Raporty bieżące

Raporty bieżące - filtr

Maj 2023

Bank Millennium z tytułem Złoty Bank 2023 za najlepszą wielokanałową jakość obsługi w rankingu Złoty Bankier 2023.
Dowiedz się więcej -Bank Millennium najlepszy w jakości obsługi!

Raport ESG online za 2022 rok, już siedemnasty raz z rzędu, prezentuje znaczące zaangażowanie Banku i Grupy w realizację ważnych zadań urzeczywistniających ideę zrównoważonego rozwoju. W 2022 r. kluczowym, mierzalnym sukcesem w dziedzinie ograniczenia zużycia zasobów było obniżenie o ponad 59,7% emisji własnych gazów cieplarnianych w porównaniu do roku 2020. Było to możliwe dzięki bardziej efektywnej gospodarce zasobami i zakupowi energii elektrycznej pochodzącej w 100% ze źródeł odnawialnych.
Dowiedz się więcej -Raport finansowy i ESG Grupy Banku Millennium 2022 ze zdjęciami pracowników jest już dostępny online

Już w najbliższy piątek startuje 20. edycja festiwalu Millennium Docs Against Gravity, największego święta filmu dokumentalnego w Polsce. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Nie bądź obojętny_a!”. Bank jest mecenasem festiwalu nieprzerwanie od 18 lat.
Dowiedz się więcej -Rusza Millennium Docs Against Gravity. Bank Millennium po raz 18 Mecenasem festiwalu 11.05.2023

Bank Millennium ponownie zajął drugie miejsce w rankingu najlepszych pracodawców bankowości i usług finansowych oraz 32 wśród wszystkich firm ujętych w 3. edycji rankingu Najlepsi Pracodawcy Polska 2023 przygotowanym przez Forbes Polska i firmę Statista.
Dowiedz się więcej -Bank Millennium drugi w rankingu Najlepsi Pracodawcy Polska 2023 w kategorii „Banki i usługi finansowe”

Kwiecień 2023

Ruszyła akcja Our People’23:Save the Planet! Od 24 kwietnia br. pracownicy Grupy Banku Millennium, poprzez różne aktywności sportowe, zbierają środki na realizację projektów ekologicznych Fundacji Banku Millennium. Akcja ma na celu z jednej strony zachęcenie do aktywności fizycznej, z drugiej zwrócenie uwagi na ochronę środowiska naturalnego, które jest kluczowe dla dobrostanu człowieka.
Dowiedz się więcej -Pracownicy Grupy Banku Millennium wspierają planetę w akcji Our People’23: Save the Planet!

W związku ze zbliżającą się jubileuszową 20. edycją festiwalu Millennium Docs Against Gravity Bank Millennium przygotował wyjątkowy spot wizerunkowy, w którym mówi o wartościach, jakie mu przyświecają, promując jednocześnie największy w Polsce festiwal filmów dokumentalnych. Bank jest mecenasem festiwalu nieprzerwanie od 18 lat.
Dowiedz się więcej -Nowy spot wizerunkowy Banku Millennium, mecenasa festiwalu Millennium Docs Against Gravity

Z myślą o rozwoju ekoinnowacyjności w Polsce Bank Millennium opracował raport Eko-indeks Millennium – potencjał ekoinnowacyjności regionów. Bank udostępnia raport poszerzony o szczegółowe opisy mocnych i słabych stron poszczególnych województw, a także komentarze ekspertów.
Dowiedz się więcej -Bank Millennium kontynuuje ogólnopolską dyskusję o ekoinnowacyjności

Od kwietnia 2023 r. Spółka Millennium Leasing poszerza swoją ofertę o leasing proekologicznych przedmiotów. Dzięki niemu firmy mogą sfinansować kompleksowo i na preferencyjnych warunkach aż 53 grupy zielonych aktywów, wśród nich szeroki wybór maszyn i urządzeń. To nowość na polskim rynku.
Dowiedz się więcej -Nowe zielone finansowanie dla firm w Millennium Leasing

Bank Millennium wprowadza na rynek nowy wizerunek karty WWF Millennium Mastercard. Projekt wspiera ochronę środowiska naturalnego. 22 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi.
Dowiedz się więcej -Nowy wizerunek WWF Millennium Mastercard

Bank Millennium został ponownie nagrodzony przez prestiżowy Global Finance. Magazyn uhonorował Bank Millennium tytułem najlepszego banku w Polsce w 2023 r. (The Best Bank in Poland for 2023).
Dowiedz się więcej -Bank Millennium najlepszym bankiem w Polsce według magazynu Global Finance