Informacje prasowe


09.01.2023

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Konto Mój Biznes w Banku Millennium z wysoką premią

Ruszyła emisja nowej reklamy telewizyjnej Banku Millennium. W kampanii bank promuje Konto Mój Biznes, które można otworzyć teraz w promocji i po spełnieniu określonych warunków zyskać premię nawet 2500 zł.

Konto Mój Biznes w Banku Millennium to idealne rozwiązanie dla osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą oraz dla wspólników spółek cywilnych. W najnowszej kampanii bank podkreśla zalety rachunku. - Doceniamy Cię za to, że prowadzisz biznes. Otwórz konto Mój Biznes, które wspiera Twoją firmę i zyskaj nawet 2 500 złotych premii w promocji – przekonuje bohater telewizyjnej reklamy. Aby otrzymać premię, uczestnik promocji "Nawet 2500 zł z kontem firmowym" musi spełnić określone w regulaminie promocji warunki. Promocja trwa do końca marca, a do otrzymania premii uprawnionych jest 10 000 osób, które jako pierwsze w czasie jej trwania uruchomią rachunek i spełnią wymagania.

Klienci otwierający Konto Mój Biznes w Banku Millennium mogą skorzystać teraz także z promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu – edycja druga”, w ramach której nie będą płacić za jego prowadzenie przez 2 lata. Dzięki aplikacji mobilnej Konto Mój Biznes Banku Millennium można mieć zawsze przy sobie, sprawdzić saldo, wykonać przelew, również do ZUS i Urzędu Skarbowego. Aplikacja ułatwia opłacanie faktur. Kod QR na fakturze można zeskanować telefonem, dane podstawiają się automatycznie, a klient tylko potwierdza przelew. Wiele przydatnych funkcji klienci znajdą również w intuicyjnym systemie bankowości internetowej, który pozwala np. automatycznie identyfikować przychodzące płatności oraz łatwo wyszukiwać konkretne transakcje. Klienci mogą skorzystać również z aplikacji Millennium POS, która przekształca telefon lub tablet z systemem Android w terminal płatniczy. Gwarantuje przedsiębiorcom pełną swobodę rozliczania transakcji bezgotówkowych z klientami.

Nową reklamę Banku Millennium będzie można zobaczyć w stacjach ogólnopolskich, wybranych kanałach tematycznych oraz w kanale Banku Millennium na YouTube. Spot będzie również promowany w internecie. Kreację przygotowała agencja Change Serviceplan, a media zakupił dom mediowy Starcom.

Więcej informacji o Koncie Mój Biznes na stronie:www.bankmillennium.pl/biznes/rachunki-biezace/konto-moj-bizneslink otwiera się w nowym oknie