Prawdopodobnie każdego dnia sięgasz po kartę płatniczą przynajmniej kilka razy, dokonując różnych płatności. Logujesz się na konto, zlecasz przelewy internetowe, sprawdzasz historię transakcji. Co jakiś czas możesz także spotykać się osobiście ze swoim Doradcą.

Bank na co dzień

Bank jest z Tobą codziennie i wspiera Cię, oferując szeroki wachlarz produktów oszczędnościowych, kredytowych i rozliczeniowych. Wybierz te rozwiązania, które w danej chwili najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.

Twój osobisty Doradca

O Twoje finanse dbają doświadczeni i doskonale przygotowani Doradcy, którzy pomogą Ci w wyborze odpowiednich produktów, dostarczą informacji i zaprezentują nowości w ofercie. Możesz się z nimi spotykać w ekskluzywnych placówkach Prestige z nowoczesnymi wnętrzami, dającymi poczucie bezpieczeństwa i dyskrecji.

Kanały elektroniczne

A jeśli preferujesz bankowanie w zaciszu domowym, możesz korzystać z systemu bankowości internetowej Millenet lub serwisu telefonicznego Linia Prestige. Natomiast aplikacja mobilna na smartfon i telefon umożliwi Ci dostęp do rachunków z dowolnego miejsca i o każdej porze.

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb

Konto Osobiste Prestige

Fundament finansowej relacji Klienta z Bankiem. Tu liczy się wygoda i nieograniczony dostęp przez całą dobę.

Limit w koncie

Powiększa środki na rachunku, bez konieczności deklarowania celu kredytowania. Można z niego korzystać w dowolny sposób i w każdej chwili.

Karta kredytowa

Zapewnia swobodę finansową oraz wiele praktycznych przywilejów. Płacąc nią, korzystasz z nieoprocentowanego kredytu aż do 51 dni.

Manager Finansów

Pomaga kompleksowo zarządzać osobistymi finansami, ułatwiając kontrolę nad wydatkami oraz oszczędnościami.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Skontaktuj się z Doradcą Prestige

Linia Prestige

801 12 7000

Odwiedź nas