Informacje prasowe

Aktualności filtr

Millennium Leasing oferuje nowe korzyści w programie AutoKomfort+

15.05.2019
Millennium Leasing rozszerza usługi w programie AutoKomfort+. Od czerwca 2019 roku klienci firmy będą mogli korzystać z kart paliwowych, które umożliwiają wygodne, bezgotówkowe rozliczenie zakupu paliwa i usług na stacjach paliw sieci ORLEN, BLISKA oraz BP.

Bankowość elektroniczna nowej generacji już w Banku Millennium

09.05.2019
Bank Millennium udostępnił zapowiadaną wcześniej bankowość elektroniczną nowej generacji. Od dziś dla pierwszej grupy klientów dostępny jest nowy serwis internetowy Millenet. Wkrótce pojawi się też nowa aplikacja mobilna.

Początek roku w Banku Millennium – konsekwentny wzrost organiczny i poprawa dochodowości

08.05.2019
W 1 kwartale 2019 roku Bank Millennium z powodzeniem realizował strategię przyspieszonego wzrostu organicznego. Liczba aktywnych klientów detalicznych wzrosła o 59 tys. (prawie 222 tys. w ciągu ostatnich 12 miesięcy), sprzedaż pożyczek gotówkowych osiągnęła rekordową wartość 988 mln zł (+29% r/r), a kredytów hipotecznych 856 mln zł (+14% r/r). Skonsolidowany zysk netto Grupy wyniósł 160 mln zł (+3% r/r), a ROE, skorygowany o zdarzenia jednorazowe*, 9,1%.

Pół miliona kart lojalnościowych założonych w aplikacji goodie

25.04.2019
Za pośrednictwem aplikacji zakupowej goodie założono już ponad pół miliona kart lojalnościowych – w tym ponad 400 tysięcy kart 41 galerii handlowych z całej Polski i 100 tysięcy kart pieczątkowych kawiarni i restauracji. Platforma goodie rozwija się bardzo dynamicznie – w lutym br. liczba pobrań aplikacji przekroczyła milion.

Bank Millennium najlepszym bankiem w Polsce według magazynu Global Finance

24.04.2019
Bank Millennium został uznany za najlepszy bank w Polsce w dorocznym konkursie Best Bank Awards, organizowanym już po raz 26. przez renomowany magazyn Global Finance.

Bank Millennium ponownie nagrodzony Srebrnym Listkiem CSR

17.04.2019
Po raz piąty Bank Millennium otrzymał Srebrny Listek CSR. Wyróżnienie to trafia do firm, które w codziennej działalności wdrażają najwyższe standardy odpowiedzialności społecznej – mają systemy zarządzania etyką, angażują się społecznie, wprowadzają działania w odpowiedzi na potrzeby klientów i pracowników oraz minimalizują swój wpływ na środowisko naturalne.

16. festiwal filmowy Millennium Docs Against Gravity - z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących

17.04.2019
Podczas nadchodzącej, szesnastej już edycji największego święta kina dokumentalnego w Polsce zwrócimy szczególną uwagę na dostępność kultury dla osób z niepełnosprawnością wzroku i słuchu.

Bank Millennium trzykrotnie wyróżniony w Złotym Bankierze

12.04.2019
W tegorocznej edycji rankingu Złoty Bankier, organizowanego przez Bankier.pl i Puls Biznesu, Bank Millennium trzykrotnie pojawił się na podium. Zajął pierwsze miejsce w kategorii „Bank wrażliwy społecznie” za Finansowy Elementarz - program edukacji finansowej przedszkolaków. W kategorii głównej „Złoty Bank 2019”, oceniającej jakość obsługi we wszystkich kanałach kontaktu, bank zajął wysoką, drugą pozycję. Po raz czwarty z rzędu został też uznany za jeden z najbezpieczniejszych banków w Polsce.

Finansowy Elementarz najlepszym programem społecznym

12.04.2019
Finansowy Elementarz - program edukacji finansowej przedszkolaków realizowany przez Fundację Banku Millennium zajął 1. miejsce w konkursie „Złoty Bankier” w kategorii „Bank wrażliwy społecznie”.

Bank Millennium wprowadza Mastercard Corporate Executive – prestiżową korporacyjną kartę obciążeniową dla kadry zarządzającej

08.04.2019
Pierwsza w Polsce karta korporacyjna z dostępem do programu Priceless Specials oferować będzie również wstęp do lotniskowych saloników, usługę concierge i program korzyści „Inspiracje”