Wydarzenia

Raporty bieżące

Raporty bieżące - filtr

Lipiec 2019

Blisko 50 wolontariuszy z oddziałów Banku Millennium w woj. pomorskim zrealizowało akcję w Rogatym Ranczo w Bojanie.

Dowiedz się więcej - Wolontariusze w Rogatym Ranczo

W ramach akcji wolontariackiej zorganizowanej dzięki grantowi Fundacji Banku Millennium, grupa trenerów i pracowników oddziału Banku Millennium wsparła Klub Seniora w Stargardzie (województwo zachodniopomorskie).

Dowiedz się więcej - Akcja wolontariacka dla seniorów

Czerwiec 2019

Bank Millennium zajął 1. miejsce w kategorii „Dostępność” oraz 2. miejsce w kategorii „Bank dla młodych” w Rankingu Banków Miesięcznika Finansowego Bank 2019.

Dowiedz się więcej - Bank Millennium najbardziej dostępny dla osób z niepełnosprawnościami

Bank Millennium znalazł się w gronie Liderów Odpowiedzialnego Biznesu w Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2019. Jest to zestawienie największych polskich firm ocenianych pod kątem jakości zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu (CSR).

Dowiedz się więcej - Bank Millennium w Top 10 Rankingu Odpowiedzialnych Firm

Maj 2019

Bank Millennium został laureatem rankingu „Transparentna Spółka Roku 2018”. Zestawienie wyróżnia spółki komunikujące się z rynkiem w najbardziej przejrzysty i regularny sposób. Bank Millennium uzyskał najwyższą, maksymalną liczbę punktów spośród spółek uczestniczących w rankingu.

Dowiedz się więcej - Bank Millennium najbardziej transparentną firmą spośród spółek z indeksu mWIG40

W ramach projektu MilleWidziani w centrum szkoleniowym i centrali Banku Millennium gościli uczniowie jednej z warszawskich szkół podstawowych.

Dowiedz się więcej - Pierwszoklasiści z wizytą w Banku Millennium

Kwiecień 2019

Po raz piąty Bank Millennium otrzymał Srebrny Listek CSR. Wyróżnienie to trafia do firm, które w codziennej działalności wdrażają najwyższe standardy odpowiedzialności społecznej – mają systemy zarządzania etyką, angażują się społecznie, wprowadzają działania w odpowiedzi na potrzeby klientów i pracowników oraz minimalizują swój wpływ na środowisko naturalne.

Dowiedz się więcej - Bank Millennium ponownie nagrodzony Srebrnym Listkiem CSR

Finansowy Elementarz - program edukacji finansowej przedszkolaków realizowany przez Fundację Banku Millennium zajął 1. miejsce w konkursie „Złoty Bankier” w kategorii „Bank wrażliwy społecznie”.

Dowiedz się więcej - Finansowy Elementarz najlepszym programem społecznym

Marzec 2019

15 działań realizowanych przez Bank Millennium na rzecz społeczeństwa i środowiska naturalnego zostało wyróżnionych w raporcie „Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2018” przygotowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Dowiedz się więcej - Dobre praktyki CSR Banku Millennium w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Bank Millennium jest pierwszą spółką sektora finansowego, która opublikowała raport finansowy i społeczny za 2018 rok w wersji on-line. Dzięki temu analitycy, inwestorzy i wszyscy zainteresowani działalnością firmy mają nie tylko szybki, ale i łatwy dostęp do kluczowych informacji.

Dowiedz się więcej - Bank Millennium najszybciej raportującą spółką finansową