Potwierdzenie transakcji nigdy nie było tak proste!

Zatwierdzaj szybciej operacje zlecane w Millenecie. Wybierz Autoryzację Mobilną w aplikacji.

Autoryzacja Mobilna

to wygodna alternatywa dla H@seł SMS. Nie musisz już czekać na dostarczenie SMS-a z hasłem. Teraz każdą operację wykonywaną w Millenecie zatwierdzisz szybko i bezpiecznie jednym kliknięciem w aplikacji mobilnej.

 • bez przepisywania i czekania na SMS-y
 • wystarczy zalogować się do aplikacji i zatwierdzić operację wykonywaną w Millenecie
 • pełna kontrola wszystkich zatwierdzonych operacji
 1. 1

  Zlecasz np. przelew w Millenecie?
  Teraz zamiast przepisywać H@sło SMS, możesz zatwierdzać transakcje jednym kliknięciem w aplikacji.

 2. 2

  Zaloguj się do aplikacji
  Na wyświetlonym ekranie ze szczegółami operacji w Millenecie zatwierdź ją jednym kliknięciem.

 3. 3

  Gotowe!
  W Millenecie i w aplikacji zobaczysz potwierdzenie.

Dodatkowe korzyści

 • Większa wygoda
  Większa wygoda

  Zatwierdzanie operacji wykonywanych w Millenecie jest teraz szybsze. Gdy w Millenecie operacja czeka na zatwierdzenie, Ty logujesz się do aplikacji mobilnej i na wyświetlonym ekranie ze szczegółami operacji zatwierdzasz ją jednym kliknięciem.

 • Bezpieczeństwo
  Bezpieczeństwo

  Każdą operację zlecaną w Millenecie zatwierdzasz zawsze na jednym urządzeniu mobilnym. Ze względu na ograniczenia wynikające ze struktury wiadomości SMS, szczegóły operacji podane są w formie skróconej. Ekran zatwierdzenia operacji za pośrednictwem Autoryzacji Mobilnej oferuje wszystkie szczegóły zatwierdzanej operacji.

 • Kontrola
  Kontrola

  W każdej chwili możesz łatwo sprawdzić historię operacji zatwierdzonych za pomocą Autoryzacji Mobilnej. W aplikacji mobilnej w sekcji Ustawienia > Autoryzacja Mobilna zaprezentowana jest historia wszystkich Autoryzacji Mobilnych z ich statusem i datą wykonania.

Jak włączyć Autoryzację Mobilną?

 1. 1
  Jak włączyć Autoryzację Mobilną? -

  Wejdź w Ustawienia > Autoryzacja Mobilna

 2. 2
  Jak włączyć Autoryzację Mobilną? -

  Postępuj według wskazówek na ekranie.

 1. 1
  Jak włączyć Autoryzację Mobilną? -

  W sekcji Ustawienia zabezpieczeń wybierz Autoryzacja operacji > Autoryzacja Mobilna.

 2. 2
  Jak włączyć Autoryzację Mobilną? -

  Postępuj według wskazówek na ekranie w aplikacji mobilnej.

Pytania i odpowiedzi

 • Najważniejszą korzyścią wynikającą z Autoryzacji Mobilnej jest jeszcze większa wygoda, ale również bezpieczeństwo i pełna kontrola nad operacjami wykonywanymi w Millenecie.

  Zatwierdzanie operacji wykonywanych w Millenecie jest teraz bardziej intuicyjne. Logujesz się do aplikacji (PIN-em lub odciskiem palca) i na ekranie ze szczegółami operacji jednym kliknięciem zatwierdzasz operację.

  Każdą operację zleconą w Millenecie zatwierdzasz zawsze na jednym i tym samym urządzeniu mobilnym. Ze względu na ograniczenia wynikające ze struktury wiadomości SMS, szczegóły operacji podane są w formie skróconej. Ekran zatwierdzenia operacji za pośrednictwem Autoryzacji Mobilnej natomiast prezentuje pełen obraz szczegółów autoryzowanej operacji.

  Poza tym masz możliwość kontroli wszystkich operacji zleconych na Twoim urządzeniu. W aplikacji mobilnej w sekcji Ustawienia > Autoryzacja Mobilna zaprezentowana jest historia wszystkich Autoryzacji Mobilnych z ich statusem oraz czasem wykonania.

 • By korzystać z Autoryzacji Mobilnej, wystarczy posiadać:

  • dostęp do Millenetu ze zdefiniowanym numerem do H@seł SMS (ustanawiany podczas zakładania konta)
  • aktywną aplikację mobilną Banku Millennium na platformie Android lub iOS, która posłuży jako urządzenie do Autoryzacji Mobilnej oraz dostęp do Internetu. Sugerujemy, aby to była najnowsza, aktualna wersja aplikacji.
 • Na platformie iOS i Android.

 • Dla większości regularnych użytkowników aplikacji mobilnej Banku Millennium, aktywacja Autoryzacji Mobilnej będzie polegała jedynie na wyrażeniu zgody na zmianę narzędzia autoryzacyjnego (Autoryzacja Mobilna zamiast H@seł SMS).

  W niektórych przypadkach (np. nowi Klienci z niedawno aktywowaną aplikacją lub Klienci rzadko korzystający z aplikacji), wymagana będzie dodatkowa aktywacja Autoryzacji Mobilnej w trakcie jednego połączenia telefonicznego. Zobacz, jak włączyć Autoryzację Mobilną

 • Ze względów bezpieczeństwa, jeżeli zmiana telefonu wymagała ponownej instalacji i aktywacji aplikacji mobilnej Banku Millennium, konieczne jest ponowne aktywowanie również Autoryzacji Mobilnej. Aby aktywować Autoryzację Mobilną w aplikacji, wejdź w Ustawienia na różowym pasku w menu po lewej stronie, wybierz Ustawienia aplikacji, następnie Autoryzację Mobilną i postępuj zgodnie ze wskazówkami na ekranie.

 • Zwiń Pokaż więcej