Wydarzenia

Raporty bieżące

Raporty bieżące - filtr

Kwiecień 2018

Bank Millennium został laureatem rankingu „Transparentna Spółka Roku 2017”. Znalazł się w czołówce 7 najbardziej transparentnych spółek z indeksu mWIG 40. Zestawienie wyróżnia spółki komunikujące się z rynkiem w przejrzysty sposób.

Dowiedz się więcej - Bank Millennium Transparentną Spółką Roku 2017

Bank Millennium zwyciężył w konkursie „Strona Internetowa bez Barier” promującym dostęp do informacji cyfrowej osobom niepełnosprawnym, starszym, niezamożnym i narażonym na wykluczenie cyfrowe.
Dowiedz się więcej - Bank Millennium bez barier

Dziewięć inicjatyw Banku Millennium adresowanych do klientów, pracowników i społeczności lokalnych zostało opisanych w raporcie "Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2017” wydanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Dowiedz się więcej - Działania Banku Millennium wyróżnione w raporcie „Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2017”

Marzec 2018

Bank Millennium jest w czołówce spółek notowanych na GPW, które najszybciej publikują raporty okresowe. Poprzez udostępnianie raportu rocznego w formie on-line, Bank umożliwia analitykom i inwestorom nie tylko szybki, ale i łatwy dostęp do informacji.

Dowiedz się więcej - Bank Millennium wśród najszybciej raportujących spółek

Fundacja Banku Millennium przeprowadziła warsztaty „Finansowy Elementarz” dla 200 dzieci w Lublinie - uczestników projektu „Przedsiębiorcze dzieciaki” realizowanego przez Urząd Miasta Lublin i Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej.
Dowiedz się więcej - Finansowy Elementarz dla 200 dzieci z Lublina

Styczeń 2018

Zakończyła się druga edycja programu Finansowy Elementarz. Od października do grudnia 2017 roku Fundacja Banku Millennium przeszkoliła z podstaw finansów kilka tysięcy dzieci w ponad 100 przedszkolach z kilkunastu miast Polski.

Dowiedz się więcej - Finansowy Elementarz dla przedszkolaków