Wydarzenia

Raporty bieżące

Raporty bieżące - filtr

Wrzesień 2017

W ramach programu wolontariatu pracowniczego Fundacji Banku Millenium, około 40 wolontariuszy z Banku Millennium wraz ze swoimi rodzinami, posadziło w Lesie Bródnowskim w Warszawie 200 drzew. Posadzono m.in. grusze, śliwy i jarzębiny, których owoce są składnikiem diety wielu gatunków zwierząt i stanowią ważny element ekosystemu lasu. Akcji sadzenia drzew towarzyszyły animacje i warsztaty ekologiczne dla dzieci prowadzone przez przedstawicieli współorganizatora akcji - fundacji ekologicznej Aeris Futuro.

Dowiedz się więcej - Bankowi wolontariusze posadzili 200 drzew

Grupa wolontariuszy z Banku Millennium wraz z uczniami i nauczycielami Szkoły Podstawowej w Czaplach (woj. kujawsko-pomorskie) wyposażyła szkolne boisko w gry terenowe. Projekt został zrealizowany z grantu pozyskanego od Fundacji Banku Millennium.

Dowiedz się więcej - Renowacja boiska szkolnego we wsi Czaple

Projekt edukacji finansowej przedszkolaków Finansowy Elementarz realizowany przez Fundację Banku Millennium otrzymał honorowe patronaty Ministra Edukacji Narodowej i Rzecznika Praw Dziecka.

Dowiedz się więcej - Finansowy Elementarz pod patronatami Ministra Edukacji Narodowej i Rzecznika Praw Dziecka

Grupa wolontariuszy z oddziału Banku Millennium w Mogilnie (woj.kujawsko-pomorskie) zrealizowała wakacyjną akcję dla dzieci.

Dowiedz się więcej - Wolontariusze Banku Millennium zorganizowali Bajkowe Wakacje

Sierpień 2017

Bank Millennium wszedł w skład FTSE4Good Emerging Index, jednego z serii indeksów FTSE4Good stworzonych przez FTSE Russell, członka Giełdy Papierów Wartościowych w Londynie. Skupia on spółki z ponad 20 krajów, które wyróżniają się w działaniach z zakresu ochrony środowiska, odpowiedzialności społecznej i ładu korporacyjnego.

Dowiedz się więcej - Bank Millennium teraz w składzie FTSE4Good Emerging Index

Lipiec 2017

„Sala sensoryczna” to projekt wolontariuszy z Banku Millennium, przeprowadzony w ramach konkursu grantowego Fundacji Banku Millennium.

Dowiedz się więcej - Sala sensoryczna dla dzieci z Warszawy

Bank Millennium został uznany za Najlepszy Bank w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii Biznes społecznie odpowiedzialny. Międzynarodowy magazyn branży finansowej „Euromoney” docenił bank za transparentny sposób prezentowania działań CSR, różnorodność i złożoność programów, a przede wszystkim innowacyjne podejście do klientów sprawiające, że korzystanie z usług Banku Millennium jest proste i łatwe.

Dowiedz się więcej - Bank Millennium z nagrodą „Best Bank for CSR in Central & Eastern Europe” magazynu „Euromoney”

Czerwiec 2017

Mniejsza emisja spalin, niższe zużycie paliwa, większy komfort jazdy i większe bezpieczeństwo to korzyści wymiany samochodów floty Banku Millennium na modele hybrydowe Toyoty. Nowa flota hybrydowych Aurisów i Yarisów ograniczy emisję CO2 o ponad 500 ton w porównaniu do stanu sprzed wymiany.

Dowiedz się więcej - 380 hybrydowych Toyot zasiliło flotę Banku Millennium

6 czerwca Bank Millennium podpisał deklarację na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju przyjętych przez Organizację Narodów Zjednoczonych (ONZ). Inicjatorem stworzenia koalicji biznesu, administracji państwowej i organizacji pozarządowych na rzecz zrównoważonego rozwoju w Polsce było Ministerstwo Rozwoju, które reprezentował wiceminister Jerzy Kwieciński.

Dowiedz się więcej - Bank Millennium przystąpił do partnerstwa na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ

Maj 2017

Bank Millennium został wyróżniony w Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2017 – zestawieniu największych polskich firm ocenianych pod kątem jakości zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu (CSR). Bank został sklasyfikowany na poziomie „kryształowym” – firm dojrzałych w zakresie wdrożenia CSR.

Dowiedz się więcej - Bank Millennium w Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2017