Wydarzenia

Raporty bieżące

Raporty bieżące - filtr

Marzec 2017

Po raz pierwszy Bank Millennium opublikował raport roczny zawierający dane finansowe i społeczne. Interaktywny raport oprócz sprawozdania finansowego, sprawozdania Zarządu i ładu korporacyjnego zawiera opis działań prowadzonych na rzecz społeczeństwa i środowiska.

Dowiedz się więcej - Bank Millennium opublikował interaktywny raport finansowy i społeczny za rok 2016

„Książka dostępna dla każdego” to akcja zorganizowana przez wolontariuszy Banku Millennium w ramach konkursu grantowego Fundacji Banku Millennium. W konkursie mógł wziąć udział każdy pracownik, który przygotował projekt dla społeczności lokalnej i zaangażował w jego realizację innych wolontariuszy z banku, rodzinę i znajomych.

Dowiedz się więcej - Wolontariusze z Banku Millennium odnowili szkolną bibliotekę

Luty 2017

„Szkolenie i turniej szachowy” to kolejna akcja zorganizowana w ramach konkursu grantowego Fundacji Banku Millennium. W konkursie mógł wziąć udział każdy pracownik Banku Millennium, który przygotował projekt dla społeczności lokalnej i zaangażował w jego realizację innych wolontariuszy z banku, rodzinę i znajomych.

Dowiedz się więcej - Szkolenie i turniej szachowy – akcja wolontariuszy Banku Millennium

Świetlica Akwarium to pierwszy projekt zrealizowany w ramach konkursu grantowego Fundacji Banku Millennium. W konkursie mógł wziąć udział każdy pracownik Banku Millennium, który przygotował projekt dla społeczności lokalnej i zaangażował w jego realizację innych wolontariuszy z banku, rodzinę i znajomych.

Dowiedz się więcej - Świetlica Akwarium z grantu od Fundacji Banku Millennium