Informacje prasowe

Aktualności filtr

Informacje prasowe

Zmiany w serwisie bankowości internetowej Millenet i aplikacji mobilnej Banku Millennium

18.05.2017
Bank Millennium udostępnił klientom nową historię transakcji w Millenecie i aplikacji mobilnej. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu klienci mogą teraz szybko i wygodnie dodać do transakcji zdjęcie paragonu, faktury lub gwarancji, dodatkowy opis transakcji oraz tagi. Dodatkowo w aplikacji mobilnej mogą zaznaczyć na mapie lokalizację transakcji. W ostatniej aktualizacji aplikacja mobilna Banku Millennium zyskała też nowe, jeszcze wygodniejsze menu oraz skrzynkę wiadomości.

Bank Millennium w Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2017

15.05.2017
Bank Millennium został wyróżniony w Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2017 – zestawieniu największych polskich firm ocenianych pod kątem jakości zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu (CSR). Bank został sklasyfikowany na poziomie „kryształowym” – firm dojrzałych w zakresie wdrożenia CSR.

Nowa reklama TV – Konto 360° odpowiada na wszystkie potrzeby

12.05.2017
Rozpoczyna się emisja nowej reklamy telewizyjnej Konta 360° – rachunku, który odpowiada na wszystkie potrzeby związane z codziennym zarządzaniem finansami. W nowym spocie, podobnie jak w poprzednich reklamach Banku Millennium, wystąpił Radek Kotarski.

Rusza 14. Festiwal Filmowy Millennium Docs Against Gravity

11.05.2017
Dzisiaj, 11 maja rusza 14. Festiwal Filmowy Millennium Docs Against Gravity! Na otwarcie “Bez tytułu” Michaela Glawoggera i Moniki Willi. W programie premiery głośnych polskich filmów i kino VR! Filmem otwarcia będzie ostatni obraz Michaela Glawoggera: „Bez tytułu”, dokończony dwa i pół roku po jego tragicznej śmierci przez Monikę Willi, jego wieloletnią montażystkę, która zmontowała nakręcony materiał, kierując się notatkami reżysera powstałymi podczas kręcenia zdjęć. Monika Willi będzie gościem specjalnym seansu otwarcia 14. Millennium Docs Against Gravity, które odbędzie się 11 maja o godz. 19.30 w warszawskiej Kinotece. W polskiej wersji filmu usłyszymy głos Magdaleny Cieleckiej jako narratorki.

Bank Millennium wspiera nowe technologie podczas 14. Millennium Docs Against Gravity Film Festival

10.05.2017
Co łączy filmy dokumentalne i Bank Millennium? ― nowe technologie. Największy w Polsce festiwal filmów dokumentalnych, Millennium Docs Against Gravity, otworzył się na nowe technologie i wprowadził do programu seanse filmowe w technice VR (wirtualnej rzeczywistości).

Polskie województwa coraz szybsze w wyścigu po innowacyjność - wynika z raportu „Indeks Millennium”

09.05.2017
Wzrostowi innowacyjności Polski na poziomie globalnym towarzyszą wzrosty na poziomie lokalnym - wskazują eksperci Banku Millennium w opracowaniu „Indeks Millennium – Potencjał Innowacyjności Regionów 2017”. W tegorocznym wyścigu po innowacyjność zwyciężyło mazowieckie, jednak pozostałe województwa szybko nadrabiają dystans do lidera.

Kredyt hipoteczny bez prowizji w stałej ofercie Banku Millennium

08.05.2017
Dotychczasowa promocja 0% prowizji za udzielenie kredytu hipotecznego dla klientów indywidualnych weszła do stałej oferty banku. Bank zniósł też prowizję za wcześniejszą spłatę kredytu hipotecznego przez cały okres kredytowania. Oferta dostępna jest dla każdego, a skorzystanie z niej nie wymaga spełnienia żadnych dodatkowych warunków.

2,5% na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium

28.04.2017
Bank Millennium uruchomił kolejną edycję promocji Konta Oszczędnościowego Profit, w której utrzymał jedną z najlepszych na rynku stawek oprocentowania. W ramach promocji, nowe środki do 100 tys. zł, wpłacane na Konto Oszczędnościowe Profit, otrzymują oprocentowanie w wysokości 2,5% w skali roku, obowiązujące przez trzy miesiące.

Bank Millennium tworzy warunki do rozwoju startupów na warszawskiej SGH

27.04.2017
Nowe miejsce dla startupów wiodącej uczelni ekonomicznej w Polsce to jeden z punktów porozumienia między Bankiem Millennium a Szkoła Główną Handlową w Warszawie, zawartego 27 kwietnia 2017 r. Przestrzeń zostanie oddana do użytku na początku nowego roku akademickiego. Zmodernizowane, kameralne wnętrze zlokalizowane w gmachu głównym uczelni sygnatariusze umowy definiują jako inkubator nowoczesnej przedsiębiorczości i rozwoju startupów.

Bank Millennium sponsorem Bydgoskiego Festiwalu Operowego

27.04.2017
29 kwietnia 2017 r. zaczyna się XXIV Bydgoski Festiwal Operowy. Największy tego typu w Polsce przegląd najciekawszych dokonań teatrów muzycznych ― krajowych i zagranicznych, który potrwa do 14 maja. Bank Millennium jest sponsorem tego wydarzenia.

1 2 3 4 5 6 ... 73