Konto Prestige World

O koncie

Konto Prestige World to znacznie więcej niż rachunek osobisty

Oprócz obsługi bankowej na światowym poziomie, Konto Prestige World zapewnia wygodne zarządzanie finansami i dostęp do oferty Prestige. Posiadacze Konta mogą również korzystać z dodatkowych przywilejów, dzięki którym życie codzienne i podróżowanie wkraczają na nowy, wyższy poziom.

Wybierając Konto Prestige World z Pakietem Bardzo Pomocnym, można korzystać z pomocy medycznej i fachowców oraz dodatkowego ubezpieczenia Dokumenty w Podróży i Concierge.

Konto Prestige World prowadzone jest bezpłatnie dla wszystkich Klientów z miesięcznymi wpływami na rachunek w wysokości co najmniej 10 tys. zł (w poprzednim miesiącu lub jako średnia z ostatnich 3 miesięcy), którzy dokonali przynajmniej jednej bezgotówkowej płatności kartą do konta. Za wypłaty z bankomatów za granicą ich operatorzy mogą pobierać opłaty niezależne od Banku. Wypłata w walucie obcej przeliczana jest na PLN, co się wiąże z dodatkową marżą określoną w Cenniku usług. Do konta oferowane jest opcjonalne ubezpieczenie "Pakiet Bardzo Pomocny" uprawniające do 7 świadczeń assistance (medycznych/technicznych). Ubezpieczenie jest bezpłatne przez pierwsze 12 miesięcy prowadzenia konta. Dla korzystających z Pakietu Bardzo Pomocnego dodatkowo bezpłatnie zapewnione jest ubezpieczenie Dokumenty w Podróży i Concierge. Opłaty, oprocentowanie i inne szczegóły oferty zawarte są w Cenniku Usług – karty Prestige, Cenniku usług – prowizje i opłaty, Regulaminie ogólnym świadczenia usług bankowych dla osób fizycznych w Banku Millenium SA, Regulaminie Oferty oraz Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia Pakiet Bardzo Pomocny, Karcie Produktu – Pakiet Bardzo Pomocny, Warunkach grupowego ubezpieczenia Dokumenty w Podróży i Concierge, Karcie produktu – Dokumenty w Podróży i Concierge, dostępnych w placówkach Banku oraz na stronie Cenniki i regulaminy.


Pakiet Bardzo Pomocny to:

  • pomoc medyczna - w razie nagłej choroby lub nieszczęśliwego wypadku, zapewniamy m.in. wizyty domowe lekarza i pielęgniarki,
  • pomoc techniczna - zapewniamy m.in. interwencję hydraulika,elektryka, ślusarza, szklarza oraz naprawę sprzętu AGD/RTV/PC w razie różnych zdarzeń losowych,
  • pomoc IT - obejmująca m.in. naprawę smartfona, telefonu, tabletu, zakup urządzenia w przypadku kradzieży.

Dokumenty w Podróży i Concierge to:

  • skuteczna pomoc w razie utraty dokumentów tożsamości za granicą,
  • bogaty pakiet usług concierge.

Dowiedz się więcej

Linia Prestige

Konsultanci Linii Prestige przez całą dobę udzielają szczegółowych informacji oraz realizują dyspozycje Klientów.

801 12 7000
numer dostępny z telefonów stacjonarnych oraz komórkowych

Jak otworzyć

W naszych oddziałach

Wybierz najbliższy oddział

Przez telefon

Skorzystaj z formularza kontaktu - nasz Doradca Prestige zadzwoni do Ciebie

Linia Prestige

Zadzwoń do nas

801 12 7000