Informacje prasowe

Aktualności filtr

Stylowe Zakupy z Bankiem Millennium i goodie wracają na wiosnę

05.04.2019
Wyjątkowe promocje znanych marek i cenne okazje w 12 tysiącach sklepów w całej Polsce – Stylowe Zakupy wracają już 12 kwietnia! Ta popularna akcja rabatowa to 3 dni zniżek w sklepach stacjonarnych, 5 dni promocji w sklepach online i aż 9 dni obniżonych cen na usługi. Jeszcze więcej mogą zyskać osoby płacące za zakupy kartą kredytową Millennium Impresja lub Millennium Alfa (RRSO 14,19%) oraz korzystające z aplikacji zakupowej goodie.

Konto z idealnymi warunkami dla pieniędzy – nowa reklama TV Konta 360°

05.04.2019
5 kwietnia rozpocznie się emisja nowej reklamy telewizyjnej Konta 360°, oferowanego przez Bank Millennium. Tym razem wraz z Radkiem Kotarskim odwiedzimy kompleks basenów termalnych i poznamy ciekawostki dotyczące pozytywnych właściwości kąpieli w gorących, bogatych w minerały wodach.

Bankowość nowej generacji. Bank Millennium proponuje nowe doświadczenie klienta w bankowości elektronicznej

28.03.2019
Bank Millennium zapewni klientom nowe doświadczenie korzystania z bankowości elektronicznej. Już wkrótce uruchomi nowy serwis bankowości internetowej Millenet oraz aplikację mobilną, które będą teraz spersonalizowane dla każdego klienta. Do ich budowy zastosowano unikatowe na polskim rynku technologie i rozwiązania, a także wyjątkowy design.

Dobre praktyki CSR Banku Millennium w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu

28.03.2019
15 działań realizowanych przez Bank Millennium na rzecz społeczeństwa i środowiska naturalnego zostało wyróżnionych w raporcie „Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2018” przygotowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Millennium Leasing partnerem 9. edycji rankingu „50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie”

28.03.2019
Millennium Leasing zostało partnerem 9. edycji najstarszego i najbardziej prestiżowego rankingu kreatywnych przedsiębiorstw oraz start-upów w Polsce - „50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie”, organizowanego przez magazyn BRIEF.

Bank Millennium – przyjaciel teatru i mecenas kultury od 30 lat

27.03.2019
W Międzynarodowym Dniu Teatru przywołujemy instytucję, która przez wiele lat wspierała festiwal „Dwa Teatry” oraz współprodukowała spektakle teatru telewizji w ramach programu „Perły Millennium” ― to Bank Millennium, który w tym roku świętuje 30-lecie mecenatu kultury.

Przelew podatku w serwisie Twój e-PIT dostępny dla klientów Banku Millennium

19.03.2019
Bank Millennium udostępnił możliwość opłacenia podatku bezpośrednio w serwisie Twój e-PIT. Teraz klienci, którzy mają niedopłatę podatku, mogą zrealizować przelew za pomocą systemu szybkich płatności internetowych. Bank Millennium jest jednym z pierwszych banków, które udostępniły tę możliwość.

Program Inwestycyjny Millennium – sposób na wygodne inwestowanie

18.03.2019
Bank Millennium wprowadził do oferty Program Inwestycyjny Millennium – to nowy produkt finansowy umożliwiający inwestowanie na międzynarodowych rynkach kapitałowych, przygotowany z myślą o różnych stylach i preferencjach inwestycyjnych klientów.

Bank Millennium partnerem międzynarodowego hackathonu matematycznego

15.03.2019
W dniach 17-22 marca w Warszawie 2019 roku odbędzie się ESGI144 (European Study Group with Industry) – międzynarodowe wydarzenie, którego celem jest rozwijanie gospodarczych zastosowań matematyki.

Bank Millennium najszybciej raportującą spółką finansową

15.03.2019
Bank Millennium jest pierwszą spółką sektora finansowego, która opublikowała raport finansowy i społeczny za 2018 rok w wersji on-line. Dzięki temu analitycy, inwestorzy i wszyscy zainteresowani działalnością firmy mają nie tylko szybki, ale i łatwy dostęp do kluczowych informacji.