Informacje prasowe

Aktualności filtr

Krajowy System e-Faktur wkrótce obowiązkowy dla firm

23.01.2023
Beata Zaczek, ekspertka w Departamencie Faktoringu i Finansowania Handlu, Bank Millennium

Od 1 stycznia 2024 roku Krajowy System e-Faktur stanie się obligatoryjnym rozwiązaniem dla firm. To ogromna zmiana i wyzwanie dla przedsiębiorców, nakładające obowiązek dostosowania do jednego wzoru faktury ustrukturyzowanej, powodujące konieczność zmian w systemach finansowo-księgowych i procesach wewnętrznych firm.

Potwierdzanie tożsamości w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej Banku Millennium

18.01.2023
Bank Millennium udostępnia usługę Millennium ID dla użytkowników bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej. Rozwiązanie działa w oparciu o usługę mojeID dostarczaną przez Krajową Izbę Rozliczeniową. Klienci banku zyskują możliwość łatwego i bezpiecznego potwierdzania tożsamości online zarówno u dostawców usług komercyjnych, jak i w serwisach administracji publicznej. Millennium ID umożliwia także dostęp do historii logowania i przekazywania danych.

Bank Millennium wśród najbardziej świadomych klimatycznie spółek

10.01.2023
Bank Millennium uzyskał tytuł „Spółki Świadomej Klimatycznie 2022” w ramach Badania Świadomości Klimatycznej Spółek przeprowadzonego na podstawie treści raportów za rok 2021. Bank otrzymał 8,17 punktu i tym samym uplasował się na 7. miejscu spośród 152 spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Pomoc obywatelom Ukrainy oraz edukacja finansowa głównymi działaniami Fundacji Banku Millennium w 2022 roku

10.01.2023
Fundacja Banku Millennium nie pozostała obojętna na los sąsiadów zza wschodniej granicy uciekających przed wojną. Organizowanie punktów pomocowych, wsparcie w znalezieniu miejsc noclegowych, szukaniu pracy czy też miejsc pobytu dla dzieci z domów dziecka z Ukrainy to szereg działań, które podjęli w minionym roku wolontariusze – pracownicy banku. Kontynuowane były też działania edukacyjne w ramach projektu Finansowy Elementarz. Łącznie na działania pro bono przedstawiciele Banku Millennium w ostatnich 12 miesiącach przeznaczyli blisko 2 tys. godzin. Działalność w roku 2022 Fundacja podsumowała w opublikowanym właśnie raporcie.

Konto Mój Biznes w Banku Millennium z wysoką premią

09.01.2023
Ruszyła emisja nowej reklamy telewizyjnej Banku Millennium. W kampanii bank promuje Konto Mój Biznes, które można otworzyć teraz w promocji i po spełnieniu określonych warunków zyskać premię nawet 2500 zł.

Leasing jeszcze bardziej dostępny. Nowe wsparcie dla firm

05.01.2023
Millennium Leasing jako pierwsza firma leasingowa w Polsce podpisała z Bankiem Gospodarstwa Krajowego (BGK) umowę o objęcie umów leasingu gwarancjami de minimis. To kolejny krok w kierunku zwiększenia dostępu firm do kapitału. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z rozszerzonej oferty finansowania już od 5 stycznia 2023 roku.

Łatwiej otworzysz firmę z Bankiem Millennium

04.01.2023
Bank Millennium umożliwia klientom założenie firmy przez Internet. W aplikacji mobilnej oraz systemie bankowości elektronicznej udostępnił wniosek o zarejestrowanie działalności gospodarczej.

Szybki wzrost inwestycji w fotowoltaikę

14.12.2022
Niezależność energetyczna to hasło, które w dobie wysokich kosztów energii pojawia się w świadomości przedsiębiorców coraz częściej. Aby ja osiągnąć, polskie firmy coraz mocniej inwestują w odnawialne źródła energii, w tym głównie w fotowoltaikę, coraz chętniej finansując ją leasingiem. Spółka Millennium Leasing sfinansowała do tej pory instalacje fotowoltaiczne o łącznej wartości blisko 360 mln złotych, dla ponad 3,3 tys. klientów, odnotowując ponad 127% wzrost liczby umów leasingu fotowoltaiki od początku 2021 r.

Nowa reklama TV Banku Millennium

13.12.2022

W poniedziałek 12 grudnia rozpoczęła się emisja nowej reklamy telewizyjnej Banku Millennium. Bank promuje swoją innowacyjną aplikację mobilną i wybrane usługi dostępne w aplikacji - podgląd kont w innych bankach, zwroty za zakupy, płatności zbliżeniowe BLIK, możliwość zakupu w aplikacji biletów komunikacji miejskiej oraz zapłacenia za autostradę.


Bank Millennium w Gdańsku – nowe otwarcie. Ekologiczne biuro w historycznej siedzibie i jeszcze nowocześniejsze Centrum Finansowe

12.12.2022

12 grudnia Bank Millennium otworzył w Gdańsku dwa zmodernizowane, ekologiczne Centrale: na Targu Drzewnym i przy ul. Grunwaldzkiej. Ta ostatnia lokalizacja jest jednocześnie kluczowym z punktu widzenia biznesu Centrum Finansowym dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Otwarcie biur było również okazją do zintegrowania gdańskich pracowników, którzy od tego momentu będą pracować w dwóch, a nie 4 różnych lokalizacjach.


1 2 3 4 5 6 ... 132