Zalanie mieszkania, nagła choroba, która uniemożliwia Ci pracę przez dłuższy czas, a może niespodziewana okazja pewnej inwestycji? Kiedy potrzebujesz pieniędzy w trybie pilnym, nie ma czasu na długie podejmowanie decyzji.

Elastyczność rozwiązań

W takich sytuacjach dobrze mieć odpowiednią rezerwę finansową, którą można wykorzystać. Z jednej strony daje ona poczucie bezpieczeństwa, z drugiej pozwala na wykorzystanie nadarzających się okazji. Ważne jest takie ulokowanie środków rezerwowych, żeby nagłe ich wycofanie nie wiązało się z dużymi kosztami. Warto sprawdzić ofertę elastycznych instrumentów przygotowanych przez Bank Millennium.

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb

Konto Oszczędnościowe Twój Cel

Wygodny rachunek oszczędnościowy z atrakcyjnym oprocentowaniem. Możesz samodzielnie zdefiniować cel oszczędzania i obserwować jego postępy.

Produkty inwestycyjno-ubezpieczeniowe

Alternatywa dla klasycznych form oszczędzania obejmująca różnorodne produkty finansowe, aby każdy mógł znaleźć narzędzie realizacji swoich celów.

Fundusze inwestycyjne

Nieograniczone możliwości inwestycyjne dzięki ofercie funduszy zróżnicowanych pod względem potencjalnego zysku, poziomu ryzyka i horyzontu czasowego.

Produkty oszczędnościowe

Bogaty wybór standardowych lokat terminowych o bardzo atrakcyjnym oprocentowaniu w złotych i walutach obcych.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Skontaktuj się z Doradcą Prestige

Linia Prestige

801 12 7000

Odwiedź nas