Raporty bieżące

Raporty bieżące - filtr

Grudzień 2022

Bank Millennium rusza z nową kampanią edukacyjną dotyczącą cyberbezpieczeństwa. „Spr@wdzam, jak bankować bezpiecznie” to cykl quizów, materiałów wideo oraz informacji w oddziałach, które mają zwrócić uwagę klientów na wyzwania dotyczące bezpieczeństwa w Internecie.
Dowiedz się więcej -Spr@wdzam, jak bankować bezpiecznie

Bank Millennium rusza z nową kampanią edukacyjną dotyczącą cyberbezpieczeństwa. „Spr@wdzam, jak bankować bezpiecznie” to cykl quizów, materiałów wideo oraz informacji w oddziałach, które mają zwrócić uwagę klientów na wyzwania dotyczące bezpieczeństwa w Internecie.
Dowiedz się więcej -Spr@wdzam, jak bankować bezpiecznie

Platforma goodie od Banku Millennium to narzędzie, które pomaga oszczędzać na zakupach. Za jej pośrednictwem użytkownicy zrealizowali już 12 milionów transakcji na kwotę ponad 1,5 miliarda złotych i zaoszczędzili w ten sposób ponad 34 miliony złotych. Teraz mogą oszczędzać jeszcze więcej, dzięki nowej funkcji Superoferty, która umożliwia nawet 30% zwrotu wartości transakcji z popularnych sklepów internetowych.
Dowiedz się więcej -Użytkownicy goodie zaoszczędzili już ponad 34 miliony złotych

Listopad 2022

Małe i średnie firmy mogą już korzystać w Banku Millennium ze wsparcia wynikającego ze współpracy banku z Grupą EBI. Bank rozszerzył ofertę kierowaną do polskich przedsiębiorców, odpowiadając na ich potrzeby płynnościowe oraz inwestycyjne. Dodatkowo dzięki zaangażowaniu Europejskiego Funduszu Gwarancyjnego przedsiębiorcy otrzymują korzystne warunki finansowania.
Dowiedz się więcej -Wsparcie dla firm w ramach współpracy Banku Millennium i Grupy EBI

W piątek 4 listopada w fabryce Lloyda w Bydgoszczy odbędzie się specjalny wieczór portugalski z muzyką Fado na żywo, podczas którego wystąpią uznani artyści z Lizbony. Ta wyjątkowa muzyka oraz tradycyjna kuchnia mają przybliżyć uczestnikom kulturę Portugalii. Bank Millennium jest sponsorem tytularnym wydarzenia.
Dowiedz się więcej -Bank Millennium sponsorem wieczoru portugalskiego z muzyką Fado na żywo

Aspekty środowiskowe, społeczne i ładu korporacyjnego czyli ESG (ang. Environmental, Social, Governance) od lat są integralną częścią strategii biznesowej Grupy Banku Millennium. Zostały one ujęte również w nowej Strategii na lata 2022 - 2024 “Millennium 2024: Inspirują nas ludzie”, w której zadeklarowaliśmy m.in. wsparcie klientów w ich drodze do dekarbonizacji oraz ambitne plany dotyczące redukcji emisji własnych CO2.
Dowiedz się więcej -Strategia ESG Grupy Banku Millennium na lata 2022-2024

W tegorocznej edycji rankingu Przyjazny Bank Newsweeka Bank Millennium zajął pierwsze miejsce w kategorii „Bankowość zdalna” i drugie miejsce w kategorii głównej „Bank dla Kowalskiego”. Bank Millennium okazał się bezkonkurencyjny w bankowości zdalnej, wygrywając we wszystkich pięciu subkategoriach, co, jak komentują organizatorzy, jest rzadkością w historii rankingu. Bank górował nad innymi zarówno w jakości zdalnej obsługi, jak i w bankowości mobilnej.
Dowiedz się więcej -Bank Millennium najlepszym bankiem cyfrowym w rankingu Przyjazny Bank Newsweeka

Październik 2022

Od soboty 8 października trwa XXVIII Bydgoski Festiwal Operowy. To największe tego typu wydarzenie w Polsce i przegląd najciekawszych dokonań renomowanych teatrów muzycznych ― krajowych i zagranicznych. Festiwal potrwa do 22 października. Bank Millennium jest jednym ze sponsorów tego wydarzenia.
Dowiedz się więcej -Bank Millennium sponsorem XXVIII Bydgoskiego Festiwalu Operowego

Dziś świętujemy w Polsce Dzień Drzewa, który ma na celu przyczynić się do wzrostu świadomości ekologicznej społeczeństwa. Z tej okazji Bank Millennium ogłasza przedłużenie wieloletniej współpracy z WWF oraz ujawnia szczegóły na temat swojego zaangażowania na rzecz ochrony klimatu i środowiska.
Dowiedz się więcej -Dbaj o Las! z Bankiem Millennium i WWF

Wrzesień 2022

Rozdanie nagród i finałowa Gala projektu Hackathon EcoCraft 2022 była ostatnim etapem konkursu oraz spotkaniem przedstawicieli firm odpowiedzialnych społecznie z młodymi zwycięzcami. Wszystkich łączyło zainteresowanie technologią i ekologią. Gala towarzysząca Festiwalowi im. Stanisława Lema w Krakowie odbyła się 13 września. Bank Millennium wspólnie z Microsoft i Tauron był głównym partnerem wydarzenia.
Dowiedz się więcej -Wielki Finał Ecocraft za nami