Informacje prasowe

Aktualności filtr

Przelew podatku w serwisie Twój e-PIT dostępny dla klientów Banku Millennium

19.03.2019
Bank Millennium udostępnił możliwość opłacenia podatku bezpośrednio w serwisie Twój e-PIT. Teraz klienci, którzy mają niedopłatę podatku, mogą zrealizować przelew za pomocą systemu szybkich płatności internetowych. Bank Millennium jest jednym z pierwszych banków, które udostępniły tę możliwość.

Program Inwestycyjny Millennium – sposób na wygodne inwestowanie

18.03.2019
Bank Millennium wprowadził do oferty Program Inwestycyjny Millennium – to nowy produkt finansowy umożliwiający inwestowanie na międzynarodowych rynkach kapitałowych, przygotowany z myślą o różnych stylach i preferencjach inwestycyjnych klientów.

Bank Millennium partnerem międzynarodowego hackathonu matematycznego

15.03.2019
W dniach 17-22 marca w Warszawie 2019 roku odbędzie się ESGI144 (European Study Group with Industry) – międzynarodowe wydarzenie, którego celem jest rozwijanie gospodarczych zastosowań matematyki.

Bank Millennium przełamuje bariery społeczne

15.03.2019
Partner największego festiwalu filmów dokumentalnych w Polsce i lider bankowości bez barier, angażuje się w udostępnianie kultury osobom z niepełnosprawnością wzrokową. Dzięki audiodeskrypcji Bank Millennium umożliwi im pełne uczestnictwo w festiwalu Millennium Docs Against Gravity.

Bank Millennium najszybciej raportującą spółką finansową

15.03.2019
Bank Millennium jest pierwszą spółką sektora finansowego, która opublikowała raport finansowy i społeczny za 2018 rok w wersji on-line. Dzięki temu analitycy, inwestorzy i wszyscy zainteresowani działalnością firmy mają nie tylko szybki, ale i łatwy dostęp do kluczowych informacji.

Nowa promocja Pożyczki Konsolidacyjnej w Banku Millennium

08.03.2019
Bank Millennium uruchomił nową promocję Pożyczki Konsolidacyjnej, w ramach której klienci, którzy chcą przenieść swoje zobowiązania z innych banków do Banku Millennium, otrzymują promocyjne oprocentowanie dla przenoszonych środków w wysokości 5,75%. Od kwoty przenoszonych środków nie jest pobierana prowizja.

Tymczasowa blokada kart w Banku Millennium

27.02.2019
Bank Millennium udostępnił możliwość tymczasowej blokady kart płatniczych. Usługa dostępna jest w aplikacji mobilnej i pozwala na zablokowanie karty na określony czas. Jest przydatna, gdy na chwilę rozstajemy się z kartą, np. zostawiając portfel w szatni na basenie, siłowni czy gdy wybieramy się na koncert. Blokadę karty można włączać i wyłączać w aplikacji dowolną liczbę razy, w każdym momencie.

Radość pisania – wystawa rękopisów Wisławy Szymborskiej

26.02.2019
Bank Millennium jest mecenasem wyjątkowej wystawy rękopisów wierszy Noblistki, a wśród nich „Pytania zadawane sobie”, „Cebula”, „Kot w pustym mieszkaniu” i „Radość pisania” można już zobaczyć na wyjątkowej wystawie, którą 26 lutego otworzyła Biblioteka Jagiellońska i Fundacja Wisławy Szymborskiej. Pretekstem do jej przygotowania jest digitalizacja rękopisów wierszy przez Bibliotekę Jagiellońską i opublikowanie ich w Jagiellońskiej Bibliotece Cyfrowej oraz na stronach Polony – największej biblioteki cyfrowej w Polsce.

Milion pobrań aplikacji goodie

22.02.2019
Już milion razy pobrano aplikację zakupową goodie. Platforma goodie zawdzięcza dynamiczny rozwój nieustannie wprowadzanym nowym usługom i aktywnej promocji. Za pośrednictwem goodie założono też już ponad 400 tys. kart lojalnościowych 40 galerii handlowych w całej Polsce.

Bank Millennium wspiera rozwój międzykulturowy

22.02.2019
Bank Millennium już po raz trzeci przyznał stypendium dla najlepszego studenta studiów licencjackich w zakresie portugalistyki. Tym razem najlepszym studentem okazała się Anna Kozłowska.

1 2 3 4 5 6 ... 93