Raporty bieżące

Raporty bieżące - filtr

Styczeń 2023

Bank Millennium uzyskał tytuł „Spółki Świadomej Klimatycznie 2022” w ramach Badania Świadomości Klimatycznej Spółek przeprowadzonego na podstawie treści raportów za rok 2021. Bank otrzymał 8,17 punktu i tym samym uplasował się na 7. miejscu spośród 152 spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Dowiedz się więcej -Bank Millennium wśród najbardziej świadomych klimatycznie spółek

Fundacja Banku Millennium nie pozostała obojętna na los sąsiadów zza wschodniej granicy uciekających przed wojną. Organizowanie punktów pomocowych, wsparcie w znalezieniu miejsc noclegowych, szukaniu pracy czy też miejsc pobytu dla dzieci z domów dziecka z Ukrainy to szereg działań, które podjęli w minionym roku wolontariusze – pracownicy banku. Kontynuowane były też działania edukacyjne w ramach projektu Finansowy Elementarz. Łącznie na działania pro bono przedstawiciele Banku Millennium w ostatnich 12 miesiącach przeznaczyli blisko 2 tys. godzin. Działalność w roku 2022 Fundacja podsumowała w opublikowanym właśnie raporcie.
Dowiedz się więcej -Pomoc obywatelom Ukrainy oraz edukacja finansowa głównymi działaniami Fundacji Banku Millennium w 2022 roku