Informacje prasowe

Aktualności filtr

Bank Millennium laureatem konkursu The Innovators 2018

17.05.2018
Bank Millennium znalazł się wśród zwycięzców szóstej edycji dorocznego konkursu The Innovators, organizowanego przez magazyn Global Finance. W konkursie nagradzane są instytucje finansowe z całego świata, wyznaczające nowe trendy i projektujące najbardziej innowacyjne rozwiązania. Bank Millennium został nagrodzony za widget „Pomoc w podróży” - przycisk szybkiego kontaktu z ubezpieczycielem, dostępny w ramach ubezpieczenia turystycznego w aplikacji mobilnej Banku.

Cztery duże województwa liderami innowacyjności. Zaskakują wyniki mniejszych regionów.

15.05.2018
Według rankingu „Indeks Millennium 2018 – Potencjał Innowacyjności Regionów”, w czołówce województw o największym potencjale innowacyjności utrzymują się niezmiennie cztery województwa: mazowieckie, małopolskie, pomorskie oraz dolnośląskie. Zaskoczeniem jest awans mniejszych województw. Największy wzrost innowacyjności osiągnęły województwa opolskie – awans aż o 3 pozycje oraz łódzkie - 2 pozycje w górę.

Klienci coraz chętniej dokonują częściowych wcześniejszych spłat kredytów hipotecznych

14.05.2018
Z danych Banku Millennium wynika, że liczba kredytów hipotecznych, które zostały nadpłacone w 2017 roku wzrosła o blisko 20% r/r. Bank Millennium jest jednym z niewielu banków umożliwiających wcześniejszą częściową spłatę kredytu hipotecznego całkowicie online i w dowolnej kwocie.

Obchody dziesięciolecia Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej. Joao Bras Jorge ponownie prezesem Izby.

11.05.2018
10 maja br. Walne Zgromadzenie Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej (PPCC) zatwierdziło nominację Prezesa Zarządu Banku Millennium Pana Joao Bras Jorge na stanowisko nowego Prezesa Zarządu Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej na okres 2018-2020.

Przelew zagraniczny w aplikacji mobilnej Banku Millennium

09.05.2018
Bank Millennium udostępnił przelew zagraniczny w aplikacji mobilnej dla klientów indywidulanych, odświeżył też tę usługę w serwisie bankowości internetowej Millenet. Realizacja przelewu jest teraz jeszcze prostsza – wystarczy wskazać datę dostarczenia przelewu i wybrać opcję kosztów. Co istotne, bank uwzględnia wszystkie święta obowiązujące w Polsce i za granicą, klient ma więc pewność, że przelew trafi do odbiorcy dokładnie we wskazanym dniu. Wkrótce usługa będzie dostępna także w aplikacji mobilnej dla firm.

Wkrótce milion Kont 360°w Banku Millennium

26.04.2018
Bank Millennium otworzył już ponad 980 tys. Kont 360°. Wynik ten został osiągnięty w niespełna cztery lata od momentu wprowadzenia konta na rynek w maju 2014 r. Rachunek cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów i, co warte podkreślenia, jego oferta cenowa od momentu wprowadzenia pozostaje bez zmian. Konto 360° jest jednym z najlepiej sprzedających się kont osobistych w Polsce.

Bank Millennium Transparentną Spółką Roku 2017

26.04.2018
Bank Millennium został laureatem rankingu „Transparentna Spółka Roku 2017”. Znalazł się w czołówce 7 najbardziej transparentnych spółek z indeksu mWIG 40. Zestawienie wyróżnia spółki komunikujące się z rynkiem w przejrzysty sposób.

Bank Millennium ambasadorem kina 360°

26.04.2018
Po raz drugi w historii festiwalu Millennium Docs Against Gravity odbędą się projekcje filmów dokumentalnych w technologii wirtualnej rzeczywistości (Virtual Reality - VR). To będzie niezwykła podroż 360° w odległe miejsca świata, a także w kosmos i głębię oceanu. Widzowie będą mogli doświadczyć tych niesamowitych przeżyć w Warszawie, Wrocławiu i Lublinie. Sponsorem pokazów jest Bank Millennium.

Bank Millennium – udany 1 kwartał 2018 roku

24.04.2018
W 1 kwartale 2018 roku zysk netto grupy Banku Millennium wyniósł 155 mln zł, co oznacza wzrost o 11% w skali roku. Liczba aktywnych klientów detalicznych osiągnęła poziom 1,7 mln, a zgromadzone przez nich oszczędności przekroczyły wartość 50 mld zł. Bank osiągnął kwartalny rekord sprzedaży pożyczek gotówkowych i faktoringu.

Zmiany w składzie Zarządu Banku Millennium S.A.

20.04.2018
Zarząd Banku Millennium S.A. informuje, że Pani Maria Campos w dniu 20 kwietnia 2018 roku złożyła z tym dniem rezygnację z funkcji Członka Zarządu Banku. Pani Maria Campos uzasadniła swoją rezygnację nowymi planami zawodowymi w Grupie BCP.

1 2 3 4 5 6 ... 84