Wydarzenia

Raporty bieżące

Raporty bieżące - filtr

Wrzesień 2018

Kilkudziesięciu osobowa grupa wolontariuszy z Banku Millennium przeprowadziła kolejną akcję w ramach konkursu grantowego Fundacji Banku Millennium. Tym razem ochotnicy odnowili zaniedbany plac zabaw przy Domu Dziecka. Wolontariusze wraz ze swoimi rodzinami oraz wychowankami i personelem Domu Dziecka naprawili i pomalowali sprzęty do zabaw oraz postawili nowzą altanę.

Dowiedz się więcej - Plac zabaw od wolontariuszy Banku Millennium dla Domu Dziecka w Zwierzyńcu

W ramach programu wolontariatu Fundacji Banku Millennium, grupa pracowników Banku Millennium z Gdańska przygotowała boisko dla uczniów małej szkoły w Lublewie Gdańskim (województwo pomorskie).

Dowiedz się więcej - Boisko dla szkoły w Lublewie Gdańskim

Lipiec 2018

Dzieci bardzo szybko przyswajają wiedzę finansową, jeśli prezentowana jest w przystępny sposób. Taki wniosek wynika z doświadczeń Fundacji Banku Millennium, która realizuje skierowany do przedszkolaków program „Finansowy Elementarz”.

Dowiedz się więcej - Nawet przedszkolaki, które liczą tylko do dziesięciu, bezbłędnie rozpoznają banknoty 200 zł

Czerwiec 2018

Bank Millennium zajął 7 miejsce w klasyfikacji ogólnej i 4 miejsce w klasyfikacji branżowej Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2018. Jest to zestawienie największych polskich firm ocenianych pod kątem jakości zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu (CSR).

Dowiedz się więcej - Bank Millennium w Top 10 najbardziej odpowiedzialnych firm w Polsce

Podpisując Kartę Różnorodności, Bank Millennium potwierdził swoje zobowiązanie do poszanowania i promowania różnorodności zarówno wśród klientów jak i pracowników.

Dowiedz się więcej - Bank Millennium podpisał Kartę Różnorodności

Maj 2018

Z okazji Dnia Dziecka Fundacja Banku Millennium zaprasza na „Finansowy Elementarz” – zajęcia z edukacji finansowej dla dzieci.
Dowiedz się więcej - Finansowy Elementarz na Dzień Dziecka

Bank Millennium już po raz czwarty został nagrodzony Srebrnym Listkiem CSR. Wyróżnienie to jest przyznawane firmom, które w codziennej działalności wdrażają najwyższe standardy odpowiedzialności społecznej.

Dowiedz się więcej - Czwarty Srebrny Listek CSR dla Banku Millennium

Kwiecień 2018

Bank Millennium został laureatem rankingu „Transparentna Spółka Roku 2017”. Znalazł się w czołówce 7 najbardziej transparentnych spółek z indeksu mWIG 40. Zestawienie wyróżnia spółki komunikujące się z rynkiem w przejrzysty sposób.

Dowiedz się więcej - Bank Millennium Transparentną Spółką Roku 2017

Bank Millennium zwyciężył w konkursie „Strona Internetowa bez Barier” promującym dostęp do informacji cyfrowej osobom niepełnosprawnym, starszym, niezamożnym i narażonym na wykluczenie cyfrowe.
Dowiedz się więcej - Bank Millennium bez barier

Dziewięć inicjatyw Banku Millennium adresowanych do klientów, pracowników i społeczności lokalnych zostało opisanych w raporcie "Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2017” wydanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Dowiedz się więcej - Działania Banku Millennium wyróżnione w raporcie „Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2017”