Wydarzenia

Raporty bieżące

Raporty bieżące - filtr

Lipiec 2017

Bank Millennium został uznany za Najlepszy Bank w Europie Środkowo-Wschodniej w kategorii Biznes społecznie odpowiedzialny. Międzynarodowy magazyn branży finansowej „Euromoney” docenił bank za transparentny sposób prezentowania działań CSR, różnorodność i złożoność programów, a przede wszystkim innowacyjne podejście do klientów sprawiające, że korzystanie z usług Banku Millennium jest proste i łatwe.

Dowiedz się więcej - Bank Millennium z nagrodą „Best Bank for CSR in Central & Eastern Europe” magazynu „Euromoney”

Czerwiec 2017

Mniejsza emisja spalin, niższe zużycie paliwa, większy komfort jazdy i większe bezpieczeństwo to korzyści wymiany samochodów floty Banku Millennium na modele hybrydowe Toyoty. Nowa flota hybrydowych Aurisów i Yarisów ograniczy emisję CO2 o ponad 500 ton w porównaniu do stanu sprzed wymiany.

Dowiedz się więcej - 380 hybrydowych Toyot zasiliło flotę Banku Millennium

6 czerwca Bank Millennium podpisał deklarację na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju przyjętych przez Organizację Narodów Zjednoczonych (ONZ). Inicjatorem stworzenia koalicji biznesu, administracji państwowej i organizacji pozarządowych na rzecz zrównoważonego rozwoju w Polsce było Ministerstwo Rozwoju, które reprezentował wiceminister Jerzy Kwieciński.

Dowiedz się więcej - Bank Millennium przystąpił do partnerstwa na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ

Maj 2017

Bank Millennium został wyróżniony w Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2017 – zestawieniu największych polskich firm ocenianych pod kątem jakości zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu (CSR). Bank został sklasyfikowany na poziomie „kryształowym” – firm dojrzałych w zakresie wdrożenia CSR.

Dowiedz się więcej - Bank Millennium w Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2017

Kwiecień 2017

Bank Millennium został nagrodzony po raz trzeci Srebrnym Listkiem CSR – wyróżnieniem dla firm prowadzących biznes w sposób odpowiedzialny społecznie.

Dowiedz się więcej - Bank Millennium ze Srebrnym Listkiem CSR

Marzec 2017

Osiem dobrych praktyk z obszaru CSR realizowanych przez Bank Millenium zostało opisanych w raporcie "Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2016". Raport, wydawany przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, prezentuje inicjatywy realizowane przez firmy w Polsce na rzecz społeczeństwa i środowiska.

Dowiedz się więcej - Osiem dobrych praktyk CSR Banku Millennium w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Po raz pierwszy Bank Millennium opublikował raport roczny zawierający dane finansowe i społeczne. Interaktywny raport oprócz sprawozdania finansowego, sprawozdania Zarządu i ładu korporacyjnego zawiera opis działań prowadzonych na rzecz społeczeństwa i środowiska.

Dowiedz się więcej - Bank Millennium opublikował interaktywny raport finansowy i społeczny za rok 2016

„Książka dostępna dla każdego” to akcja zorganizowana przez wolontariuszy Banku Millennium w ramach konkursu grantowego Fundacji Banku Millennium. W konkursie mógł wziąć udział każdy pracownik, który przygotował projekt dla społeczności lokalnej i zaangażował w jego realizację innych wolontariuszy z banku, rodzinę i znajomych.

Dowiedz się więcej - Wolontariusze z Banku Millennium odnowili szkolną bibliotekę

Luty 2017

„Szkolenie i turniej szachowy” to kolejna akcja zorganizowana w ramach konkursu grantowego Fundacji Banku Millennium. W konkursie mógł wziąć udział każdy pracownik Banku Millennium, który przygotował projekt dla społeczności lokalnej i zaangażował w jego realizację innych wolontariuszy z banku, rodzinę i znajomych.

Dowiedz się więcej - Szkolenie i turniej szachowy – akcja wolontariuszy Banku Millennium

Świetlica Akwarium to pierwszy projekt zrealizowany w ramach konkursu grantowego Fundacji Banku Millennium. W konkursie mógł wziąć udział każdy pracownik Banku Millennium, który przygotował projekt dla społeczności lokalnej i zaangażował w jego realizację innych wolontariuszy z banku, rodzinę i znajomych.

Dowiedz się więcej - Świetlica Akwarium z grantu od Fundacji Banku Millennium