Informacje prasowe

Aktualności filtr

Informacje prasowe

380 hybrydowych Toyot zasiliło flotę Banku Millennium

22.06.2017
Mniejsza emisja spalin, niższe zużycie paliwa, większy komfort jazdy i większe bezpieczeństwo to korzyści wymiany samochodów floty Banku Millennium na modele hybrydowe Toyoty. Nowa flota hybrydowych Aurisów i Yarisów ograniczy emisję CO2 o ponad 500 ton w porównaniu do stanu sprzed wymiany.

Bank Millennium w nowym programie bezpłatnych gwarancji BGK

14.06.2017
Bank Millennium przystąpił do nowego programu Banku Gospodarstwa Krajowego, w ramach którego zaoferuje przedsiębiorcom gwarancje na zabezpieczenie kredytów inwestycyjnych w złotych, przeznaczonych m.in. na przedsięwzięcia innowacyjne. Gwarancje udzielane będą w ramach Programu Operacyjnego „Inteligentny Rozwój”.

Platforma goodie Projektem Roku 2016 w Konkursie Kongresu Gospodarki Elektronicznej

09.06.2017
Platforma smartshoppingowa goodie stworzona przez Bank Millennium zwyciężyła w kategorii „Projekt Roku 2016” w Konkursie Kongresu Gospodarki Elektronicznej, organizowanym przez Związek Banków Polskich. Nagrody zostały wręczone podczas XII edycji Kongresu, która odbyła się 8 czerwca br. w Warszawie.

Pożyczka Gotówkowa w Banku Millennium z oprocentowaniem 4,99%

08.06.2017
Bank Millennium uruchomił nową promocję Pożyczki Gotówkowej, w ramach której klienci wnioskujący o pożyczkę do 20 tys. zł, na okres od 6 do 36 miesięcy, otrzymają stałe oprocentowanie w wysokości 4,99%. Promocją objęte są pożyczki z ubezpieczeniem.

Bank Millennium przystąpił do partnerstwa na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ

06.06.2017
6 czerwca Bank Millennium podpisał deklarację na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju przyjętych przez Organizację Narodów Zjednoczonych (ONZ). Inicjatorem stworzenia koalicji biznesu, administracji państwowej i organizacji pozarządowych na rzecz zrównoważonego rozwoju w Polsce było Ministerstwo Rozwoju, które reprezentował wiceminister Jerzy Kwieciński.

Znamy już zwycięzców 14. Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity!

25.05.2017
W Konkursie Głównym festiwalu Millennium Docs Against Gravity o Grand Prix – Nagrodę Banku Millennium i 8 000 euro zwyciężył film „Ostatni w Aleppo” („Last Men in Aleppo”, reż. Firas Fayyad). Nagrodę przyznało jury w składzie: Agnieszka Traczewska, Mariusz Grzegorek oraz Jan P. Matuszyński. Nagroda jest ufundowana przez Mecenasa Festiwalu: Bank Millennium. Nagrodę w imieniu Banku Millennium wręczał Wojciech Rybak, członek Zarządu. Dodatkowo wyróżnione zostały dwa filmy: „Dobry listonosz” („The Good Postman”, reż. Tonislaw Hristow) oraz „Safari” („Safari”, reż. Ulrich Seidl). „Dobry listonosz” otrzymał Grand Prix Dolnego Śląska. We Wrocławiu wyróżniono także film „Ostatni w Aleppo” („Last Men in Aleppo”) Firasa Fayyada.

Zmiany w serwisie bankowości internetowej Millenet i aplikacji mobilnej Banku Millennium

18.05.2017
Bank Millennium udostępnił klientom nową historię transakcji w Millenecie i aplikacji mobilnej. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu klienci mogą teraz szybko i wygodnie dodać do transakcji zdjęcie paragonu, faktury lub gwarancji, dodatkowy opis transakcji oraz tagi. Dodatkowo w aplikacji mobilnej mogą zaznaczyć na mapie lokalizację transakcji. W ostatniej aktualizacji aplikacja mobilna Banku Millennium zyskała też nowe, jeszcze wygodniejsze menu oraz skrzynkę wiadomości.

Bank Millennium w Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2017

15.05.2017
Bank Millennium został wyróżniony w Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2017 – zestawieniu największych polskich firm ocenianych pod kątem jakości zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu (CSR). Bank został sklasyfikowany na poziomie „kryształowym” – firm dojrzałych w zakresie wdrożenia CSR.

Nowa reklama TV – Konto 360° odpowiada na wszystkie potrzeby

12.05.2017
Rozpoczyna się emisja nowej reklamy telewizyjnej Konta 360° – rachunku, który odpowiada na wszystkie potrzeby związane z codziennym zarządzaniem finansami. W nowym spocie, podobnie jak w poprzednich reklamach Banku Millennium, wystąpił Radek Kotarski.

Rusza 14. Festiwal Filmowy Millennium Docs Against Gravity

11.05.2017
Dzisiaj, 11 maja rusza 14. Festiwal Filmowy Millennium Docs Against Gravity! Na otwarcie “Bez tytułu” Michaela Glawoggera i Moniki Willi. W programie premiery głośnych polskich filmów i kino VR! Filmem otwarcia będzie ostatni obraz Michaela Glawoggera: „Bez tytułu”, dokończony dwa i pół roku po jego tragicznej śmierci przez Monikę Willi, jego wieloletnią montażystkę, która zmontowała nakręcony materiał, kierując się notatkami reżysera powstałymi podczas kręcenia zdjęć. Monika Willi będzie gościem specjalnym seansu otwarcia 14. Millennium Docs Against Gravity, które odbędzie się 11 maja o godz. 19.30 w warszawskiej Kinotece. W polskiej wersji filmu usłyszymy głos Magdaleny Cieleckiej jako narratorki.

1 2 3 4 5 6 ... 74