Informacje prasowe

Aktualności filtr

Bank Millennium wśród najszybciej raportujących spółek

20.03.2018
Bank Millennium jest w czołówce spółek notowanych na GPW, które najszybciej publikują raporty okresowe. Poprzez udostępnianie raportu rocznego w formie on-line, Bank umożliwia analitykom i inwestorom nie tylko szybki, ale i łatwy dostęp do informacji.

Program „Lubię to polecam” Banku Millennium ma już 200 tys. uczestników

19.03.2018
Ponad 200 tys. osób zarejestrowało się już w programie rekomendacyjnym „Lubię to polecam”. Sukces uruchomionego rok temu programu pozytywnie wpływa na dynamikę wzrostu liczby Kont 360°w portfelu banku oraz potwierdza atrakcyjność tych rachunków, które niezmiennie są chętnie polecane przez klientów.

Finansowy Elementarz dla 200 dzieci z Lublina

13.03.2018
Fundacja Banku Millennium przeprowadziła warsztaty „Finansowy Elementarz” dla 200 dzieci w Lublinie - uczestników projektu „Przedsiębiorcze dzieciaki” realizowanego przez Urząd Miasta Lublin i Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej.

Wpłata gotówkowa BLIK już dostępna we wpłatomatach Banku Millennium

06.03.2018
Bank Millennium, jako jeden z pierwszych banków w Polsce, wprowadził usługę wpłaty gotówki bez użycia karty. Wpłata dostępna jest dla klientów Banku Millennium we wszystkich wpłatomatach banku i wymaga jedynie podania kodu BLIK z aplikacji mobilnej.

#finanseprzyszlosci - 76 proc. Polaków nie udostępniłoby informacji o swoim koncie firmie niebędącej bankiem

05.03.2018
76 proc. Polaków nie udostępniłoby informacji o sobie i swoim koncie firmie niebędącej bankiem, 93 proc. nie założyłoby konta w instytucji spoza sektora finansowego, a 77 proc. nigdy nie słyszało o rozwiązaniach, które niosą ze sobą wchodzące w tym roku w życie regulacje PSD2 i RODO - wynika z badania #finanseprzyszlosci przeprowadzonego przez IBRiS na zlecenie Banku Millennium.

150 tysięcy pobrań aplikacji goodie

22.02.2018
Do połowy lutego aplikacja mobilna goodie została pobrana ponad 150 tysięcy razy. Ten wynik został osiągnięty w niewiele ponad rok od uruchomienia przez Bank Millennium platformy zakupowej goodie.

Konto firmowe założysz online w Banku Millennium

21.02.2018
Klienci indywidualni Banku Millennium, którzy prowadzą działalność gospodarczą, mogą teraz założyć konto firmowe online, za pośrednictwem systemu bankowości internetowej Millenet. Do otwarcia konta wystarczy numer NIP - dane firmy zaciągają się automatycznie z bazy CEIDG, a umowa podpisywana jest przez klienta hasłem SMS.

Płać zbliżeniowo telefonem kartą VISA i wygraj nagrodę

14.02.2018
Trwa promocja Banku Millennium, w ramach której płacąc zbliżeniowo telefonem można wygrać bon o wartości 30 zł do wykorzystania na empik.com. Promocja skierowana jest do osób, które nie korzystały wcześniej z tego typu płatności i obejmuje transakcje kartą VISA.

Bank Millennium w nowym mini formacie

13.02.2018
Bank Millennium udostępnił w Galerii Krakowskiej swój pierwszy mini oddział bankowy w nowej aranżacji. Ten nowoczesny format placówki pozwala klientom na szybką i komfortową relacje z bankiem. W takim mini oddziale będzie można na przykład ekspresowo założyć konto lub wziąć pożyczkę.

#finanseprzyszlosci - czy za 10 lat bankowa aplikacja mobilna będzie najważniejszą aplikacją w telefonie?

12.02.2018
Z badania #finanseprzyszlosci przeprowadzonego przez IBRiS na zlecenie Banku Millennium wynika, że dla większości Polaków bankowe aplikacje mobilne będą za 10 lat ważnym Centrum Usług nie tylko bankowych. Scalając różnego rodzaje usługi i produkty staną się platformą nieograniczonego kontaktu klienta z bankiem. Zdaniem ponad 90 proc. badanych, w 2028 roku kupowanie biletów, funduszy inwestycyjnych i ubezpieczeń, płacenie za buty czy wypożyczenie roweru będzie w mobilnym banku oczywistością.

1 2 3 4 5 6 ... 81