Informacje prasowe

Aktualności filtr

eKarta podarunkowa w aplikacji goodie – zawsze trafiony prezent na wyciągnięcie ręki

05.12.2019
W aplikacji zakupowej goodie można teraz w kilka chwil założyć wirtualną kartę podarunkową i przekazać obdarowanej osobie wraz ze spersonalizowanymi życzeniami przygotowanymi w atrakcyjnej, animowanej lub graficznej formie. To idealny i zawsze trafiony prezent, który obdarowany może wykorzystać w dowolnym sklepie internetowym i stacjonarnym na terenie Polski.

Millennium TFI z kompleksowym wsparciem dla firm w zakresie PPK

05.12.2019
Millennium TFI, w ramach współpracy z firmą informatyczną Comarch, wkrótce zaoferuje przedsiębiorcom automatyczną obsługę procesów związanych z wdrożeniem Pracowniczych Planów Kapitałowych. Dzięki aplikacji Comarch PPK, firmy będą miały możliwość szybkiej, pełnej integracji swojego środowiska informatycznego z systemem do obsługi PPK w Millennium TFI. Rozwiązanie to zminimalizuje obciążenia pracodawcy związane z zarządzaniem PPK, zapewniając jednocześnie najwyższy poziom bezpieczeństwa danych.

Wolontariusze promują czytelnictwo w małych miejscowościach

02.12.2019
W ramach grantu przyznanego przez Fundację Millennium, pracownicy oddziału Banku Millennium z województwa kujawsko - pomorskiego stworzyli bibliotekę w Domu Dziecka w Trzemesznie.

Kampania wizerunkowa większego Banku Millennium

15.11.2019
W poniedziałek 18 listopada rozpocznie się kampania wizerunkowa Banku Millennium, który połączył się operacyjnie z eurobankiem. W reklamie, której akcja toczy się w Gdańsku, spotkają się Piotr Adamczyk oraz Radek Kotarski.

Nowe narzędzie autoryzacji transakcji dla klientów Bankowości Przedsiębiorstw Banku Millennium z wykorzystaniem technologii Cronto

14.11.2019
Bank Millennium, jako pierwszy bank w Polsce, udostępnił klientom z segmentu przedsiębiorstw nowe narzędzie autoryzacji transakcji i logowania do serwisu bankowości internetowej. Jest to token sprzętowy z czytnikiem, oparty na autorskiej technologii Cronto firmy OneSpan.

Bank Millennium i eurobank już pod jedną marką

11.11.2019
W czasie przedłużonego weekendu 9-11 listopada odbyła się fuzja operacyjna Banku Millennium i eurobanku - ostatni po fuzji prawnej etap integracji. Od wieczora 10 listopada działają już bankowość internetowa i mobilna, BLIK oraz płatności przez internet. 12 listopada zostaną otwarte oddziały połączonych sieci banków pod marką Banku Millennium. Klienci dawnego eurobanku otrzymali w ten sposób dostęp do pełnej oferty Banku Millennium. Warto podkreślić, że nadal mogą korzystać ze swoich dotychczasowych, funkcjonujących w dawnym eurobanku, produktów i usług.

Przelewy w euro (SEPA) z kont firmowych bez opłat w Banku Millennium

06.11.2019
Duże przedsiębiorstwa i mniejsze firmy mogą teraz obniżać koszty swoich rozliczeń w euro. Bank Millennium wprowadził promocję, w ramach której przelewy SEPA w euro z kont firmowych są za darmo w okresie od 1 listopada 2019 r. do końca 2020 roku.

Bank Millennium – ponad 2 mln aktywnych klientów, rekordowy wzrost organiczny w czasie integracji z Euro Bankiem

28.10.2019
Wyniki Grupy Banku Millennium po 3 kwartale 2019 roku (pierwszy pełny kwartał z Euro Bankiem)
Po 3 kwartałach 2019 roku skonsolidowany zysk netto Grupy, po uwzględnieniu rezerw i kosztów integracji z Euro Bankiem, wyniósł 534 mln zł (-2,6% r/r). Mimo ogromnego zaangażowania w proces łączenia z Euro Bankiem, Bank Millennium utrzymał doskonały wzrost organiczny, m.in. rekordową sprzedaż kredytów hipotecznych - 3 mld zł (+24%r/r) i pożyczek gotówkowych – też 3 mld zł (+30%). Liczba aktywnych klientów detalicznych przekroczyła 2 mln osób (około 2,5 mln z Euro Bankiem).

Agencja Fitch potwierdziła rating Banku Millennium na poziomie "BBB-"

15.10.2019
15 października Agencja Fitch podtrzymała długoterminowy rating Banku Millennium na poziomie "BBB-", a perspektywa ratingu pozostała stabilna.

Komentarz Banku Millennium odnośnie wyroku TSUE z 3 października 2019 roku w indywidualnej sprawie dotyczącej walutowego kredytu hipotecznego udzielonego przez inny bank

03.10.2019
Z uwagą podchodzimy do dzisiejszej odpowiedzi Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej na pytania podniesione przez Sąd Okręgowy w Warszawie w sprawie walutowego kredytu hipotecznego udzielonego klientowi jednego z polskich banków.

1 2 3 4 5 6 ... 101