Process Expert Start Up

Ukierunkuj się na projekty i procesy zachodzące w nowoczesnym banku.

O programie

Program Rozwoju Ekspertów w Departamencie Procesów

Jeśli jesteś studentem ostatnich lat studiów magisterskich lub absolwentem i wiążesz swoją przyszłość zawodową z zarządzaniem procesami lub projektami, to zapraszamy Cię do udziału w najnowszym programie stażowym w Departamencie Procesów.

Kogo szukamy?

Studentów IV-V roku studiów i absolwentów wszystkich kierunków:

  • Posiadających umiejętność przeprowadzania analiz i samodzielnego proponowania rozwiązań
  • Bardzo dobrze posługujących się językiem angielskim w mowie i piśmie
  • Dobrze znających pakiet MS Office (szczególnie Excel oraz Power Point)
  • Znających podstawy zagadnień dotyczących zarządzania projektami
  • Elastycznych i otwartych na zmiany
  • Posiadających wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Szybko uczących się

Dodatkowymi atutami będą:

  • Certyfikacja PRINCE lub PMI
  • Znajomość metodologii Lean/Lean Six Sigma
  •  Doświadczenie w pracy z KPI

W trakcie programu zostaną Ci powierzone następujące zadania:

  • Udział w realizacji strategicznych projektów w Banku
  • Monitorowanie portfela projektów strategicznych
  • Przygotowanie i utrzymanie dokumentacji projektowej
  • Udział w przeglądach i optymalizacji kluczowych procesów w Banku
  • Wsparcie kluczowych procesów w Banku
  • Rozwój metodologii i zarządzanie tematem Kluczowych Wskaźników Procesu (KPI)
  • Aktywne pozyskiwanie wiedzy o najlepszych praktykach rynkowych na zlecenie jednostek Grupy

Co oferujemy?

  • Pracę przy strategicznych projektach Banku
  • Udział w tworzeniu inicjatyw istotnie wpływających na poziom sprzedaży oraz satysfakcji pracowników i Klientów
  • Realny wpływ na cele, organizację i efektywność kluczowych procesów w Banku
  • Możliwość kontaktu z osobami na wszystkich szczeblach organizacji
  • Rozwój zawodowy poprzez pracę nad zróżnicowanymi tematycznie zadaniami, dotyczącymi całego Banku
  • Pracę w entuzjastycznym, dynamicznym zespole
  • Umowę o pracę na czas określony na 7 miesięcy, atrakcyjne wynagrodzenie, opiekę medyczną, bilety do kina lub karnet zapewniający dostęp do wielu obiektów sportowych i rekreacyjnych
  • Najlepszym oferujemy możliwość stałego zatrudnienia po zakończeniu stażu!

Uważasz, że to świetna oferta?

  • Wypełnij formularz
  • W formularzu wpisz numer referencyjny: Process
  • Na zgłoszenia czekamy do dnia 22 września 2013 roku.

Przebieg procesu rekrutacji do Programu Process Expert Start Up.

APLIKACJA
Wypełnij aplikację dostępną na stronie internetowej.
W aplikacji wpisz numer referencyjny ogłoszenia: Process

1

Analiza Twojego CV i kontakt w przypadku pozytywnej oceny.

2

Spotkanie rekrutacyjne z pracownikiem HR.

3

Test badajacy zdolności analityczne.

4

Prezentacja na zadany temat.

5

Spotkanie z kadrą menedżerską Departamentu Procesów.

DECYZJA
Pozytywna lub negatywna decyzja przekazywana przez pracownika HR.
Proces rekrutacji oraz Program realizowany jest w Centrali Banku w Warszawie.

Pytania dotyczące programu

Pytania dotyczące procesu rekrutacji

  • Kiedy i jak należy wysyłać swoje CV?

    Aplikację należy wysłać do dnia 22 września 2013 roku wypełniając formularz aplikacyjny na naszej stronie.

  • Jak aplikować do Programu Process Expert Start Up?

    W celu zgłoszenia swojego zainteresowania Programem Process Expert Start Up w Banku Millennium należy wypełnić formularz rekrutacyjny na stronie: www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt/. W aplikacji należy podać numer referencyjny Process.

  • Jak wygląda proces rekrutacji?

    Proces rekrutacji jest procesem wieloetapowym. Odbywa się on na terenie Warszawy w siedzibie Banku Millennium. Składa się ze spotkania z osobą z Zespołu Rekrutacji i Rozwoju Kadr, testu badającego zdolności analityczne, zadania oraz rozmowy z Kierownikiem jednostki oraz Dyrektorem Deparamentu.

  • Jak można przygotować się do procesu rekrutacji?

    Warto zapoznać się z informacjami na temat Banku Millennium, a w szczególności samego Programu Process Expert Start Up.

  • Kiedy rozpoczyna się Program Proces Expert Start Up?

    Dokładny termin rozpoczęcia Programu podawany jest wybranym Kandydatom po zakończeniu procesu rekrutacji.