Informacje prasowe

Aktualności filtr

Informacje prasowe

Jak wspierać kreatywność w pracownikach? ― trzeba im dać przestrzeń na relaks i zabawę

28.03.2017
Czy możliwe jest stworzenie miejsca pracy w banku, które będzie inspirujące, kreatywne i dodatkowo zachęcało do relaksu? Bank Millennium uwodnił, że tak.

Nowa reklama TV - przebojowa oferta Konta 360°

27.03.2017
Rozpoczęła się emisja nowej reklamy telewizyjnej, promującej możliwość zyskania do 360 zł po otwarciu Konta 360° lub Konta 360° Student w Banku Millennium.

Bank Millennium opublikował interaktywny raport finansowy i społeczny za rok 2016

24.03.2017
Po raz pierwszy Bank Millennium opublikował raport roczny zawierający dane finansowe i społeczne. Interaktywny raport oprócz sprawozdania finansowego, sprawozdania Zarządu i ładu korporacyjnego zawiera opis działań prowadzonych na rzecz społeczeństwa i środowiska.

Wiosenne „Stylowe zakupy” z Bankiem Millennium

17.03.2017
31 marca br. rozpocznie się wiosenna edycja akcji „Stylowe zakupy”, której głównym partnerem jest Bank Millennium. W ramach akcji w ponad 13 000 sklepów w całej Polsce będzie można zrobić zakupy ze zniżkami nawet do 50%.

Klienci Banku Millennium potwierdzą PIT-WZ Profilem Zaufanym

16.03.2017
Od 15 marca roczny PIT wypełni za podatnika urząd skarbowy. Wystarczy złożyć elektronicznie wniosek PIT-WZ, który można potwierdzić m.in. Profilem Zaufanym. Bank Millennium umożliwia łatwe utworzenie Profilu Zaufanego w serwisie bankowości internetowej Millenet, bez konieczności wizyty w urzędzie. Klienci logują się do Profilu Zaufanego za pomocą tych samych danych co do Millenetu, a dyspozycje na stronach e-urzędów autoryzują poprzez zalogowanie do banku oraz wpisanie H@sła SMS.

14 filmów powalczy w Konkursie Głównym o Nagrodę Główną Banku Millennium podczas 14. Millennium Docs Against Gravity Film Festival.

15.03.2017
Nowością na festiwalu będzie m.in. kino w technologii VR (Virtual Reality – wirtualna rzeczywistość)

Bank Millennium na podium rankingu Instytucja Roku 2016

09.03.2017
W tegorocznej edycji rankingu Instytucja Roku, organizowanego przez portal MojeBankowanie.pl, Bank Millennium zajął drugie miejsce w kategorii „Jakość obsługi w placówce”. Zwycięzcy rankingu zostali wyłonieni na podstawie sześcioetapowego badania jakości pracy w placówkach, przeprowadzonego w 2016 roku przez ekspertów portalu MojeBankowanie.pl w blisko 900 placówkach 33 instytucji.

Finanse i nowe technologie – kobiecy punkt widzenia

08.03.2017
Jest samodzielna finansowo, ceni sobie wygodę i prostotę w relacjach z bankiem. Oszczędza pieniądze przede wszystkim na doświadczanie, a za 5 lat chciałaby używać biometrii płacąc za zakupy stacjonarne – obraz współczesnej młodej Polki.

Pożyczka Gotówkowa w Banku Millennium nadal na promocyjnych warunkach

08.03.2017
Bank Millennium rozpoczął nową edycję promocji „Pożyczka 3, 2, 1”, w ramach której pożyczki gotówkowe z 12-miesięcznym terminem spłaty objęte są oprocentowaniem w wysokości 3%, a prowizja wynosi jedynie 2%. Oferta dotyczy pożyczek z ubezpieczeniem.

Bank Millennium udostępnia goodie - nowoczesną platformę smartshoppingową

06.03.2017
Bank Millennium uruchomił goodie - intuicyjną, nowocześnie zaprojektowaną i otwartą dla wszystkich platformę zakupową, która powstała na zasadzie wewnętrznego start-up’u. Jest to kolejny krok banku w ramach realizacji strategii innowacyjności. W nowym projekcie bank wykorzystuje takie technologie jak elementy sztucznej inteligencji, rozpoznawanie obrazów czy geolokalizacja. Platforma goodie wykorzystuje też potencjał chmury obliczeniowej Microsoft.

1 2 3 4 5 6 ... 71