Informacje prasowe

Aktualności filtr

Informacje prasowe

Bank Millennium już po raz szósty sponsorem Sacrum Profanum

22.09.2017
26 września rusza kolejna edycja krakowskiego festiwalu Sacrum Profanum. W ciągu sześciu festiwalowych dni odbędzie się siedemnaście koncertów i liczne wydarzenia towarzyszące. Sponsorem wydarzenia już tradycyjnie został Bank Millennium.

Galeria Północna w Warszawie z nowym oddziałem Banku Millennium

21.09.2017
Bank Millennium udostępnił klientom w nowo otwartej Galerii Północnej w Warszawie swój kolejny oddział w nowoczesnej architektonicznie aranżacji. W wyborze lokalizacji Bank kieruje się potrzebami klientów, dlatego otwiera nowe oddziały w chętnie odwiedzanych i nowoczesnych centrach handlowych.

Bankowi wolontariusze posadzili 200 drzew

18.09.2017
W ramach programu wolontariatu pracowniczego Fundacji Banku Millenium, około 40 wolontariuszy z Banku Millennium wraz ze swoimi rodzinami, posadziło w Lesie Bródnowskim w Warszawie 200 drzew. Posadzono m.in. grusze, śliwy i jarzębiny, których owoce są składnikiem diety wielu gatunków zwierząt i stanowią ważny element ekosystemu lasu. Akcji sadzenia drzew towarzyszyły animacje i warsztaty ekologiczne dla dzieci prowadzone przez przedstawicieli współorganizatora akcji - fundacji ekologicznej Aeris Futuro.

Renowacja boiska szkolnego we wsi Czaple

09.09.2017
Grupa wolontariuszy z Banku Millennium wraz z uczniami i nauczycielami Szkoły Podstawowej w Czaplach (woj. kujawsko-pomorskie) wyposażyła szkolne boisko w gry terenowe. Projekt został zrealizowany z grantu pozyskanego od Fundacji Banku Millennium.

Konto 360° z dobrym klimatem dla pieniędzy

08.09.2017
Od dziś emitowana jest nowa reklama telewizyjna Konta 360°, które zapewnia doskonałe i stabilne warunki do zarządzania finansami oraz dostęp do dodatkowych korzyści.

Aplikacja goodie w nowym spocie wizerunkowym

07.09.2017
Trwa internetowa kampania wizerunkowa goodie, prezentująca najważniejsze zalety tej bardzo wygodnej i intuicyjnej mobilnej aplikacji zakupowej.

100 tys. uczestników programu „Lubię to polecam” w Banku Millennium

05.09.2017
W ciągu pięciu miesięcy od uruchomienia programu rekomendacyjnego „Lubię to polecam” zarejestrowało się w nim już ponad 100 tys. uczestników. Bank Millennium jako pierwszy bank w Polsce udostępnił klientom pełną wersję programu rekomendacyjnego w aplikacji mobilnej, z możliwością rejestracji, polecania, sprawdzania wyników czy wyboru nagród.

Wzrasta innowacyjność polskich województw – wynika z raportu „Indeks Millennium”

05.09.2017
Innowacyjność Polski rośnie nie tylko w skali całego kraju, ale również na poziomie regionalnym wskazują wyniki raportu „Indeks Millennium – Potencjał Innowacyjności Regionów 2017”. Na pierwszym miejscu rankingu znalazło się mazowieckie, jednak pozostałe województwa szybko nadrabiają dystans do lidera.

25 lat Banku Millennium i sektora bankowego na warszawskiej giełdzie

31.08.2017
Bank Millennium jest pierwszym polskim bankiem notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Pierwsza sesja, w której uczestniczył, odbyła się 13 sierpnia 1992 r. czyli 25 lat temu. Debiut Banku Millennium (d. Banku Inicjatyw Gospodarczych) był zarazem debiutem całego sektora finansowego na raczkującym wówczas rynku kapitałowym.

Bank Millennium teraz w składzie FTSE4Good Emerging Index

30.08.2017
Bank Millennium wszedł w skład FTSE4Good Emerging Index, jednego z serii indeksów FTSE4Good stworzonych przez FTSE Russell, członka Giełdy Papierów Wartościowych w Londynie. Skupia on spółki z ponad 20 krajów, które wyróżniają się w działaniach z zakresu ochrony środowiska, odpowiedzialności społecznej i ładu korporacyjnego.

1 2 3 4 5 6 ... 77