Raporty bieżące

Raporty bieżące - filtr

Sierpień 2020

Bank Millennium został wyróżniony Złotym Listkiem CSR, awansując tym samym do wąskiej grupy instytucji, których działania CSR są oceniane najwyżej. We wcześniejszych latach bank aż pięciokrotnie zdobył Srebrny Listek CSR. Te wyjątkowe nagrody trafiają do firm, które w codziennej działalności wdrażają najwyższe standardy odpowiedzialności społecznej – mają systemy zarządzania etyką, angażują się społecznie, wprowadzają działania w odpowiedzi na potrzeby klientów i pracowników oraz minimalizują swój wpływ na środowisko naturalne.

Dowiedz się więcej -Bank Millennium nagrodzony Złotym Listkiem CSR

Kwiecień 2020

Bank Millennium zajął dwa pierwsze miejsca w tegorocznym konkursie TOP CDR Firma Odpowiedzialna Technologicznie. Wyróżnienia zostały przyznane za projekt „Bankowość bez barier” w kategoriach: Digitalizacja i Nagroda publiczności.

Dowiedz się więcej -Bank Millennium firmą odpowiedzialną technologicznie

Inicjatywy Banku Millennium adresowane do klientów, pracowników, społeczności lokalnych oraz środowiska naturalnego zostały opisane w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu "Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2019”.

Dowiedz się więcej -Działania Banku Millennium wyróżnione w raporcie „Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2019"

Marzec 2020

Bank Millennium jest pierwszą spółką w sektorze finansowym, która opublikowała raport z działalności w 2019 roku w formie on-line. W ten sposób bank umożliwia analitykom, inwestorom i wszystkim zainteresowanym jego działalnością szybki i łatwy dostęp do informacji.

Dowiedz się więcej -Bank Millennium w czołówce najszybciej raportujących spółek

Styczeń 2020

Bank Millennium znalazł się w indeksie WIG-ESG na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wcześniej, w latach 2010-2019, Bank był notowany w Respect Index.

Dowiedz się więcej -Bank Millennium w indeksie spółek odpowiedzialnych społecznie WIG-ESG