Analitycy

Analitycy sektora bankowego - autorzy raportów o Banku Millennium

Instytucja Analityk Telefon E-mail
mBank Securities Michał Konarski +48 22 697 47 37 Michal.konarski@dibre.com.pl
BOŚ DM Michał Sobolewski +48 22 504 33 06 M.Sobolewski@bossa.pl
BPS DM Marta Czajkowska +48 22 53 95 527 marta.czajkowska-baldyga@dmbps.pl
BZ WBK Brokerage Dariusz Górski +48 22 586 81 00 dariusz.gorski@bzwbk.pl
Citi Research (Bank Handlowy) Andrzej Powierża +48 22 690 35 66  
DB Securities Marcin Jabłczyński +48 22 579 87 33 marcin.jablczynski@db.com
ERSTE Securities Polska S.A. Magdalena Komaracka +48 22 538 62 56 Magdalena.Komaracka@erstegroup.com
Haitong Bank S.A. Kamil Stolarski +48 22 347 40 48 kstolarski@haitongib.pl
Vestor DM Michał Fidelus +48 22 378 92 12 michał.fidelus@vestor.pl
Ipopema Securities Łukasz Jańczak +48 22 236 92 30 lukasz.janczak@ipopema.pl
J.P. Morgan Paul Formanko +44 207 325 9551 paul.formanko@jpmorgan.com
J.P. Morgan Anna Marshall +44 207 742 2762 anna.v.marshall@jpmorgan.com
Noble Securities Wojciech Wasilewski +48 22 244 13 03 wojciech.wasilewski@noblesecurities.pl
PKO BP DM Jaromir Szortyka +48 22 580 39 47 jaromir.szortyka@pkobp.pl
Raiffeisen Research RZB Group Jovan Sikimic +43 1 51520 713 jovan.sikimic@rcb.at
Trigon DM Maciej Marcinowski +48 22 4338 375 maciej.marcinowski@trigon.pl
Wood&Company Marta Jeżewska - Wasilewska   marta.jezewska-wasilewska@wood.com

Wszystkie dane kontaktowe umieszczone w powyższej tabeli zostały opublikowane za zgodą poszczególnych Analityków. W przypadku braku zgody kontakt nie został umieszczony.