Informacje prasowe

Aktualności filtr

„Simona” - film dokumentalny z 19. Millennium Docs Against Gravity w kinach w całej Polsce

04.10.2022
„Simona”, jeden z wyjątkowych filmów 19. edycji festiwalu Millennium Docs Against Gravity, weszła do kin w całej Polsce. MDAG to największy w Polsce festiwal filmowy, którego misją jest udostępnianie filmów dokumentalnych jak najszerszej publiczności. Bank Millennium jest mecenasem festiwalu już od 17 lat.

Bank Millennium uruchamia pilotaż płatności odroczonych BLIK

22.09.2022
Bank Millennium wspólnie z Polskim Standardem Płatności rozpoczął pilotaż płatności odroczonych. Usługa została udostępniona wybranej grupie klientów, którzy jako pierwsi w Polsce mogą przetestować BLIK Płacę Później. W przyszłym roku nowe rozwiązanie będzie stopniowo udostępniane dla wszystkich klientów.

Bank Millennium wspiera paraolimpijki

22.09.2022
Już po raz drugi w ramach wsparcia dla paraolimpijek przygotowujących się do startu w igrzyskach olimpijskich w Paryżu, Bank Millennium ufundował stypendium dla jednej z zawodniczek. Bank zasilił zbiórkę na ten cel we współpracy z fundacją Martyny Wojciechowskiej Unaweza oraz akcją #CorinneRunsForGood.

Bank Millennium zachęca do oszczędzania energii i wyłącza swoje szyldy

19.09.2022
Bank Millennium w okresie jesienno-zimowym po godzinach pracy wyłączy tablice świetlne w swoich oddziałach oraz biurach w Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku. Tym samym zachęca do oszczędzania i ograniczania zużycia energii elektrycznej w obliczu potencjalnych trudności na rynku energii. Działanie jest też wyrazem niezmiennej troski o środowisko naturalne i wynika z potrzeby rozsądnego gospodarowania zasobami.

Bank Millennium partnerem strategicznym Forum Firm Rodzinnych

13.09.2022
W tym roku odbędzie się już 5. edycja Forum Firm Rodzinnych – wspólnej inicjatywy magazynu Forbes i Banku Millennium. Jest to cykliczne wydarzenie skupiające firmy rodzinne - forum debat i spotkań, które pozwala nawiązać relacje biznesowe, zyskać nowych partnerów i wyróżnić najlepsze przedsiębiorstwa rodzinne w poszczególnych województwach.

Bank Millennium mecenasem wystawy zdjęć polskich fotografów „Solidarni”

01.09.2022
„Solidarni” to zbiorowy projekt fotograficzny, do którego zostali zaproszeni artyści reprezentujący różne miasta i odmienne podejście do fotografii. Pomysł opiera się na tym, by zaprezentować jak najszerszej publiczności plenerową wystawę, która będzie podróżowała przez kolejne miejsca w Polsce. Układ i charakter wystawy złożonej z pięćdziesięciu fotografii eksponuje pewien uniwersalizm zjawiska, jakim jest „bycie uchodźcą”, „uciekinierem” z kraju objętego konfliktem i wojną. Mecenasem wystawy pokazującej dramat uchodźców z objętej wojną Ukrainy i nadzwyczajną solidarność Polaków jest Bank Millennium.

Wzorowe bankowanie. Cyfrowe kieszonkowe na nowy rok szkolny.

01.09.2022
Na wyprawkę szkolną Polacy przeznaczyć chcą w tym roku przeważnie między 300 a 600 złotych1. Z przeprowadzonego przez Bank Millennium badania wynika, że większość tej kwoty pochłoną wydatki na podręczniki szkolne.

KTO, jak nie MY? #słuchaMYwspieraMY obywateli Ukrainy - film o wolontariuszach programu Fundacji Banku Millennium

24.08.2022
Dzisiaj, 24 sierpnia, 6 miesięcy od wybuchu wojny w Ukrainie, zaatakowany kraj obchodzi 31. rocznicę niepodległości. Ten dzień, Fundacja Banku Millennium wybrała na emisję filmu o wolontariuszach - 140 pracownikach Banku Millennium, którzy zrealizowali swoje 33 pomocowe inicjatywy i pomogli 8.000 uchodźców w specjalnej edycji programu fundacji „#słuchaMYwspieraMY dla obywateli Ukrainy”. Na program wolontariacki i wsparcie organizacji pozarządowych Fundacja Banku Millennium i Bank Millennium przeznaczyli 1 mln złotych.

Bank Millennium najlepszym bankiem cyfrowym w Polsce i zwycięzcą w 3 innych kategoriach nagród magazynu Global Finance

18.08.2022
Bank Millennium otrzymał nagrodę The Best Consumer Digital Bank in Poland for 2022 w konkursie World’s Best Digital Banks zorganizowanym przez renomowany magazyn Global Finance. Otrzymał także 3 inne wyróżnienia. To kolejne w tym roku międzynarodowe nagrody dla banku, jego produktów i usług.

Bank Millennium wspiera najstarszy festiwal kabaretowy w Polsce

18.08.2022
Od 18 do 21 sierpnia Lidzbark Warmiński będzie gościł najlepszych polskich kabareciarzy i stand- uperów, którzy rozbawią publiczność w ramach 43. Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry. Wieloletnim sponsorem jednego z najważniejszych wydarzeń polskiej sceny kabaretowej jest Bank Millennium.

1 2 3 4 5 6 ... 129