Analitycy

Analitycy sektora bankowego - autorzy raportów o Banku Millennium

Instytucja Analityk Telefon E-mail
mBank Securities Michał Konarski +48 22 697 47 37 Michal.konarski@dibre.com.pl
BOŚ DM Michał Sobolewski +48 22 504 33 06 M.Sobolewski@bossa.pl
Santander Biuro Maklerskie Kamil Stolarski +48 22 586 81 00 kamil.stolarski@santander.pl
Citi Research (Bank Handlowy) Andrzej Powierża +48 22 690 35 66  
Haitong Bank S.A. Marta Czajkowska +48 22 347 40 48 marta.czajkowska-baldyga@haitongib.com
Ipopema Securities Łukasz Jańczak +48 22 236 92 30 lukasz.janczak@ipopema.pl
Pekao Investment Banking Jerzy Kosiński +48 22 586 19 67 jerzy.kosinski@pekaoib.pl
PKO BP DM Jaromir Szortyka +48 22 580 39 47 jaromir.szortyka@pkobp.pl
Raiffeisen Research RZB Group Jovan Sikimic +43 1 51520 713 jovan.sikimic@rcb.at
Societe Generale Anubhav Srivastava +91 806 731 5865 anubhav.srivastava@sgcib.com
Trigon DM Maciej Marcinowski +48 22 4338 375 maciej.marcinowski@trigon.pl
Wood&Company Marta Jeżewska - Wasilewska   marta.jezewska-wasilewska@wood.com

Wszystkie dane kontaktowe umieszczone w powyższej tabeli zostały opublikowane za zgodą poszczególnych Analityków. W przypadku braku zgody kontakt nie został umieszczony.