Informacje prasowe

Aktualności filtr

Nowa reklama TV Pożyczki Gotówkowej (RRSO 7,68%)

23.05.2019
24 maja rozpoczyna się emisja nowej reklamy Pożyczki Gotówkowej Banku Millennium. Tym razem Radek Kotarski, twórca internetowych Polimatów, wyjaśnia nam pochodzenie słowa „pożyczać”.

Millennium TFI wprowadza Pracownicze Plany Kapitałowe

22.05.2019
Millennium Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. zostało wpisane do ewidencji PPK, prowadzonej przez Polski Fundusz Rozwoju. Jest więc jedną z pierwszych instytucji, spełniających wymogi formalne dotyczące prowadzenia Pracowniczych Planów Kapitałowych i oferujących PPK.

Bank Millennium najbardziej transparentną firmą spośród spółek z indeksu mWIG40

21.05.2019
Bank Millennium został laureatem rankingu „Transparentna Spółka Roku 2018”. Zestawienie wyróżnia spółki komunikujące się z rynkiem w najbardziej przejrzysty i regularny sposób. Bank Millennium uzyskał najwyższą, maksymalną liczbę punktów spośród spółek uczestniczących w rankingu.

Nowa promocja pożyczki konsolidacyjnej w Banku Millennium

16.05.2019
Bank Millennium przygotował nową promocję Pożyczki Konsolidacyjnej, w ramach której klient otrzymuje atrakcyjne oprocentowanie dla konsolidowanych środków w wysokości 5,7% lub 6,7%. Dodatkowo, od kwoty konsolidowanych środków klient nie zapłaci żadnej prowizji.

Millennium Leasing oferuje nowe korzyści w programie AutoKomfort+

15.05.2019
Millennium Leasing rozszerza usługi w programie AutoKomfort+. Od czerwca 2019 roku klienci firmy będą mogli korzystać z kart paliwowych, które umożliwiają wygodne, bezgotówkowe rozliczenie zakupu paliwa i usług na stacjach paliw sieci ORLEN, BLISKA oraz BP.

Bankowość elektroniczna nowej generacji już w Banku Millennium

09.05.2019
Bank Millennium udostępnił zapowiadaną wcześniej bankowość elektroniczną nowej generacji. Od dziś dla pierwszej grupy klientów dostępny jest nowy serwis internetowy Millenet. Wkrótce pojawi się też nowa aplikacja mobilna.

Początek roku w Banku Millennium – konsekwentny wzrost organiczny i poprawa dochodowości

08.05.2019
W 1 kwartale 2019 roku Bank Millennium z powodzeniem realizował strategię przyspieszonego wzrostu organicznego. Liczba aktywnych klientów detalicznych wzrosła o 59 tys. (prawie 222 tys. w ciągu ostatnich 12 miesięcy), sprzedaż pożyczek gotówkowych osiągnęła rekordową wartość 988 mln zł (+29% r/r), a kredytów hipotecznych 856 mln zł (+14% r/r). Skonsolidowany zysk netto Grupy wyniósł 160 mln zł (+3% r/r), a ROE, skorygowany o zdarzenia jednorazowe*, 9,1%.

Pół miliona kart lojalnościowych założonych w aplikacji goodie

25.04.2019
Za pośrednictwem aplikacji zakupowej goodie założono już ponad pół miliona kart lojalnościowych – w tym ponad 400 tysięcy kart 41 galerii handlowych z całej Polski i 100 tysięcy kart pieczątkowych kawiarni i restauracji. Platforma goodie rozwija się bardzo dynamicznie – w lutym br. liczba pobrań aplikacji przekroczyła milion.

Bank Millennium najlepszym bankiem w Polsce według magazynu Global Finance

24.04.2019
Bank Millennium został uznany za najlepszy bank w Polsce w dorocznym konkursie Best Bank Awards, organizowanym już po raz 26. przez renomowany magazyn Global Finance.

Bank Millennium ponownie nagrodzony Srebrnym Listkiem CSR

17.04.2019
Po raz piąty Bank Millennium otrzymał Srebrny Listek CSR. Wyróżnienie to trafia do firm, które w codziennej działalności wdrażają najwyższe standardy odpowiedzialności społecznej – mają systemy zarządzania etyką, angażują się społecznie, wprowadzają działania w odpowiedzi na potrzeby klientów i pracowników oraz minimalizują swój wpływ na środowisko naturalne.

1 2 3 4 5 6 ... 96