Masz dostęp do gotówki przez całą dobę

Korzystaj z prawie 600 bankomatów w całej Polsce

Twój Bank w bankomacie

Gwarantujemy Ci szybki dostęp do Twoich pieniędzy poprzez sieć bankomatów i wpłatomatów.
 
Gotówkę wypłacisz w kilka chwil, a jeśli nie masz przy sobie karty debetowej lub kredytowej, wypłacisz pieniądze również telefonem za pomocą BLIKA.
 
Nie posiadasz akurat dostępu do bankowości internetowej lub nie pobrałeś jeszcze darmowej aplikacji mobilnej? Nic nie szkodzi – oprócz wypłaty gotówki w bankomacie wykonasz szereg najczęściej używanych operacji:

 • wypłacisz gotówkę (kartą lub telefonem)
 • sprawdzisz lub wydrukujesz stan i historię konta
 • wpłacisz gotówkę na konto lub spłacisz kartę kredytową (we wpłatomatach)
 • doładujesz telefon komórkowy
Znajdź bankomat lub placówkę

Wypłata gotówki telefonem

Teraz możesz wypłacać pieniądze z bankomatu, nawet jeśli nie masz przy sobie karty. Zainstaluj na telefonie darmową aplikację mobilną Banku Millennium i korzystaj z bezpłatnej usługi BLIK.

 1. 1
  Wypłata gotówki telefonem -

  Nie wkładaj karty; wybierz na ekranie bankomatu opcję wypłaty BLIK (nr 4).

 2. 2
  Wypłata gotówki telefonem -

  Odczytaj w aplikacji 6-cyfrowy kod BLIK i wprowadź go w bankomacie.

 3. 3
  Wypłata gotówki telefonem -

  Zatwierdź transakcję w aplikacji i odbierz gotówkę.

Obsługa kart w walutach obcych

Potrzebujesz gotówki, ale Twoja karta była wydana za granicą? Nie szukaj kantoru. Gotówkę w PLN wypłacisz w naszych bankomatach prawie każdą kartą.
 
Co daje dynamiczne przewalutowanie w walucie karty?
 • znasz kurs wymiany i dokładną kwotę obciążenia konta już w chwili wypłaty
 • nie płacisz prowizji za przewalutowanie
 • unikasz opłat za przekroczenie dopuszczalnego debetu (wiesz, ile wypłacasz, więc wiesz, jak zmieni się saldo Twojego konta)

Jeśli masz kartę w EUR, USD (tylko MasterCard), GBP, DKK, SEK lub NOK, możesz przy wypłacie gotówki z naszych bankomatów skorzystać z usługi dynamicznego przewalutowania. Wybierz, czy chcesz rozliczyć transakcje w PLN według kursu wydawcy karty, czy bezpośrednio w walucie karty, po kursie widocznym na ekranie bankomatu.

Transakcje w bankomacie – jak to działa?

 • W bankomatach możesz wypłacać gotówkę kartą debetową, kredytową oraz za pomocą kodu BLIK. Wybierz jedną ze zdefiniowanych kwot (50, 100, 200, 300, 400 lub 500 zł) albo opcję „Inna kwota” i wprowadź za pomocą klawiatury kwotę stanowiącą wielokrotność 50 złotych. Jeśli chcesz, możesz wydrukować potwierdzenie transakcji. Na wydruku poza datą, godziną i miejscem transakcji znajdziesz kwotę wypłaty, aktualne saldo i saldo dostępne (dla karty debetowej) lub saldo kredytu (dla karty kredytowej).

 • W wybranych urządzeniach (bankomaty i wpłatomaty w jednym) możesz szybko wpłacić gotówkę bez konieczności czekania do kasy w oddziale. Pieniądze, które wpłacisz, używając karty debetowej zasilą konto bankowe powiązane z kartą. Natomiast wpłata kartą kredytową traktowana jest jako wcześniejsza spłata tej karty. Możesz także wpłacić gotówkę, korzystając z kodu BLIK dostępnego w aplikacji mobilnej.

  Jeśli wpłacasz gotówkę, używając karty - po włożeniu karty i wpisaniu kodu PIN, wybierz opcję „Wpłata gotówki”. Jeśli zaś chcesz wpłacić gotówkę kodem BLIK, na ekranie wpłatomatu wybierz opcję „Wpłata BLIK". Następnie wpisz 6-cyfrowy kod BLIK oraz PIN. Przeliczoną gotówkę, którą chcesz wpłacić, włóż do szczeliny wpłatomatu zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie urządzenia. Sprawdź, czy kwota na ekranie się zgadza i zatwierdź transakcję. Banknoty wkładaj dłuższym bokiem, uważając, aby nie były pogniecione, zgięte ani niczym spięte. Pomiędzy banknotami nie mogą się znajdować inne przedmioty, jak np. kartki, bilety czy paragony.

 • Możesz wpłacać gotówkę w około 2000 wpłatomatów Planet Cash i ponad 3000 wpłatomatów Euronet w całej Polsce. Wystarczy, że masz wydaną przez nas kartę kredytową, debetową lub przedpłaconą.

  Aby wpłacić gotówkę w Planet Cash:

  1. 1.Włóż kartę do wpłatomatu.
  2. 2.Wybierz "wpłatomat".
  3. 3.Wprowadź PIN.
  4. 4.Potwierdź zapoznanie się z regulaminem.
  5. 5.Wprowadź kwotę "Deklaracja Twojej wpłaty".

  Aby wpłacić gotówkę w Euronet:

  1. 1.Włóż kartę do wpłatomatu i podaj kod PIN.
  2. 2.Potwierdź zapoznanie się z regulaminem.
  3. 3.Wybierz „Wpłata gotówki w PLN”.
  4. 4.Jeśli posiadasz kartę debetową lub przedpłaconą, wybierz „Wpłata na konto w Banku Millennium”. Jeśli korzystasz z karty kredytowej, wybierz „Spłata karty w Banku Millennium”.

