Informacje prasowe

Aktualności filtr

Kampania wizerunkowa większego Banku Millennium

15.11.2019
W poniedziałek 18 listopada rozpocznie się kampania wizerunkowa Banku Millennium, który połączył się operacyjnie z eurobankiem. W reklamie, której akcja toczy się w Gdańsku, spotkają się Piotr Adamczyk oraz Radek Kotarski.

Nowe narzędzie autoryzacji transakcji dla klientów Bankowości Przedsiębiorstw Banku Millennium z wykorzystaniem technologii Cronto

14.11.2019
Bank Millennium, jako pierwszy bank w Polsce, udostępnił klientom z segmentu przedsiębiorstw nowe narzędzie autoryzacji transakcji i logowania do serwisu bankowości internetowej. Jest to token sprzętowy z czytnikiem, oparty na autorskiej technologii Cronto firmy OneSpan.

Bank Millennium i eurobank już pod jedną marką

11.11.2019
W czasie przedłużonego weekendu 9-11 listopada odbyła się fuzja operacyjna Banku Millennium i eurobanku - ostatni po fuzji prawnej etap integracji. Od wieczora 10 listopada działają już bankowość internetowa i mobilna, BLIK oraz płatności przez internet. 12 listopada zostaną otwarte oddziały połączonych sieci banków pod marką Banku Millennium. Klienci dawnego eurobanku otrzymali w ten sposób dostęp do pełnej oferty Banku Millennium. Warto podkreślić, że nadal mogą korzystać ze swoich dotychczasowych, funkcjonujących w dawnym eurobanku, produktów i usług.

Bank Millennium – ponad 2 mln aktywnych klientów, rekordowy wzrost organiczny w czasie integracji z Euro Bankiem

28.10.2019
Wyniki Grupy Banku Millennium po 3 kwartale 2019 roku (pierwszy pełny kwartał z Euro Bankiem)
Po 3 kwartałach 2019 roku skonsolidowany zysk netto Grupy, po uwzględnieniu rezerw i kosztów integracji z Euro Bankiem, wyniósł 534 mln zł (-2,6% r/r). Mimo ogromnego zaangażowania w proces łączenia z Euro Bankiem, Bank Millennium utrzymał doskonały wzrost organiczny, m.in. rekordową sprzedaż kredytów hipotecznych - 3 mld zł (+24%r/r) i pożyczek gotówkowych – też 3 mld zł (+30%). Liczba aktywnych klientów detalicznych przekroczyła 2 mln osób (około 2,5 mln z Euro Bankiem).

Agencja Fitch potwierdziła rating Banku Millennium na poziomie "BBB-"

15.10.2019
15 października Agencja Fitch podtrzymała długoterminowy rating Banku Millennium na poziomie "BBB-", a perspektywa ratingu pozostała stabilna.

Komentarz Banku Millennium odnośnie wyroku TSUE z 3 października 2019 roku w indywidualnej sprawie dotyczącej walutowego kredytu hipotecznego udzielonego przez inny bank

03.10.2019
Z uwagą podchodzimy do dzisiejszej odpowiedzi Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej na pytania podniesione przez Sąd Okręgowy w Warszawie w sprawie walutowego kredytu hipotecznego udzielonego klientowi jednego z polskich banków.

Bank Millennium i Euro Bank jednym bankiem

01.10.2019
Po uzyskaniu wymaganych zgód Walnych Zgromadzeń Akcjonariuszy obu banków oraz Komisji Nadzoru Finansowego Bank Millennium zakończył kolejny etap integracji z Euro Bankiem. Wpis fuzji prawnej w Krajowym Rejestrze Sądowym oznacza, że banki zostały formalnie połączone.

Jesienne Stylowe Zakupy z Bankiem Millennium i aplikacją goodie

26.09.2019
Pierwszy jesienny weekend upłynie pod znakiem zakupowych okazji i promocji znanych marek w 13 tysiącach sklepów w całej Polsce – Stylowe Zakupy startują już 27 września! To idealna okazja na korzystne zakupy przed jesienno-zimowym sezonem: 3 dni zniżek w sklepach stacjonarnych, 5 dni promocji w sklepach online i aż 9 dni obniżonych cen na usługi. Jeszcze więcej mogą zyskać osoby płacące za zakupy kartą kredytową Millennium Impresja lub Millennium Alfa (RRSO 14,55%) oraz korzystające z aplikacji zakupowej goodie.

2 miliony aktywnych klientów detalicznych Banku Millennium

24.09.2019
Liczba aktywnych klientów detalicznych Banku Millennium przekroczyła dwa miliony. Bank odnotowuje szybkie tempo wzrostu liczby klientów, co świadczy o wysokiej skuteczności jego strategii. Rośnie też aktywność klientów i wykorzystanie kanałów cyfrowych. Już ponad 1,5 mln klientów korzysta z bankowości internetowej i mobilnej. W pierwszym półroczu br. 90% nowych lokat terminowych i 51% kredytów gotówkowych została założona właśnie w tych kanałach.

Bank Millennium ― mecenas kultury od 30 lat już poraz 8 wspiera festiwal Sacrum Profanum

17.09.2019
27 września rozpoczyna się 17 edycja krakowskiego festiwalu Sacrum Profanum. W ciągu ośmiu festiwalowych dni odbędzie się siedemnaście koncertów i liczne wydarzenia towarzyszące. Sponsorem wydarzenia już tradycyjnie jest Bank Millennium.

1 2 3 4 5 6 ... 100