Wydarzenia

Raporty bieżące

Raporty bieżące - filtr

Marzec 2019

Bank Millennium jest pierwszą spółką sektora finansowego, która opublikowała raport finansowy i społeczny za 2018 rok w wersji on-line. Dzięki temu analitycy, inwestorzy i wszyscy zainteresowani działalnością firmy mają nie tylko szybki, ale i łatwy dostęp do kluczowych informacji.

Dowiedz się więcej - Bank Millennium najszybciej raportującą spółką finansową

Luty 2019

Aż 40 wolontariuszy – pracowników Banku Millennium, ich rodzin i znajomych zaangażowało się w pomoc dla Domu Samotnej Matki w Kraśniewie (woj.mazowieckie).

Dowiedz się więcej - Wolontariusze z wizytą w Domu Samotnej Matki w Kraśniewie

Styczeń 2019

Promocja sportu i integracja z osobami niepełnosprawnymi, to cele akcji przeprowadzonej przez wolontariuszy Banku Millennium w Mońkach. Wolontariusze zorganizowali integracyjne spotkanie zawodników klubu Promień Mońki oraz podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej – osób niepełnosprawnych intelektualnie. W Warsztatach prowadzone są zajęcia w kilku pracowniach., m.in. artystycznej, rehabilitacyjno – usprawniającej, przygotowywania posiłków czy czynności dnia codziennego.

Dowiedz się więcej - Integracja na sportowo – projekt wolontariuszy Banku Millennium

Wolontariusze Banku Millennium z województwa kujawsko-pomorskiego pomogli w wyposażeniu biblioteki, promowali czytelnictwo i prowadzili lekcje przedsiębiorczości w szkole podstawowej nr.3 w Mogilnie. Jest to jedyna placówka integracyjna w okolicy. Szkoła w takiej formie funkcjonuje od niedawna i wymaga dostosowania do potrzeb dzieci niepełnosprawnych. W tej chwili istnieje tylko jeden podjazd dla osób niepełnosprawnych, do klas na pierwszym piętrze prowadzą jedynie schody, brak jest wyposażenia biblioteki odpowiadającego potrzebom dzieci niedowidzących czy niedosłyszących.

Dowiedz się więcej - Nowa biblioteka dla szkoły integracyjnej w Mogilnie

Kilkunastu dyrektorów regionalnych z Banku Millennium wraz z rodzinami zorganizowało akcję wolontariacką dla Domu Dziecka w Chotomowie w woj. mazowieckim.

Dowiedz się więcej - Świąteczna akcja wolontariuszy w Domu Dziecka w Chotomowie