Dołącz do grona ekspertów Bankowości Przedsiębiorstw

Razem z nami wspieraj firmy w zarządzaniu finansami oraz ich rozwoju

O naszym zespole

alt

Obszar Bankowości Przedsiębiorstw koncentruje się na:

 • segmencie średnich i dużych przedsiębiorstw
 • instytucjach oraz jednostkach z sektora publicznego

Zespół ekspertów Bankowości Przedsiębiorstw na co dzień uczestniczy w specjalistycznych transakcjach finansowych, wspiera Klientów w zakresie polityki zakupowej, sprzedażowej, inwestycyjnej, zarządzania płynnością i organizacją przepływów oraz czuwa nad bezpieczeństwem transakcji.


Kogo szukamy?

Doradca Klientów Korporacyjnych
Kompleksowo odpowiada na potrzeby przedsiębiorstw – zarówno codzienne, jak i te związane z wyzwaniami rozwojowymi. Zna specyfikę biznesu Klienta oraz jego branżę i region. Wskazuje Klientowi sposoby finansowania działalności bieżącej oraz inwestycyjnej, takiej jak np. budowa lub rozbudowa zakładu produkcyjnego, siedziby firmy czy też powierzchni magazynowych. Ponadto oferuje nowe produkty i usługi bankowe, pamięta o terminach obowiązywania umów kredytowych i inicjuje ich odnowienia, a także pozyskuje nowych Klientów.
Konsultant ds. Obsługi Przedsiębiorstw
Odgrywa rolę opiekuna relacji z Klientem, jest ekspertem w sprawach operacyjnych, a także osobą finalizującą transakcje i procesy. Pracuje w zespole sprzedażowym wraz z wybranym Doradcą. Dba o jakość obsługi i wspiera Klienta w kwestiach operacyjnych – począwszy od procesu sprzedaży oraz obsługi przed i posprzedażowej po kompletowanie i zarządzanie obiegiem dokumentacji. Współuczestniczy również w procesie kredytowym, procesie uruchamiania transakcji i otwierania rachunków.

W ramach obszaru Bankowości Przedsiębiorstw wsparcie Doradcom i Konsultantom zapewniają eksperci branżowi, specjaliści: bankowości transakcyjnej, produktów skarbu, finansowania strukturyzowanego, faktoringu i finansowania handlu, leasingu itp.

Gdzie możesz pracować?

Centra korporacyjne obsługujące Klientów Bankowości Przedsiębiorstw znajdują się w ponad 30 lokalizacjach w całym kraju.


Centrala Bankowości Przedsiębiorstw w Warszawie
zlokalizowana jest w okolicach metra Pole Mokotowskie (ul. Żaryna 2a).

Co oferujemy?

 • umowę o pracę

 • jasny i czytelny system premiowy

 • premię kwartalną

 • przyjazne systemy operacyjne

 • wysokie standardy pracy w przyjaznych warunkach, z zachowaniem norm bezpieczeństwa

 • prywatną opiekę medyczną

 • dostęp do platformy kafeteryjnej z tysiącem zniżek i benefitów, w tym możliwość skorzystania z karty sportowej, biletów do kina, bonów zakupowych i voucherów

 • certyfikowane programy szkoleniowe

 • program „Rodzice na Tak”

Jak dołączyć?

 1. 1
  Jak dołączyć? -

  Aplikacja

  Wybierz interesującą Cię ofertę pracy i wypełnij formularz rekrutacyjny.

 2. 2
  Jak dołączyć? -

  Spotkanie

  Zadzwonimy do Ciebie i zaprosimy na spotkanie z przedstawicielem działu HR oraz menedżerem Twojego przyszłego zespołu.

 3. 3
  Jak dołączyć? -

  Informacja zwrotna

  Z każdą osobą zaangażowaną w proces rekrutacyjny skontaktujemy się telefonicznie lub wyślemy wiadomość e-mail i poinformujemy o wyniku rekrutacji.