Informacje prasowe

Aktualności filtr

Informacje prasowe

Bank Millennium sponsoruje tradycyjny jazz

11.08.2017
W dniach 12-13 sierpnia 2017 roku odbędzie się 47. Międzynarodowy Festiwal Jazzu Tradycyjnego Old Jazz Meeting „Złota Tarka”. Bank Millennium od 15 lat wspiera ten jeden z najstarszych polskich festiwali jazzowych w Polsce.

Bank Millennium finalistą w trzech kategoriach konkursu BAI Global Innovation Awards

10.08.2017
Bank Millennium awansował do finału w trzech kategoriach prestiżowego konkursu BAI Global Innovation Awards. Międzynarodowe Jury konkursu doceniło nowoczesne rozwiązania Banku Millennium, oferowane za pośrednictwem bankowości internetowej i mobilnej. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni w dniach 4-5 października br. w Atlancie, podczas uroczystej gali towarzyszącej konferencji BAI Beacon.

Bank Millennium już po raz trzeci pomoże wybrać „Orła Innowacji”

10.08.2017
Dzisiaj zaczyna się III edycja „Orła Innowacji”, którego Bank Millennium jest Partnerem Strategicznym od 2015 roku. Ideą tego konkursu jest wyłonienie i wyróżnienie najbardziej innowacyjnych przedsięwzięć biznesowych w Polsce. Wyboru zwycięskich firm dokona kapituła składająca się z przedstawicieli świata biznesu, nauki oraz instytucji publicznych.

Bank Millennium umożliwił tokenizację wszystkich rodzajów kart płatniczych

08.08.2017
Bank Millennium, jako jeden z pierwszych banków na polskim rynku, umożliwił tokenizację kart płatniczych, czyli utworzenie wirtualnego odpowiednika plastikowej karty debetowej, kredytowej lub przedpłaconej. Dzięki temu wszyscy posiadacze kart płatniczych Banku Millennium mogą wygodnie płacić telefonem zbliżeniowo w technologii HCE (ang. Host Card Emulation). Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Europie, który w swoim własnym rozwiązaniu płatniczym wykorzystuje tokenizację Visa.

Bank Millennium udostępnia ubezpieczenia turystyczne w aplikacji mobilnej i Millenecie

08.08.2017
Bank Millennium umożliwił klientom wykupienie ubezpieczenia turystycznego podróży zagranicznych w pełni online – w aplikacji mobilnej oraz w serwisie internetowym Millenet. Dzięki unikatowej opcji „Pomoc w podróży” klienci zyskują także możliwość bardzo szybkiego kontaktu z ubezpieczycielem. To niezwykle pomocne rozwiązanie przy okazji wszystkich, nie tylko wakacyjnych, zagranicznych wyjazdów.

Bank Millennium - rosnąca baza klientów, wysoka efektywność i dobry zysk

25.07.2017
W 1 półroczu 2017 roku zysk netto grupy Banku Millennium wyniósł 314 mln zł. Liczba aktywnych klientów detalicznych wzrosła do 1,56 mln (od początku roku wzrost o 65 tys.), a zysk netto w 2 kwartale osiągnął wartość 173,6 mln zł (+24 % kw./kw.). Jest to zasługa wysokich przychodów z działalności podstawowej - wzrostu marży odsetkowej i prowizji oraz skali działania.

Bank Millennium w gronie laureatów rankingów magazynu Global Finance

24.07.2017
Bank Millennium po raz kolejny został uznany za „Najlepszy bank cyfrowy dla klientów indywidualnych w Polsce" ("Best Consumer Digital Bank in Poland") przez międzynarodowy magazyn finansowy Global Finance. W kategorii ”Najlepsze usługi finansowania handlu”(„Best Trade Finance Services”) Bank Millennium uzyskał tytuł „Najlepszy bank w Europie Środkowo – Wschodniej”.

Bank Millennium jako pierwszy udostępnia usługę QLIK

18.07.2017
QLIK to usługa umożliwiająca firmom wystawiającym faktury przesyłanie informacji o płatności do serwisów bankowości elektronicznej płatników, w celu szybkiego i wygodnego ich opłacenia. Dzięki usłudze wystawcy faktur mogą liczyć na szybszy spływ należności, a płatnicy zyskują dostęp do wielu swoich zobowiązań w jednym miejscu. W pierwszej kolejności Bank Millennium udostępnił usługę wystawcom faktur, wkrótce będą z niej mogli skorzystać również płatnicy. Usługa jest odpowiedzią sektora bankowego, wspieranego przez ZBP oraz KIR jako dostawcę technologicznego, na rosnące zapotrzebowanie na innowacyjne usługi cyfrowe.

Konkurs filmowy Banku Millennium rozstrzygnięty

17.07.2017
Znamy już laureatów konkursu filmowego „Wszystko kręci się wokół ciebie”, w którym nagrodzono najlepsze filmy nawiązujące do aplikacji mobilnej Banku Millennium. Pula nagród w konkursie wyniosła 40 tys. zł. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma 12 tys. zł.

Bank Millennium z nagrodą „Best Bank for CSR in Central & Eastern Europe” magazynu „Euromoney”

07.07.2017
Bank Millennium został uznany za Najlepszy Bank w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii Biznes społecznie odpowiedzialny. Międzynarodowy magazyn branży finansowej „Euromoney” docenił bank za transparentny sposób prezentowania działań CSR, różnorodność i złożoność programów, a przede wszystkim innowacyjne podejście do klientów sprawiające, że korzystanie z usług Banku Millennium jest proste i łatwe.

1 2 3 4 5 6 ... 75