Informacje prasowe

Aktualności filtr

Sztuczna Inteligencja na Festiwalu Nauki w Warszawie

17.09.2018
Czy sztuczna inteligencja jest inteligentniejsza od człowieka? Czy ułatwia codzienne życie czy mu raczej zagraża? Odpowiedzi na te i inne pytania dostarczą imprezy z cyklu „Sztuczna Inteligencja” podczas warszawskiego Festiwalu Nauki.

Nowe promocje pożyczek w Banku Millennium

14.09.2018
Bank Millennium uruchomił promocje Pożyczki Gotówkowej, w ramach których za każde pożyczone 5000 zł klient płaci tylko 100 zł raty (RRSO 7,68%) lub 115 zł w przypadku pożyczki z ubezpieczeniem (RRSO 14,35%). Trwa też kolejna edycja promocji Pożyczki Konsolidacyjnej, dzięki której klient może przenieść zobowiązania z innych banków do Banku Millennium bez prowizji i na atrakcyjnych warunkach.

Festiwal Filmowy Millennium Docs Against Gravity i Bank Millennium przedłużają współpracę

13.09.2018
Po 13 latach mecenatu, od 2016 roku także tytularnego, Bank Millennium przedłuża współpracę z Festiwalem Filmowym Millennium Docs Against Gravity na kolejne trzy lata. W maju przyszłego roku odbędzie się szesnasta edycja imprezy, która jako jedyna w Europie ma miejsce w pięciu miastach jednocześnie: Warszawie, Wrocławiu, Gdyni, Lublinie i Bydgoszczy.

16. Sacrum Profanum świętem Niepodległej Muzyki przy wsparciu Banku Millennium

11.09.2018
Dzisiaj rusza 16. Sacrum Profanum. Tegoroczna edycja tego krakowskiego festiwalu zogniskowana jest wokół czterech haseł: NPDLGŁŚĆ / WLNŚĆ / EMNCPCJ / FNTZMT. Dni 11-17 września będą świętem Niepodległej Muzyki. Sponsorem wydarzenia już tradycyjnie jest Bank Millennium.

Boisko dla szkoły w Lublewie Gdańskim

06.09.2018
W ramach programu wolontariatu Fundacji Banku Millennium, grupa pracowników Banku Millennium z Gdańska przygotowała boisko dla uczniów małej szkoły w Lublewie Gdańskim (województwo pomorskie).

#MobilnyPortretPolaka – Kobiety kontra mężczyźni

06.09.2018
Czy płeć determinuje sposób, w jaki korzystamy ze smartfonów? Z badania #MobilnyPortretPolaka Banku Millennium wynika, że to mężczyźni zdecydowanie częściej niż kobiety korzystają z bankowości mobilnej w telefonie. W zależności od płci różne są motywy używania bankowości mobilnej oraz usługi, z których korzystamy.

Cashback – nowy etap w rozwoju goodie

05.09.2018
Użytkownicy bezpłatnej aplikacji zakupowej goodie (którą pobrano już ponad pół miliona razy) i strony www.goodie.pl od poniedziałku 10 września będą mogli korzystać z nowej funkcji – cashback – pozwalającej na otrzymanie zwrotu części pieniędzy wydanych w niemal tysiącu sklepów internetowych. Otwarta dla wszystkich użytkowników platforma zakupowa goodie, uruchomiona przez Bank Millennium pod koniec 2016 r., zaczęła swoją działalność od agregowania i prezentowania użytkownikom ciekawych zniżek i promocji, dostosowanych do ich preferencji i miejsca, w którym się znajdują. Kolejnym etapem było udostępnienie możliwości zakładania kart lojalnościowych galerii handlowych w aplikacji goodie i, w ramach współpracy z licznymi, rozpoznawalnymi markami, rozpoczęcie oferowania użytkownikom goodie wyjątkowych, dostępnych tylko dla nich promocji. 10 września goodie wejdzie w kolejny etap rozwoju, udostępniając program cashback.

Cztery regiony liderami innowacyjności. Jaki mają na to przepis?

03.09.2018
Od kilku lat cztery województwa są niezmiennie liderami innowacyjności. Według rankingu „Indeks Millennium 2018 – Potencjał Innowacyjności Regionów” są to: mazowieckie, małopolskie, pomorskie oraz dolnośląskie.

116 tys. wniosków Dobry Start w Banku Millennium

27.08.2018
Już tylko kilka dni do końca sierpnia, kiedy upływa pierwszy termin w programie Dobry start, gwarantujący wypłatę świadczenia do końca września. Przez bankowość elektroniczną złożono ponad 1,2 mln wniosków, a Bank Millennium jest w czołówce banków z największą ich liczbą.

#MobilnyPortretPolaka: Zakupy przez smartfona

23.08.2018
Polacy chętnie robią zakupy i zamawiają usługi przez smartfona - wynika z badania Banku Millennium #MobilnyPortretPolaka. Mobilnie kupujemy produkty w sklepach internetowych, zamawiamy jedzenie, taksówkę czy rezerwujemy hotel. Za pomocą telefonu opłacamy nawet bilety komunikacji miejskiej i parkingi. A za internetowe zakupy płacimy przez aplikację mobilną – płaci w ten sposób 75% użytkowników bankowości mobilnej.

1 2 3 4 5 6 ... 89