po raz kolejny Bank Millennium objął patronatem Kompas Młodej Sztuki – ranking młodych polskich artystów. Wydarzenie jest również okazją do podsumowania trendów w sztuce. Jednym z nich jest wykorzystanie sztucznej inteligencji i nowych technologii.

1 2 3 4 5 6 ... 92