Informacje prasowe

Aktualności filtr

Maria Campos Wizjonerem Rynku IT@BANK

22.11.2017
Maria Campos, członek zarządu Banku Millennium, odpowiedzialna za obszar IT, otrzymała wczoraj indywidualną nagrodę specjalną Wizjonera Rynku 2017. Podczas konferencji IT@Bank nagrodę wręczyli Włodzimierz Kiciński, wiceprezes Związku Banków Polskich i Stanisław Brzeg-Wieluński, redaktor naczelny „Miesięcznika Finansowego BANK”.

Limit w koncie 30 dni bez odsetek w Banku Millennium

17.11.2017
Bank Millennium uruchomił promocję „30 dni bez odsetek III”, w ramach której klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z limitu w koncie osobistym, są zwolnieni z odsetek przez 30 dni od dnia jego uruchomienia. W ramach promocji „Limit w koncie osobistym za 0 zł" nie zapłacą też prowizji za uruchomienie limitu. Dodatkowo, w ramach oferty standardowej, w kolejnych miesiącach klienci banku mogą korzystać z limitu w koncie bez odsetek przez 7 dowolnych dni w miesiącu.

Faktoring sposobem na poprawę płynności firm

09.11.2017
Po rekordowym drugim kwartale, w trzecim kwartale 2017 roku obroty faktoringowe Banku Millennium ponownie pobiły rekord osiągając wartość 4,3 mld zł. Narastająco w trzech kwartałach 2017 roku wartość wykupionych przez bank wierzytelności wyniosła 12,3 mln zł. Oznacza to 12,8% wzrost w porównaniu do analogicznego okresu 2016 roku i piątą pozycję banku wśród firm należących do Polskiego Związku Faktorów. Portfel faktoringowy banku urósł w tym czasie o blisko 15% r/r .

Bank Millennium wspiera studentów

09.11.2017
Bank Millennium po raz kolejny przyznał stypendium dla najlepszego studenta studiów licencjackich w zakresie portugalistyki. W 2017 roku otrzymała je Paulina Junko, która ukończyła studia z wynikiem 4,85.

Bank Millennium - doskonały 3 kwartał, zrealizowane cele strategiczne i konsekwentny rozwój

30.10.2017

Działalność Grupy Banku Millennium po 3 kwartałach 2017 r.

W 3 kwartale 2017 roku zysk netto grupy Banku Millennium był bardzo dobry i wyniósł 187,5 mln zł., o 35% więcej niż w porównywalnym okresie 2016 roku. Liczba aktywnych klientów detalicznych wzrosła o 39 tys. i osiągnęła poziom blisko 1,6 mln - wśród nich 652 tys. korzystało z bankowości mobilnej, co oznacza wzrost o 42% r/r. Skonsolidowany zysk netto grupy po 3 kwartałach 2017 roku wyniósł 502 mln zł, rosnąc 32% r/r (bez uwzględniania zdarzeń jednorazowych).


Dalsza cyfryzacja, klientocentryzm i behawioralna personalizacja w nowej strategii Banku Millennium

30.10.2017
Nowa strategia Banku Millennium na lata 2018-2020 odpowiada na zmieniające się warunki rynkowe. Bank jest w pełni gotowy na wyzwania przyszłości - posiada efektywny kosztowo model biznesowy oraz zasoby pozwalające wykorzystać nadchodzące zmiany na swoją korzyść. Zakładając stabilność systemu regulacyjnego, prawnego i podatkowego Bank zamierza osiągnąć 1 mld zł zysku netto w 2020 roku i współczynnik ROE na poziomie trzech najlepszych banków w kraju.

Czy Polacy czują się finansowo bezpieczni?

27.10.2017
Ponad jedna trzecia Polaków nie ma żadnych oszczędności, a ponad połowa nie ma poczucia finansowego bezpieczeństwa – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Banku Millennium z okazji Światowego Dnia Oszczędzania. Jak wysokie powinniśmy mieć oszczędności, by czuć się finansowo zabezpieczeni? Czy na poczucie finansowego bezpieczeństwa ma wpływ otrzymywane świadczenie 500+?

Siła systematycznego oszczędzania w nowej reklamie Banku Millennium

27.10.2017
W najnowszej reklamie telewizyjnej Konta Oszczędnościowego Profit, oferowanego przez Bank Millennium, spotykamy się z Radkiem Kotarskim w pięknym wnętrzu wrocławskiego Afrykarium.

Bank Millennium udostępnił klientom indywidualnym innowacyjną usługę otrzymywania informacji o fakturach i ich opłacania

25.10.2017
Usługa umożliwia firmom wystawiającym faktury przesyłanie informacji o płatności do serwisów bankowości elektronicznej płatników, a płatnikom szybki i wygodny sposób ich opłacania jednym kliknięciem, bez konieczności przepisywania danych z faktury – podstawi je automatycznie system. Bank Millennium jest pierwszym bankiem na rynku, który udostępnia to rozwiązanie zarówno wystawcom, jak i płatnikom faktur. Dzięki usłudze wystawcy mogą liczyć na szybszy spływ należności, a płatnicy zyskują dostęp do informacji o wielu swoich zobowiązaniach w jednym miejscu. Usługa wspierana jest przez Związek Banków Polskich i Krajową Izbę Rozliczeniową.

Żegnaj lato, witaj jesień – akcja wolontariuszy Banku Millennium

20.10.2017
Wolontariusze Banku Millennium przeprowadzili kolejną akcję w ramach konkursu grantowego Fundacji Banku Millennium. Tym razem zorganizowano całodniowe wydarzenie dla dzieci z SOS Wioski Dziecięcej w Biłgoraju, którego tematem przewodnim było pożegnanie jesieni.

1 2 3 4 5 6 ... 78