Informacje prasowe

Aktualności filtr

Rośnie popularność goodie cashback

07.04.2020
W marcu br. użytkownicy programu goodie cashback, pozwalającego na otrzymywanie zwrotu części pieniędzy wydanych w kilkuset sklepach internetowych, wykonali rekordową liczbę 180 tys. transakcji (blisko pięciokrotny wzrost w porównaniu do marca 2019 r.) o łącznej wartości 17,5 mln złotych. Oznacza to, że tylko za zakupy dokonane w marcu br., do internautów korzystających z goodie cashback wróci prawie 600 tysięcy złotych. Jak wynika z badania „Zakupy 2020”, 39% polskich internautów korzysta w jakimś zakresie z rozwiązań cashback.

W Banku Millennium otworzysz konto za pomocą selfie

03.04.2020
Bank Millennium wprowadził możliwość zdalnego otwarcia konta osobistego z wykorzystaniem potwierdzenia tożsamości klienta na podstawie zdjęć dowodu osobistego i twarzy.

Bank Millennium wielokrotnym zwycięzcą Instytucji Roku 2020

02.04.2020
W tegorocznej edycji rankingu Instytucja Roku, organizowanego przez firmę Moje Bankowanie, w którym instytucje finansowe wyróżnianie są za wyjątkowe, kompleksowe i szczegółowe podejście do jakości obsługi klienta, Bank Millennium został nagrodzony aż w pięciu kategoriach. Wśród najlepszych placówek w Polsce znalazło się 19 placówek Banku Millennium. W tym roku przyznano również tytuły Osobowości Roku. Jednym z nich uhonorowano Halinę Karpińską, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium.

Płatności za warszawskie parkingi dostępne w aplikacji mobilnej Banku Millennium

02.04.2020
Dzięki umowie podpisanej przez moBiLET z ZDM Warszawa, klienci Banku Millennium mogą teraz opłacać w aplikacji mobilnej stołeczne parkingi. Korzystając z usługi w aplikacji, kierowcy pojazdów płacą za faktyczny czas parkowania w mieście.

Bankuj z domu - Radek Kotarski w nowej reklamie Banku Millennium

31.03.2020
W nowej reklamie Banku Millennium Radek Kotarski zachęca do bezpiecznego bankowania z domu. Zgodnie z ideą #zostanwdomu, Radek nakręcił spot samodzielnie, nie wychodząc z domu.

Płatności zbliżeniowe do 100 zł bez PIN w Banku Millennium

23.03.2020
Bank Millennium aktywnie uczestniczy w inicjatywach sektora bankowego mających na celu wsparcie obywateli i polskiej gospodarki w czasie pandemii koronawirusa. Zakończył właśnie prace nad podniesieniem maksymalnej kwoty płatności zbliżeniowych bez podawania PIN-u do 100 zł.

Bank Millennium udostępnił płatności Garmin Pay

23.03.2020
Klienci Banku Millennium mogą już korzystać z Garmin Pay. To bezpieczne, wygodne i bezstykowe płatności, realizowane za pomocą sportowego zegarka Garmin, wyposażonego w technologię NFC. Z Garmin Pay można korzystać bez dostępu do internetu i wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe.

Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Banku Millennium

20.03.2020
W dniu 20 marca 2020 r. odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Banku Millennium.

Bank Millennium umożliwia zawieszenie spłaty kredytu na 3 miesiące

19.03.2020
W związku z wyjątkową sytuacją epidemiologiczną spowodowaną koronawirusem, Bank Millennium proponuje klientom znajdującym się w trudnej sytuacji możliwość zawieszenia spłaty rat kredytu na trzy miesiące, bez wychodzenia z domu. Oferta zawieszenia dotyczy pożyczek gotówkowych i kredytów hipotecznych dla klientów indywidualnych.