Informacje prasowe


03.11.2014

Wygodne oszczędzanie? Naturalnie w Banku Millennium.

Bank Millennium rozpoczął kampanię reklamową Konta Oszczędnościowego. W ramach nowej promocji, posiadacze Konta 360° mogą zyskać nawet 3% w skali roku przez trzy miesiące.

Nowa reklama telewizyjna Konta Oszczędnościowego to kolejny spot z udziałem Radka Kotarskiego, twórcy internetowego programu popularnonaukowego Polimaty (www.polimaty.pl). Tym razem Radek pojawił się w towarzystwie sympatycznego wielbłąda. Jak przekonuje w reklamie, wielbłądy oszczędzanie mają w naturze i rozsądnie gospodarują swoimi zasobami. Warto w podobny sposób podejść do odkładania pieniędzy - dzięki dobrej ofercie Konta Oszczędnościowego Banku Millennium, można łatwo nauczyć się skutecznego oszczędzania.

Konto Oszczędnościowe to elastyczne i wygodne rozwiązanie, gwarantujące pewny i atrakcyjny zysk, a przy tym stały i nieograniczony dostęp do pieniędzy bez utraty odsetek.

Promocyjne oprocentowanie nowych środków na Koncie Oszczędnościowym dla klientów posiadających Konto 360º wynosi (w skali roku):

Do kwoty 50 tys. zł - 3,0% 
Dla nadwyżki ponad 50 tys. zł do 100 tys. zł – 2,9%  
Dla nadwyżki ponad 100 tys. zł – 2,8% 

Dla klientów posiadających inny typ konta w Banku Millennium:

Do kwoty 50 tys. zł – 2,7%  
Dla nadwyżki ponad 50 tys. zł do 100 tys. zł - 2,6%  
Dla nadwyżki ponad 100 tys. zł - 2,5%  

Oprocentowanie promocyjne obowiązuje przez trzy miesiące dla nowych środków. Promocja trwa do 13 grudnia 2014 r. Odsetki kapitalizowane są co miesiąc. Pieniędzmi ulokowanymi na Koncie Oszczędnościowym można wygodnie zarządzać w dowolnym miejscu i czasie za pośrednictwem systemu bankowości internetowej Millenet, Aplikacji Mobilnej czy też tradycyjnie w oddziale oraz telefoniczne przez TeleMillennium. Szczegóły oferty dostępne są na stronie www.bankmillennium.pl. 

Reklama telewizyjna Konta Oszczędnościowego emitowana jest na antenach ogólnopolskich i wybranych tematycznych stacji telewizyjnych od 3 listopada. Działania reklamowe obejmą także kampanię w prasie, internecie oraz kampanię BTL w oddziałach Banku Millennium. Kreację kampanii przygotowała agencja Change Integrated, zakupem mediów zajął się dom mediowy Initiative, a za działania reklamowe w internecie odpowiada agencja Isobar Poland.