Informacje prasowe


22.10.2020

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Nowa reklama TV Banku Millennium

23 października rozpoczyna się emisja nowej reklamy telewizyjnej Pożyczki Gotówkowej Banku Millennium (RRSO 15,32%). W towarzystwie Radka Kotarskiego przekonamy się, że wspaniałe zbiory muzealne można podziwiać nie wychodząc z domu.

Na świecie jest tyle muzeów, że gdyby odwiedzać jedno dziennie, zwiedzenie wszystkich zajęłoby ponad 150 lat. Obecnie coraz częściej ich zbiory możemy oglądać online i poznawać świat pozostając w domu, co sprawia, że nauka staje się łatwiejsza. W nauce i poznawaniu świata może także pomóc Pożyczka Gotówkowa, oferowana przez Bank Millennium.

Pożyczkę Gotówkową w Banku Millennium można wziąć m.in. korzystając z nowoczesnej i intuicyjnej aplikacji mobilnej. To wygodny sposób na codzienne bankowanie, z którego możemy skorzystać w każdym miejscu i czasie. Więcej informacji o Pożyczce Gotówkowej można znaleźć na stronie https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/pozyczki

Reklamę będzie można zobaczyć w stacjach ogólnopolskich, wybranych kanałach tematycznych oraz w kanale Banku Millennium na YouTube. Spot będzie również promowany w internecie. Na potrzeby kampanii internetowej przygotowana została dodatkowa, skrócona wersja reklamy - 15-sekundowy spot. Kreację przygotowała agencja Change Serviceplan, produkcję zrealizowała Film Produkcja, a media zakupił dom mediowy Starcom.

NOTA PRAWNA
Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Gotówkowej: “Promocja na start z ubezpieczeniem IV edycja”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 15,32%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 15 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 20 879,67 zł, oprocentowanie stałe 7,15%, całkowity koszt kredytu: 5879,67 zł (w tym: prowizja 0% (0,00 zł), odsetki 3269,67 zł, usługi dodatkowe 2610,00 zł, w tym: ubezpieczenie 2610,00 zł, 0 zł – opłata za Konto 360° w przypadku min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta/ BLIKIEM w miesiącu, w przeciwnym wypadku miesięczna opłata za prowadzenie rachunku płatniczego wynosi 8 zł)), 58 miesięcznych rat równych w wysokości 359,99 zł, pierwsza rata płatna po 30 dniach od uruchomienia środków. Kalkulacja została dokonana na dzień 15.10.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie. Szczegółowe warunki Promocji są zawarte w Regulaminie „Promocja na start z ubezpieczeniem IV edycja”. Promocja trwa do 31.01.2021 r. i dotyczy ubezpieczonych pożyczek gotówkowych udzielanych na 58 m-cy z kwotą do wypłaty w wysokości 5000 zł, 10 000 zł, 15 000 zł lub 20 000 zł. Z Promocji mogą skorzystać Klienci, którzy w ciągu ostatnich 12 m-cy od dnia wnioskowania, nie posiadali pożyczki gotówkowej lub konsolidacyjnej w Banku, zadeklarują przelew dochodu netto na swój ROR w Banku, zawrą za pośrednictwem Banku umowę ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka wariant 1 oraz wskażą Bank jako uprawnionego z tej umowy w razie śmierci Pożyczkobiorcy. Dodatkowym warunkiem jest wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne i zgody na przetwarzanie przez Bank danych kontaktowych w celu przekazywania przez Bank informacji dotyczących produktów i usług firm współpracujących z Bankiem. Szczegóły dotyczące zasad udzielania pożyczek są zawarte w Regulaminie kredytów i pożyczek udzielanych Klientom indywidualnym przez Bank Millennium S.A. Standardowe opłaty, prowizje i oprocentowanie są pobierane zgodnie z Cennikiem Pożyczki Gotówkowej. Szczegółowe zasady udzielania ochrony ubezpieczeniowej przez Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A. i Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A. zawarte są w Warunkach Ubezpieczenia Bezpieczna Pożyczka oraz Karcie Produktu – Ubezpieczenie Bezpieczna Pożyczka. Ubezpieczenie dostępne jest dla osób do 65 roku życia a Bank pełni rolę agenta ubezpieczeniowego. Szczegóły aplikacji mobilnej zawarte są w Regulaminie ogólnym świadczenia usług bankowych dla osób fizycznych w Banku Millennium S.A. Bank każdorazowo ocenia zdolność i wiarygodność kredytową Wnioskodawcy przed udzieleniem pożyczki; w uzasadnionych przypadkach może odmówić jej udzielenia. Wszystkie wymienione wyżej dokumenty są dostępne w placówkach Banku i na stronie www.bankmillennium.pl