Informacje prasowe

Reklama TV nowego Millennium 360°

17.05.2022

Udostępnij (F) (T) (L)


W piątek rozpoczęła się emisja reklamy telewizyjnej Millennium 360°, oferty inspirowanej potrzebami klientów. To nowe, bezpłatnie prowadzone konto Banku Millennium, połączone z jeszcze szerszą ofertą spersonalizowanych usług w super-aplikacji mobilnej, usługami wielowalutowymi i zwrotem za zakupy online.

- Inspirują mnie sprytne rozwiązania. Dlatego za granicą wygodnie płacę kartą z tanim przewalutowaniem. Kupuję mądrze, dzięki dopasowanym do mnie ofertom. A za wybrane zakupy online dostaję zwrot części wydatków. Innowacyjna apka Banku Millennium zawsze za mną nadąża, a prowadzenie konta mam za 0 zł. – mówi bohaterka reklamy.

Millennium 360° to znacznie więcej niż konto. Poza kompletnym, bezpłatnie prowadzonym rachunkiem z wieloma opcjami mobilnymi i domowym oraz medycznym assistance, bank proponuje kolejne usługi dodatkowe, których oczekują klienci - zwroty za zakupy, połączone z prezentacją spersonalizowanych ofert, konkurencyjny Pakiet walutowy do karty, a wkrótce też pierwsze tego typu na rynku rozwiązanie CyberWsparcie.

W ramach nowej oferty prowadzenie konta jest bezwarunkowo bezpłatne. Po spełnieniu prostego warunku (5 płatności kartą lub BLIKIEM lub 1 płatność w przypadku osób w wieku 18-26 lat) za 0 zł jest również obsługa karty debetowej, płatności zbliżeniowych BLIK, a wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są bez prowizji. Zawsze bezwarunkowo bezpłatne są krajowe przelewy w PLN, wypłaty z bankomatów własnych, stałe zlecenia i polecenia zapłaty oraz przelewy BLIK na telefon. Do konta proponowany jest ceniony przez klientów Pakiet Bardzo Pomocny, w ramach, którego można korzystać z pomocy fachowca w domu, pomocy medycznej i IT. Konto można łatwo założyć online i od razu korzystać z niego w aplikacji mobilnej.

Nowością jest możliwość płacenia kartą debetową z tanim przewalutowaniem. Klienci z nowym kontem Millennium 360° mają dostęp do wszystkich walut świata po kursach organizacji płatniczych. Mogą korzystać z płatności walutowych do 1000 zł miesięcznie bez dodatkowej marży banku za przewalutowanie a dodatkowo w prosty sposób w aplikacji mobilnej włączyć Pakiet Walutowy za 9,90 zł/tydz. i korzystać z nielimitowanych transakcji walutowych. Jest to szczególnie opłacalna propozycja dla tych osób, które planują wakacje za granicą.

Bank konsekwentnie rozwija usługi online, proponując klientom funkcjonalności, które wspierają ich codzienne potrzeby. Klienci z nowym kontem Millennium 360° mają również dostęp do usługi Zwroty za zakupy z wyższym poziomem zwrotu. Dodatkowo w aplikacji mobilnej i w bankowości elektronicznej widzą spersonalizowaną listę sklepów oraz oferty specjalne. Dużą zaletą tej funkcjonalności jest stały dostęp do naliczonego zwrotu – klienci widzą, ile zaoszczędzili, robiąc zakupy w internecie przez aplikację lub Millenet. Więcej informacji o nowej ofercie można znaleźć na stronie banku www.bankmillennium.pl.

Nową reklamę Banku Millennium będzie można zobaczyć w stacjach ogólnopolskich, wybranych kanałach tematycznych oraz w kanale Banku Millennium na YouTube. Spot będzie również promowany w internecie. Kreację przygotowała agencja Change Serviceplan, a media zakupił dom mediowy Starcom.