Informacje prasowe

Aktualności filtr

Reklama TV nowego Millennium 360°

17.05.2022
W piątek rozpoczęła się emisja reklamy telewizyjnej Millennium 360°, oferty inspirowanej potrzebami klientów. To nowe, bezpłatnie prowadzone konto Banku Millennium, połączone z jeszcze szerszą ofertą spersonalizowanych usług w super-aplikacji mobilnej, usługami wielowalutowymi i zwrotem za zakupy online.

Bank Millennium - Roboty wrzuciły wyższy bieg

16.05.2022
W Banku Millennium działa już kilkadziesiąt rozwiązań klasy RPA (ang. Robotic Process Automation), które do tej pory przeprocesowały ponad pół miliona spraw. Efekty ich działań odczuwają przede wszystkim klienci banku, którzy otrzymują szybciej decyzje kredytowe czy informacje o potrzebie uzupełnienia braków we wniosku i dokumentacji kredytowej. Różnice dostrzegają też pracownicy, którym roboty pomagają w powtarzalnych i masowych zadaniach.

Kody doładowań do gier, multimediów oraz aplikacji dostępne w Banku Millennium

12.05.2022
Klienci Banku Millennium mogą korzystać z nowego rozwiązania. Zgodnie z zapowiedzią bank udostępnił pierwszym odbiorcom e-vouchery, czyli możliwość zakupu kodów doładowujących do np. gier lub multimediów. Szybkość realizacji oraz wysoki poziom bezpieczeństwa, to główne zalety tego rozwiązania. Wkrótce usługa będzie dostępna dla wszystkich klientów banku.

Bank Millennium z nagrodą Kantar Polska za najbardziej efektywną komunikację marki 2021

09.05.2022
Agencja badawcza Kantar Polska wyróżniła banki, które w 2021 roku zrealizowały najbardziej efektywną komunikację marketingową. Bank Millennium zajął 3. miejsce. Efektywność mierzono jako rozpoznawalność w odniesieniu do nakładów na komunikację.

Prospekt Millennium Banku Hipotecznego zatwierdzony przez KNF

05.05.2022
29 kwietnia 2022 r. Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła pierwszy prospekt Millennium Banku Hipotecznego. Decyzja KNF o zatwierdzeniu prospektu umożliwi bankowi emisję hipotecznych listów zastawnych na terytorium Polski, na zasadach określonych w prospekcie.

Bank Millennium dodał kolejne banki do usługi agregowania kont w serwisie internetowym i aplikacji mobilnej

05.05.2022
Bank Millennium kolejny raz rozszerza swoje usługi otwartej bankowości. W ramach usługi Finanse 360° klienci banku mogą dodać do bankowości elektronicznej widok swoich kont w bankach Credit Agricole i Getin Bank.

Wkrótce Millennium Docs Against Gravity. Bank Millennium po raz siedemnasty mecenasem festiwalu

28.04.2022
19. edycja największego w Polsce festiwalu filmów dokumentalnych Millennium Docs Against Gravity odbędzie się 13-22 maja w kinach ośmiu polskich miast, w tym po raz pierwszy w Łodzi. Część online festiwalu potrwa od 24 maja aż do 5 czerwca. Bank Millennium jest mecenasem tytularnym festiwalu, wspiera go już od 17 lat, kontynuując jednocześnie projekt audiodeskrypcji, umożliwiający uczestnictwo w festiwalu osobom z niepełnosprawnościami.

Nowa reklama TV Konta Mój Biznes Banku Millennium

28.04.2022
Wystartowała nowa kampania TV Banku Millennium, promująca Konto Mój Biznes dla klientów prowadzących firmę. Wraz z kontem przedsiębiorca może zyskać w promocji nawet 1800 zł premii.

Bank Millennium najlepszym bankiem w Polsce wg magazynu Global Finance

27.04.2022
W 29 konkursie Best Bank Awards, organizowanym przez magazyn Global Finance Bank Millennium został uznany za najlepszy bank w Polsce.

Początek 2022 roku w Banku Millennium – solidna poprawa wyników operacyjnych, wyniki finansowe obciążone kosztami regulacyjnymi, podatkowymi i rezerwami na kredyty walutowe

26.04.2022
Skonsolidowane wyniki Grupy Kapitałowej Banku Millennium za 1 kwartał 2022 r. Skonsolidowany wynik netto grupy Banku Millennium po 1 kwartale 2022 roku wyniósł -122 mln. Wynik obciążyły koszty związane z portfelem kredytów hipotecznych w walutach obcych (rezerwy na ryzyko prawne, koszty związane z porozumieniami polubownymi oraz koszty prawne) w wysokości 571 mln zł. Po wyłączeniu powyższych obciążeń w 2022 roku Grupa zaksięgowałaby 449 mln zł zysku netto w porównaniu do 202 mln zł w 1 kwartale 2021 roku. Nastąpił solidny wzrost akcji kredytowej (+5% r/r), a zarazem silna redukcja portfela walutowych kredytów hipotecznych (-28% r/r).

1 2 3 4 5 6 ... 124