Informacje prasowe

Aktualności filtr

Konto 360° z dobrym klimatem dla pieniędzy – nowa reklama TV Banku Millennium

14.09.2020
11 września rozpoczyna się emisja nowej reklamy telewizyjnej Konta 360°, oferowanego przez Bank Millennium. Tym razem wspólnie z Radkiem Kotarskim przeniesiemy się do pięknej, pełnej tropikalnych roślin palmiarni.

Festiwal Millennium Docs Against Gravity online od 19 września do 4 października!

13.09.2020
17. edycja festiwalu filmowego Millennium Docs Against Gravity po raz pierwszy w historii odbędzie się w formule hybrydowej. Po ogromnym sukcesie majowego Docs Against Isolation - wydarzenia online, podczas którego uczestnicy mieli dostęp nie tylko do 50 filmów z poprzednich edycji festiwalu, ale także do rozmów z twórcami, warsztatów, koncertów i wykładów, zmienia się także sam festiwal.

Joao Bras Jorge po raz kolejny prezesem Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej

11.09.2020
10 września odbyło się w Warszawie Walne Zgromadzenie Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej (PPCC). Prezesem Izby na kolejną kadencję został Joao Bras Jorge, Prezes Zarządu Banku Millennium.

Dopłaty do odsetek od kredytów obrotowych. Bank Millennium wspiera przedsiębiorców dotkniętych skutkami pandemii.

07.09.2020
Bank Millennium zawarł umowę z BGK, dzięki której przedsiębiorcy zyskali możliwość ubiegania się o dopłaty do odsetek kredytowych. Z tego rozwiązania mogą skorzystać w Banku Millennium firmy obsługiwane w segmencie bankowości przedsiębiorstw, których płynność została naruszona podczas pandemii, a przed nią nie znajdowały się w trudnej sytuacji.

2 miliony aktywnych klientów cyfrowych Banku Millennium

02.09.2020
Już 2 miliony klientów Banku Millennium korzysta regularnie z kanałów elektronicznych, czyli loguje się przynajmniej raz w miesiącu do Millenetu lub aplikacji mobilnej.

Bank Millennium najlepszym bankiem cyfrowym dla klientów indywidualnych w Polsce według magazynu Global Finance

31.08.2020
Bank Millennium otrzymał nagrodę The Best Consumer Digital Bank in Poland for 2020 w konkursie World’s Best Digital Banks organizowanym już po raz 21. przez renomowany magazyn Global Finance. Z kolei za najlepszą w kategorii Best Consumer Integrated Bank Site in Central and Eastern Europe for 2020 została uznana strona internetowa Banku Millennium.

Bank Millennium nagrodzony Złotym Listkiem CSR

27.08.2020
Bank Millennium został wyróżniony Złotym Listkiem CSR, awansując tym samym do wąskiej grupy instytucji, których działania CSR są oceniane najwyżej. We wcześniejszych latach bank aż pięciokrotnie zdobył Srebrny Listek CSR. Te wyjątkowe nagrody trafiają do firm, które w codziennej działalności wdrażają najwyższe standardy odpowiedzialności społecznej – mają systemy zarządzania etyką, angażują się społecznie, wprowadzają działania w odpowiedzi na potrzeby klientów i pracowników oraz minimalizują swój wpływ na środowisko naturalne.

17. festiwal filmowy Millennium Docs Against Gravity - z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących

24.08.2020

Podczas nadchodzącej, siedemnastej już edycji największego święta kina dokumentalnego w Polsce, po raz kolejny zwrócimy szczególną uwagę na dostępność kultury dla osób z niepełnosprawnością wzroku i słuchu.


Współpraca Banku Millennium z Vital Voices Chapter Poland

13.08.2020
1 czerwca Bank Millennium został Partnerem Wspierającym Vital Voices Poland w ramach trzeciej edycji projektu „Jestem Liderką”. To wyjątkowy program, który powstał z myślą o aktywizacji i rozwoju młodych kobiet w wieku 16-19 lat na początku ich drogi zawodowej. Celem projektu jest wspieranie talentów i promowanie kobiecego stylu przywództwa.

Biznes a pandemia – nowe wyzwania dla firm - Marta Postek, Dyrektor Departamentu Bankowości Transakcyjnej w Banku Millennium

07.08.2020

Pandemia przyniosła firmom wiele wyzwań. Jednym z największych jest presja redukcji kosztów, konieczna przy zmniejszonej przez COVID aktywności sprzedaży. Myśląc o redukcji kosztów w obszarze finansów warto skupić swoją uwagę na działaniach, które w krótkim czasie, przy możliwie najmniejszym nakładzie, przyniosą wymierne oszczędności procesowe (tzw. quick wins). Digitalizacja, automatyzacja i robotyzacja - wydaje się, że właśnie taka kolejność rozumienia zmiany jest poprawna. Nie sposób automatyzować procesów, które nie są przeniesione do świata danych wirtualnych, a tym bardziej ich robotyzować.


1 2 3 4 5 6 ... 109