Informacje prasowe

Aktualności filtr

Wolontariusze w Rogatym Ranczo

12.07.2019
Blisko 50 wolontariuszy z oddziałów Banku Millennium w woj. pomorskim zrealizowało akcję w Rogatym Ranczo w Bojanie.

Nowa reklama aplikacji mobilnej Banku Millennium

12.07.2019
Dziś rozpoczyna się emisja nowej reklamy Banku Millennium, w której Radek Kotarski opowiada o zaletach aplikacji mobilnej, nawiązując do prędkości, z jaką poruszają się kitesurferzy.

100 000 kart Grycan w aplikacji goodie

09.07.2019
100 000 założonych kart Grycan, dzięki którym można odbierać darmowe desery, soki czy kawę, a do tego mapy galerii handlowych z całej Polski dostępne w telefonie – bezpłatna aplikacja zakupowa goodie przyciąga użytkowników kolejnymi atrakcjami.

Akcja wolontariacka dla seniorów

09.07.2019
W ramach akcji wolontariackiej zorganizowanej dzięki grantowi Fundacji Banku Millennium, grupa trenerów i pracowników oddziału Banku Millennium wsparła Klub Seniora w Stargardzie (województwo zachodniopomorskie).

Automatyczna płatność za autostradę w aplikacji mobilnej Banku Millennium

04.07.2019
Bank Millennium, jako pierwszy bank w Polsce, wkrótce udostępni w aplikacji mobilnej usługę automatycznych płatności za autostrady Autopay firmy Blue Media. Dzięki temu klienci banku będą mogli przejechać autostradą bez potrzeby zatrzymywania się przy bramkach, a opłata za przejazd pobierze się automatycznie po zjeździe z autostrady. System automatycznych płatności Autopay działa obecnie na autostradzie A1, wkrótce obejmie również autostradę A4. Usługa dostępna będzie w najnowszej wersji aplikacji mobilnej Banku Millennium.

Filmowy lipiec z Millennium Docs Against Gravity na letnich polskich festiwalach

03.07.2019
31 filmów, 47 pokazów na 6 festiwalach w całej Polsce, a także w warszawskich przestrzeniach miejskich. Od Openera aż po Nowe Horyzonty, będą wyświetlane wybrane dokumenty z 16. Millennium Docs Against Gravity oraz filmy ze starszych edycji festiwalu. Wśród nich tegoroczny wielokrotny zwycięzca, w tym Nagrody Głównej Banku Millennium, film „Kraina miodu” — tak zapowiada się pierwszy miesiąc wakacji.

Bank Millennium najbardziej dostępny dla osób z niepełnosprawnościami

19.06.2019
Bank Millennium zajął 1. miejsce w kategorii „Dostępność” oraz 2. miejsce w kategorii „Bank dla młodych” w Rankingu Banków Miesięcznika Finansowego Bank 2019.

Nowy wniosek 500+ online i 300 zł premii od Banku Millennium

18.06.2019
Już 1 lipca Bank Millennium udostępni klientom możliwość złożenia w serwisie bankowości internetowej Millenet nowych wniosków w programach Rodzina 500+ i Dobry Start. Bank przygotował z tej okazji promocje – klienci składający wniosek o świadczenie 500+ mają szansę na premię w wysokości do 300 zł oraz na dodatkowe nagrody. Warto pamiętać, że od 1 lipca 2019 r. świadczenie 500+ przysługuje na pierwsze i każde kolejne dziecko, bez kryterium dochodowego.

Bank Millennium w Top 10 Rankingu Odpowiedzialnych Firm

14.06.2019
Bank Millennium znalazł się w gronie Liderów Odpowiedzialnego Biznesu w Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2019. Jest to zestawienie największych polskich firm ocenianych pod kątem jakości zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu (CSR).

Bank Millennium uruchomił wersję produkcyjną API

11.06.2019
Bank Millennium udostępnił produkcyjnie specjalny interfejs dostępowy otwartej bankowości oparty na standardzie PolishAPI, wypracowanym przy ZBP wraz z innymi bankami, instytucjami płatniczymi i podmiotami trzecimi. Dzięki niemu licencjonowane podmioty trzecie (TPP) mogą teraz świadczyć klientom Banku usługi zawarte w dyrektywie PSD2.