Informacje prasowe

Aktualności filtr

Informacje prasowe

Gdyńskie Centrum Filmowe przypomina najlepsze filmy dokumentalne festiwalu Millennium Docs Against Gravity

12.04.2017
Podczas najbliższych pięciu weekendów w ramach cyklu Zwycięzcy Millennium Docs Against Gravity, w Kinie Studyjnym GCF-u, będzie można obejrzeć pięć filmów-laureatów Nagrody Głównej Banku Millennium. Prezentowana selekcja jest zapowiedzią gdyńskiej edycji festiwalu, który w tym roku odbędzie się w dniach 17-26 maja.

Fundusz Millennium Dynamicznych Spółek z nagrodą Alfa za 2016 rok

05.04.2017
Fundusz Millennium Dynamicznych Spółek, zarządzany przez Annę Otrębę-Górecką i Mirosława Dziółko, otrzymał nagrodę Alfa, przyznawaną przez serwis Analizy Online najlepszym funduszom inwestycyjnym. Został on uznany za najlepszy fundusz 2016 roku w kategorii funduszy akcji małych i średnich spółek.

Odbyło się Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Banku Millennium

31.03.2017
W dniu dzisiejszym odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Banku Millennium.

Startuje program „Lubię to polecam” w Banku Millennium

31.03.2017
Bank Millennium uruchomił program rekomendacyjny „Lubię to polecam”, dzięki któremu dotychczasowi i nowi klienci banku mogą otrzymać atrakcyjne nagrody. Wystarczy polecić znajomemu założenie Konta 360° lub Konta 360° Student w Banku Millennium, aby obie strony mogły wybrać prezent spośród biletów do kina, bonu na zakupy, zwrotu części wartości wydatków kartą lub BLIKIEM czy wysoko oprocentowanej lokaty.

Rusza X Gdański Festiwal Muzyczny

30.03.2017
31 marca zaczyna się jubileuszowa edycja Gdańskiego Festiwalu Muzycznego ― wielkiego muzycznego święta, którego sponsorem głównym jest Bank Millennium.

Limit w koncie 45 dni bez odsetek w Banku Millennium

30.03.2017
Bank Millennium uruchomił nową promocję, w ramach której klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z limitu w koncie osobistym, są zwolnieni z odsetek przez 45 dni od dnia jego uruchomienia. To jedyna taka oferta na rynku.

Osiem dobrych praktyk CSR Banku Millennium w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu

30.03.2017
Osiem dobrych praktyk z obszaru CSR realizowanych przez Bank Millenium zostało opisanych w raporcie "Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2016". Raport, wydawany przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, prezentuje inicjatywy realizowane przez firmy w Polsce na rzecz społeczeństwa i środowiska.

Jak wspierać kreatywność w pracownikach? ― trzeba im dać przestrzeń na relaks i zabawę

28.03.2017
Czy możliwe jest stworzenie miejsca pracy w banku, które będzie inspirujące, kreatywne i dodatkowo zachęcało do relaksu? Bank Millennium uwodnił, że tak.

Przelewy natychmiastowe do ZUS i US dla firm już w Banku Millennium

27.03.2017
Od dzisiaj przedsiębiorcy będący klientami Banku Millennium mogą już realizować przelewy do ZUS, urzędów skarbowych oraz celnych jako przelewy natychmiastowe Express Elixir. Realizacja przelewu możliwa jest za pośrednictwem systemu bankowości internetowej Millenet. Dzięki nowej usłudze firmy mogą opłacać składki na ubezpieczenie społeczne, podatki oraz należności celne w czasie rzeczywistym.

Przelewy natychmiastowe do ZUS i US już w Banku Millennium

27.03.2017
Klienci Banku Millennium mogą już realizować przelewy do ZUS, urzędów skarbowych oraz celnych jako przelewy natychmiastowe Express Elixir. Realizacja przelewu możliwa jest za pośrednictwem serwisu bankowości internetowej Millenet. Dzięki nowej usłudze klienci mogą opłacać składki na ubezpieczenie społeczne, podatki oraz należności celne w czasie rzeczywistym.

1 2 3 4 5 6 ... 72