Informacje prasowe


02.07.2021

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Letnia reklama aplikacji mobilnej Banku Millennium

2 lipca rozpoczyna się emisja nowej reklamy telewizyjnej Banku Millennium, w której Radek Kotarski opowiada o możliwościach aplikacji mobilnej banku.

- W siatkówce piłka podczas serwu może osiągać prędkość ponad sto kilometrów na godzinę - mówi Radek Kotarski w najnowszej reklamie Banku Millennium. A na Twoje potrzeby szybko odpowie aplikacja mobilna Banku Millennium, z którą łatwo płacisz zbliżeniowo telefonem, a przez bramki na autostradzie przejeżdżasz nie wyciągając portfela – dodaje.

Reklama została nakręcona nad polskim morzem. Będzie emitowana w stacjach ogólnopolskich, wybranych kanałach tematycznych oraz w kanale Banku Millennium na YouTube, a także w kinach. Spot będzie również promowany w internecie. Kreację przygotowała agencja Change Serviceplan, produkcję zrealizował dom produkcyjny Film Produkcja, a media zakupił dom mediowy Starcom.

Aplikacja mobilna Banku Millennium zapewnia wygodny dostęp do finansów, w dowolnym miejscu i czasie. Umożliwia m.in. płatności bezgotówkowe, przelewy, płatności za bilety komunikacji miejskiej i parkingi, zakup biletów do kin Helios, a także pozwala zapłacić za autostradę bez stania w kolejce i pobierania biletu w ramach usługi Autopay. Posiada szerokie możliwości personalizacji i wiele innowacyjnych rozwiązań, w tym nagrodzone na arenie międzynarodowej usługi otwartej bankowości. Aplikacja wykorzystuje również technologię rozszerzonej rzeczywistości do zakładania lokaty, umożliwia zakup ubezpieczenia komunikacyjnego za pomocą skanowania kodu Aztec z dowodu rejestracyjnego pojazdu czy ubezpieczenia turystycznego z unikatową opcją „Pomoc w podróży”. Wyposażona jest w chatbota transakcyjnego, odpowiadającego na pytania i zlecającego operacje. Bankowość mobilna banku pozwala też otworzyć konto na „selfie”, zaktualizować dane dokumentu tożsamości, skorzystać wygodnie z produktów kredytowych i wiele więcej. Jest stale rozwijana o nowe możliwości. Ostatnio udostępniona została też wersja aplikacji dla najmłodszych klientów w wieku 7-12 lat. Aplikacja dostępna jest w sklepach Google Play, App Store oraz AppGallery.

Więcej informacji o rozwiązaniach dostępnych w aplikacji mobilnej Banku Millennium można znaleźć na stronie www.bankmillennium.pl/bankowosc-elektroniczna/bankowosc-mobilna/aplikacja-mobilna-klienci-indywidualni-biznes.