Informacje prasowe

Aktualności filtr

Konta z różnych banków dostępne w bankowości elektronicznej Banku Millennium

22.01.2020
Bank Millennium jako jeden z pierwszych banków w Polsce rozpoczął udostępnianie klientom usługi polegającej na możliwości dodawania kont różnych banków do swojej bankowości elektronicznej. Dzięki usłudze Finanse 360° pierwsza grupa klientów może sprawdzić w aplikacji mobilnej Banku Millennium i serwisie internetowym Millenet stan konta oraz historię transakcji swoich rachunków aż w sześciu innych bankach. Bank Millennium ma najszerszą tego typu ofertę na rynku.

Millennium TFI wraz z Comarchem usprawnia obsługę PPK w firmach

21.01.2020
Możliwość zawarcia umowy online o zarządzanie Pracowniczymi Planami Kapitałowymi, łatwa integracja z własnym systemem informatycznym przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa, mobilny dostęp do śledzenia stanu zgromadzonych środków dla każdego pracownika - to niektóre z korzyści dla przedsiębiorców, którzy zdecydują się wdrożyć PPK wspólnie z Millennium TFI.

Bank Millennium w indeksie spółek odpowiedzialnych społecznie WIG-ESG

07.01.2020
Bank Millennium znalazł się w indeksie WIG-ESG na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wcześniej, w latach 2010-2019, Bank był notowany w Respect Index.

Nowa reklama aplikacji mobilnej Banku Millennium

02.01.2020
2 stycznia rozpocznie się emisja nowej reklamy telewizyjnej Banku Millennium, w której Radek Kotarski opowiada o możliwościach aplikacji mobilnej banku.

Wirtualna karta podarunkowa – prezent, który zdąży na czas

23.12.2019
Jak wynika z badania MilleŚwięta 2019, przeprowadzonego na zlecenie Banku Millennium przez IBRiS, zdecydowana większość Polaków ucieszyłaby się dostając w prezencie pod choinkę kartę podarunkową z kwotą pieniężną do dowolnego wykorzystania w sklepach internetowych i stacjonarnych. Wirtualną kartę podarunkową można błyskawicznie założyć w aplikacji goodie i dzięki jej elektronicznej formie być spokojnym, że prezent trafi do obdarowanej osoby na czas.

Biała lista podatników VAT w bankowości elektronicznej Banku Millennium

18.12.2019
Bank Millennium wprowadził możliwość sprawdzenia rachunku na białej liście podatników bezpośrednio w formularzu przelewu w bankowości elektronicznej. Dzięki usłudze znacznie skraca się czas potrzebny obecnie przedsiębiorcy na realizację przelewu do kontrahenta.

Badanie MilleŚwięta 2019 – ile Polacy wydadzą na święta?

16.12.2019
Jak wynika z badania MilleŚwięta, corocznie przeprowadzanego na zlecenie Banku Millennium przez IBRiS, na nadchodzące święta Bożego Narodzenia polska rodzina (gospodarstwo domowe) wyda średnio prawie 1838 zł. To kwota wyższa o 4,8% od wydatków deklarowanych w ubiegłym roku.

Do 6 mln dofinansowania dla firmy w ramach kredytu na innowacje technologiczne

12.12.2019
Trwa nowy nabór wniosków o dofinansowanie unijne do kredytu na innowacje technologiczne. W ramach projektu firmy z sektora MŚP mogą uzyskać bezzwrotną dotację w wysokości do 70% kosztów kwalifikowanych inwestycji, maksymalnie 6 mln zł. Projekt realizowany jest przez BGK, z udziałem m.in. Banku Millennium. Nabór trwa do 23 kwietnia 2020 r.

Bank Millennium kontynuuje finansowanie stypendiów dla najlepszych studentów portugalistyki

11.12.2019
Bank Millennium, Uniwersytet Warszawski i Instytut Camões przedłużają współpracę na kolejne trzy lata. Bank Millennium ufunduje trzy stypendia dla najlepszych studentów studiów licencjackich w zakresie portugalistyki na Uniwersytecie Warszawskim.

Odnowiona świetlica dla szpitala dziecięcego w Kielcach

11.12.2019
Kilkunastu wolontariuszy z Banku Millennium wzięło udział w remoncie świetlicy na oddziale Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej w Kielcach.

1 2 3 4 5 6 ... 102