Planowanie budżetu wymaga sporej precyzji, umiejętności prognozowania i w końcu konsekwencji w jego realizacji oraz odnalezienia równowagi między oszczędzaniem i wpływami na konto a wydatkami…

Pomoc osobistego Doradcy

Nie musisz robić tego samodzielnie – Twój osobisty Doradca to doskonale przygotowany pracownik Banku, który zawsze chętnie Ci pomoże w zarządzaniu codziennymi finansami i w wyborze odpowiednich produktów.

Wirtualny Manager Finansów

Manager Finansów to praktyczne, interaktywne narzędzie, które analizuje operacje przeprowadzone na rachunkach i prezentuje dane na wykresach. Daje to możliwość lepszej kontroli miesięcznych wpływów i wydatków. Jeśli chcesz mieć pewność, że nie wydasz więcej niż określona przez Ciebie kwota, możesz skorzystać z karty przedpłaconej.

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb

Konto Oszczędnościowe Twój Cel

Wygodny rachunek oszczędnościowy z atrakcyjnym oprocentowaniem. Możesz samodzielnie zdefiniować cel oszczędzania i obserwować jego postępy.

Manager Finansów

Pomaga kompleksowo zarządzać osobistymi finansami, ułatwiając kontrolę nad wydatkami oraz oszczędnościami.

Karta przedpłacona

Po zasileniu karty przedpłaconej można nią płacić za codzienne zakupy, dokonywać płatności w Internecie oraz wypłacać gotówkę w bankomacie.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Skontaktuj się z Doradcą Prestige

Linia Prestige

801 12 7000

Odwiedź nas