Wydarzenia

Raporty bieżące

Raporty bieżące - filtr

Październik 2016

Fundacja Banku Millennium została Mecenasem Programu Edukacyjnego Warszawskich Targów Sztuki, które odbędą się w dniach 14-16 października w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie.

Dowiedz się więcej - Fundacja Banku Millennium Mecenasem Programu Edukacyjnego Warszawskich Targów Sztuki

Czerwiec 2016

Fundacja Banku Millennium była jednym z mecenasów Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, której uroczyste zakończenie odbyło się 24 czerwca w Ministerstwie Rozwoju.

Dowiedz się więcej - Fundacja Banku Millennium wspiera edukację ekonomiczną młodzieży

Fundacja Banku Millennium rusza z programem wolontariatu pracowniczego Millantrop skierowanego do lokalnych społeczności. Program będzie umożliwiał zaangażowanie się w wolontariat na dwa sposoby – poprzez samodzielne zorganizowanie akcji wolontariackiej lub udział w projekcie prowadzonym przez Fundację.

Dowiedz się więcej - Rusza Millantrop - program wolontariatu pracowniczego Fundacji Banku Millennium

Maj 2016

Bank Millennium został wyróżniony w X Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2016 – zestawieniu największych firm ocenianych pod kątem jakości zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu (CSR). Bank zajął w rankingu 18 miejsce (7 wśród firm z sektora finansowego), awansując z miejsca 34 w ubiegłorocznym zestawieniu.
Dowiedz się więcej - Awans Banku Millennium w Rankingu Odpowiedzialnych Firm

Po raz drugi Bank Millennium został wyróżniony Srebrnym Listkiem CSR w zestawieniu przygotowanym przez tygodnik Polityka i firmę doradczą Deloitte.
Dowiedz się więcej - Srebrny Listek CSR dla Banku Millennium

Kwiecień 2016

Bank Millennium zdobył wyróżnienie w konkursie „Strona Internetowa bez barier” za dostosowywanie strony internetowej do potrzeb osób niepełnosprawnych, starszych oraz narażonych na wykluczenie cyfrowe.

Dowiedz się więcej - Bank Millennium wyróżniony za dostępność serwisu internetowego dla osób niepełnosprawnych.

Bank Millennium opublikował 10 raport odpowiedzialności społecznej -„Odpowiedzialny Biznes 2015”, w którym prezentuje swój wpływ na społeczeństwo i środowisko naturalne.

Dowiedz się więcej - 10 raport odpowiedzialności społecznej Banku Millennium

Fundacja Banku Millennium była jednym z mecenasów Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, której finał odbył się 2 i 3 kwietnia w Serocku k/Warszawy.

Dowiedz się więcej - Fundacja Banku Millennium mecenasem Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Marzec 2016

6 dobrych praktyk z obszaru CSR realizowanych przez Bank Millennium zostało opisanych w raporcie "Odpowiedzialny biznes w Polsce 2015". Raport, wydawany od 14 lat przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, prezentuje inicjatywy odpowiedzialne społecznie i środowiskowo realizowane przez firmy w Polsce.

Dowiedz się więcej - Działania CSR Banku Millennium w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Projekt „Złote Berło”, którego mecenasem od 17 lat jest Bank Millennium został wyróżniony jako jeden z najciekawszych projektów kulturalnych w zestawieniu „Odpowiadam Polsce – Ranking Firm Odpowiedzialnych Społecznie” przygotowanym przez Gazetę Bankową i portal wGospodarce.pl.

Dowiedz się więcej - Bank Millennium wyróżniony w „Odpowiadam Polsce – Rankingu Firm Odpowiedzialnych Społecznie”