#słuchaMYwspieraMY – dla obywateli Ukrainy

Fundacja wprowadziła specjalną edycję programu #słuchaMYwspieraMY – dla obywateli Ukrainy. W ramach inicjatywy przyznaje granty pracownikom banku na realizację własnych akcji społecznych i wspierających.

Specjalna edycja programu
#słuchaMYwspieraMY – dla obywateli Ukrainy

Specjalna edycja programu
#słuchaMYwspieraMY – dla obywateli Ukrainy

Specjalna edycja programu #słuchaMYwspieraMY – dla obywateli Ukrainy W odpowiedzi na konflikt zbrojny w Ukrainie i sytuację obywateli Ukrainy, którzy przybyli do Polski od 24 lutego 2022 roku Fundacja uruchomiła specjalną odsłonę grantowego programu wolontariackiego #słuchaMYwspieraMY - dla obywateli Ukrainy.

Fundacja chce wesprzeć pracowników Grupy Banku Millennium i placówek partnerskich w niesieniu długofalowej pomocy uchodźcom z Ukrainy, którzy znaleźli schronienie w Polsce.

Program skierowany jest zarówno do osób fizycznych i rodzin z Ukrainy, które muszą odnaleźć się w nowej rzeczywistości, ale także do organizacji wspierających uchodźców.

Specjalna edycja programu cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród pracowników, którzy z wielkim zaangażowaniem działają na rzecz obywateli Ukrainy.