  Pieniądze trafią na Twoje konto natychmiast. Jeśli wpłacisz pieniądze w dniu wolnym od pracy, trafią one na konto w najbliższym dniu roboczym.

  Z kartą kredytową pieniądze wpłacisz za darmo niezależnie od kwoty. Natomiast wpłata z kartą debetową lub przedpłaconą jest bezpłatna, jeśli suma bieżącej i wcześniejszych wpłat w danym miesiącu kalendarzowym wynosi maksymalnie 10 000 zł. Wpłata pieniędzy z kodem BLIK jest niedostępna we wpłatomatach Planet Cash i Euronet.

  Szczegółowe warunki nowej usługi znajdziesz w regulaminie Euronetulink otwiera się w nowym oknie oraz regulaminie Planet Cashlink otwiera się w nowym oknie dostępnych na naszej stronie.

  Wpłatomaty Planet Cash and Euronet w Twojej okolicy możesz wyszukać z pomocą wyszukiwarki na naszej stronie.link otwiera się w nowym oknie

 • Możesz łatwo sprawdzić stan konta (dla kart debetowych) lub dostępny kredyt (dla kart kredytowych) i wyświetlić go na ekranie bankomatu lub wydrukować. Dla kart debetowych podawane jest aktualne saldo i saldo dostępne, a dla kart kredytowych podawana jest kwota wykorzystanego limitu (saldo aktualne) i kwota dostępnego limitu (saldo dostępne).

 • To opcja dostępna dla kart debetowych i kredytowych Banku Millennium. Możesz wybrać, czy 10 ostatnich transakcji chcesz wydrukować, czy tylko wyświetlić na ekranie bankomatu.

 • PIN możesz zmienić dla aktualnie włożonej do bankomatu karty. Aby to zrobić, na ekranie bankomatu musisz wprowadzić nowy PIN dwukrotnie. Opcja jest dostępna dla wszystkich kart Banku Millennium - zarówno debetowych, jak i kredytowych.

 • Możesz doładować telefon na kartę następujących operatorów komórkowych: Plus, Orange, T-Mobile, Sami Swoi, Heyah oraz Play. Wybierz operatora, wprowadź numer telefonu i kwotę doładowania, a następnie potwierdź ją zielonym przyciskiem na klawiaturze bankomatu. Jeśli chcesz, po doładowaniu możesz wydrukować potwierdzenie transakcji. Opcja jest dostępna dla wszystkich kart Banku Millennium (debetowych i kredytowych).

 • H@sło 2 jest potrzebne do zmiany numeru telefonu komórkowego, używanego do zatwierdzania transakcji wykonywanych w Millenecie (MilleSMS). Opcja wydruku H@sła 2 jest dostępna dla wszystkich kart Banku Millennium (debetowych i kredytowych).

Twoje bezpieczeństwo

W Banku Millennium robimy wszystko, by zapewnić najwyższe bezpieczeństwo Twoich danych i Twoich pieniędzy. Jednak nawet nasze starania mogą okazać się niewystarczające wobec osób działających w złej wierze.

Przeczytaj poniższe wskazówki i stosuj się do nich zawsze, kiedy korzystasz z bankomatu Banku Millennium lub innych bankomatów.

  • Zwracaj uwagę na otoczenie bankomatu. Staraj się unikać używania bankomatu w nocy. Upewnij się, czy osoba oczekująca za Tobą w kolejce zachowuje odpowiedni odstęp. Jeżeli ktoś Cię obserwuje lub robi sztuczny tłok, anuluj transakcję i użyj innego bankomatu.
  • Staraj się używać zawsze tego samego bankomatu. Łatwiej zauważysz różnice w wyglądzie, które mogą wynikać z zainstalowania na bankomacie obcych elementów.
  • Jeżeli zauważysz cokolwiek podejrzanego, nietypowego lub dostrzeżesz widoczne ślady manipulacji przy bankomacie, nie używaj go i niezwłocznie powiadom Bank.
  • Nie podchodź za blisko do osoby korzystającej z bankomatu. Zachowaj odstęp około 2 metrów i poczekaj, aż osoba ta skończy transakcje i odejdzie od bankomatu.
  • Nigdy nie wprowadzaj karty do czytnika „na siłę". Problem z włożeniem karty może wynikać z awarii czytnika lub zamontowania obcego elementu (np. nakładki służącej do nielegalnego skanowania paska magnetycznego karty).
  • Nie wprowadzaj PIN-u, dopóki bankomat Cię o to nie poprosi. Podczas realizacji transakcji stój blisko bankomatu. Zawsze zasłaniaj klawiaturę, uniemożliwiając innym podejrzenie Twojego PIN-u. Najlepiej zrobić to, zakrywając klawiaturę drugą ręką. W ten sposób, nawet w przypadku nielegalnego zainstalowania na bankomacie ukrytej kamery, Twój PIN nie zostanie ujawniony.
  • Wyjmij kartę z czytnika, jak tylko bankomat Cię o to poprosi. Jeżeli karta została zatrzymana przez bankomat, natychmiast powiadom Bank. Nie korzystaj z pomocy nieznajomych.
  • Schowaj pieniądze i kartę po zakończeniu transakcji, jeszcze przed odejściem od bankomatu.
  • Jeżeli zauważysz podejrzane zachowanie przy bankomacie, odejdź od bankomatu na bezpieczną odległość i natychmiast powiadom Bank.
  • Regularnie sprawdzaj stan swojego konta - jeśli odkryjesz transakcję, której nie wykonałeś, zawiadom Bank.