Informacje prasowe

Aktualności filtr

Agencja Fitch potwierdziła rating Banku Millennium na poziomie "BBB-"

15.10.2019
15 października Agencja Fitch podtrzymała długoterminowy rating Banku Millennium na poziomie "BBB-", a perspektywa ratingu pozostała stabilna.

Komentarz Banku Millennium odnośnie wyroku TSUE z 3 października 2019 roku w indywidualnej sprawie dotyczącej walutowego kredytu hipotecznego udzielonego przez inny bank

03.10.2019
Z uwagą podchodzimy do dzisiejszej odpowiedzi Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej na pytania podniesione przez Sąd Okręgowy w Warszawie w sprawie walutowego kredytu hipotecznego udzielonego klientowi jednego z polskich banków.

Bank Millennium i Euro Bank jednym bankiem

01.10.2019
Po uzyskaniu wymaganych zgód Walnych Zgromadzeń Akcjonariuszy obu banków oraz Komisji Nadzoru Finansowego Bank Millennium zakończył kolejny etap integracji z Euro Bankiem. Wpis fuzji prawnej w Krajowym Rejestrze Sądowym oznacza, że banki zostały formalnie połączone.

Jesienne Stylowe Zakupy z Bankiem Millennium i aplikacją goodie

26.09.2019
Pierwszy jesienny weekend upłynie pod znakiem zakupowych okazji i promocji znanych marek w 13 tysiącach sklepów w całej Polsce – Stylowe Zakupy startują już 27 września! To idealna okazja na korzystne zakupy przed jesienno-zimowym sezonem: 3 dni zniżek w sklepach stacjonarnych, 5 dni promocji w sklepach online i aż 9 dni obniżonych cen na usługi. Jeszcze więcej mogą zyskać osoby płacące za zakupy kartą kredytową Millennium Impresja lub Millennium Alfa (RRSO 14,55%) oraz korzystające z aplikacji zakupowej goodie.

2 miliony aktywnych klientów detalicznych Banku Millennium

24.09.2019
Liczba aktywnych klientów detalicznych Banku Millennium przekroczyła dwa miliony. Bank odnotowuje szybkie tempo wzrostu liczby klientów, co świadczy o wysokiej skuteczności jego strategii. Rośnie też aktywność klientów i wykorzystanie kanałów cyfrowych. Już ponad 1,5 mln klientów korzysta z bankowości internetowej i mobilnej. W pierwszym półroczu br. 90% nowych lokat terminowych i 51% kredytów gotówkowych została założona właśnie w tych kanałach.

Bank Millennium ― mecenas kultury od 30 lat już poraz 8 wspiera festiwal Sacrum Profanum

17.09.2019
27 września rozpoczyna się 17 edycja krakowskiego festiwalu Sacrum Profanum. W ciągu ośmiu festiwalowych dni odbędzie się siedemnaście koncertów i liczne wydarzenia towarzyszące. Sponsorem wydarzenia już tradycyjnie jest Bank Millennium.

Lubelskie i Łódzkie w pogoni za liderami innowacyjności

12.09.2019
Według najnowszego rankingu „Indeks Millennium 2019 – Potencjał Innowacyjności Regionów” w czołówce najbardziej innowacyjnych województw pozostają duże ośrodki biznesowe i akademickie - mazowieckie, małopolskie, dolnośląskie i pomorskie. Zaskoczeniem są jednak wyniki mniejszych województw. W ciągu ostatnich 5 lat najbardziej swój potencjał zwiększyła Lubelszczyzna. Pozytywnie wyróżnia się też województwo łódzkie, które awansowało na 7. miejsce w rankingu. Motorem rozwoju innowacyjności, oprócz wykształconej kadry, liczby patentów oraz wydatków na badania i rozwój, są zaufanie i współpraca w regionach.

Bank Millennium otrzymał zgodę KNF na połączenie z Euro Bankiem

11.09.2019
10 września Komisja Nadzoru Finansowego udzieliła zezwolenia na połączenie Banku Millennium z Euro Bankiem. Oznacza to, że spełniony został najważniejszy warunek umożliwiający fuzję prawną banków.

Wyższy poziom usług bankowych z Kontem 360°– nowa reklama TV

10.09.2019
6 września rozpoczyna się emisja nowej reklamy telewizyjnej Konta 360°, oferowanego przez Bank Millennium. Tym razem wspólnie z Radkiem Kotarskim przeniesiemy się w piękne Karkonosze i zobaczymy spektakularny lot balonów.

Wolontariusze w akcji dla dzieci z Ośrodka dla Cudzoziemców

06.09.2019
Kolejna akcja wolontariacka za nami. Pracownicy z zespołu trenerów Banku Millennium połączyli siły i przygotowali teren do wypoczynku dla dzieci z Ośrodka dla Cudzoziemców w Warszawie. Jest to jedyna tego typu placówka w Polsce przeznaczona dla kobiet i dzieci.

1 2 3 4 5 6 ... 100