Wydarzenia

Raporty bieżące

Raporty bieżące - filtr

Grudzień 2016

Bank Millennium znalazł się po raz dziewiąty w składzie Respect Index - indeksu spółek odpowiedzialnych społecznie notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Dowiedz się więcej - Bank Millennium po raz dziewiąty w składzie Respect Index

Listopad 2016

200 warsztatów w 70 przedszkolach i ponad 5000 dzieci przeszkolonych w całej Polsce. To skala projektu „Finansowy Elementarz” Fundacji Banku Millennium i Fundacji Verba, którego celem jest przedstawienie przedszkolakom podstawowych pojęć związanych ze światem finansów i pomoc w ich zrozumieniu. W projekcie, objętym honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka, wezmą udział dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Dowiedz się więcej - Dzieci poznają świat finansów. Fundacja Banku Millennium edukuje maluchy przez zabawę.

Fundacja Banku Millennium po raz kolejny została Mecenasem wystawy Kompas Młodej Sztuki oraz ufundowała nagrodę w wysokości 10 000 zł dla zwycięzcy rankingu.

Dowiedz się więcej - Fundacja Banku Millennium Mecenasem Kompasu Młodej Sztuki

Październik 2016

Fundacja Banku Millennium została Mecenasem Programu Edukacyjnego Warszawskich Targów Sztuki, które odbędą się w dniach 14-16 października w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie.

Dowiedz się więcej - Fundacja Banku Millennium Mecenasem Programu Edukacyjnego Warszawskich Targów Sztuki

Czerwiec 2016

Fundacja Banku Millennium była jednym z mecenasów Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, której uroczyste zakończenie odbyło się 24 czerwca w Ministerstwie Rozwoju.

Dowiedz się więcej - Fundacja Banku Millennium wspiera edukację ekonomiczną młodzieży

Fundacja Banku Millennium rusza z programem wolontariatu pracowniczego Millantrop skierowanego do lokalnych społeczności. Program będzie umożliwiał zaangażowanie się w wolontariat na dwa sposoby – poprzez samodzielne zorganizowanie akcji wolontariackiej lub udział w projekcie prowadzonym przez Fundację.

Dowiedz się więcej - Rusza Millantrop - program wolontariatu pracowniczego Fundacji Banku Millennium

Maj 2016

Bank Millennium został wyróżniony w X Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2016 – zestawieniu największych firm ocenianych pod kątem jakości zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu (CSR). Bank zajął w rankingu 18 miejsce (7 wśród firm z sektora finansowego), awansując z miejsca 34 w ubiegłorocznym zestawieniu.
Dowiedz się więcej - Awans Banku Millennium w Rankingu Odpowiedzialnych Firm

Po raz drugi Bank Millennium został wyróżniony Srebrnym Listkiem CSR w zestawieniu przygotowanym przez tygodnik Polityka i firmę doradczą Deloitte.
Dowiedz się więcej - Srebrny Listek CSR dla Banku Millennium

Kwiecień 2016

Bank Millennium zdobył wyróżnienie w konkursie „Strona Internetowa bez barier” za dostosowywanie strony internetowej do potrzeb osób niepełnosprawnych, starszych oraz narażonych na wykluczenie cyfrowe.

Dowiedz się więcej - Bank Millennium wyróżniony za dostępność serwisu internetowego dla osób niepełnosprawnych.

Bank Millennium opublikował 10 raport odpowiedzialności społecznej -„Odpowiedzialny Biznes 2015”, w którym prezentuje swój wpływ na społeczeństwo i środowisko naturalne.

Dowiedz się więcej - 10 raport odpowiedzialności społecznej Banku Millennium