Informacje prasowe

Aktualności filtr

Bank Millennium wprowadził do oferty dla firm terminale płatnicze POS

12.08.2019
Bank Millennium udostępnił klientom z segmentu Biznes kompleksową usługę najmu terminali POS wraz z akceptacją płatności oraz serwisem terminali. Bank przygotował też promocję, w ramach której klienci otrzymają trzymiesięczne dofinasowanie dzierżawy terminala. Dodatkowo klienci mogą skorzystać z dofinansowania w Programie Polska Bezgotówkowa.

Bank Millennium sponsoruje tradycyjny jazz w Iławie

09.08.2019
W dniach 9-11 sierpnia 2019 roku odbędzie się 49. Międzynarodowy Festiwal Jazzu Tradycyjnego Old Jazz Meeting „Złota Tarka”. Bank Millennium, który obchodzi w tym roku 30-lecie mecenatu kultury ― od 19 lat wspiera ten jeden z najstarszych polskich festiwali jazzowych w Polsce.

Wolontariusze w akcji dla szkoły w Mońkach

07.08.2019
Dzięki grantowi Fundacji Banku Millennium gabinet terapii pedagogicznej w SP nr.1 w Mońkach (woj. podlaskie) wzbogacił się o pomoce dydaktyczne, drobny sprzęt rehabilitacyjny i sportowy, a dzieci o ciekawe i wesołe zajęcia z edukacji finansowej.

Przedszkolaki na ścieżce sensorycznej

01.08.2019
Wolontariusze z Banku Millennium spełnili marzenie podopiecznych jednego z warszawskich przedszkoli i stworzyli ścieżkę sensoryczną.

Górka saneczkowa, plac zabaw i boisko dla Lublewa Gdańskiego

30.07.2019
W ramach akcji wolontariackiej zrealizowanej z grantu przyznanego przez Fundację Banku Millennium, grupa pracowników z Gdańska odnowiła plac zabaw, powiększyła boisko szkolne i zbudowała tor saneczkowy w szkole w Lublewie Gdańskim.

Bank Millennium – 334 mln zł zysku, rekordowa sprzedaż pożyczek gotówkowych, kredytów hipotecznych i depozytów

29.07.2019
Wyniki Grupy Banku Millennium po 2 kwartale 2019 roku, po raz pierwszy z Euro Bankiem
W 1 połowie 2019 roku grupa Banku Millennium, w której od czerwca znajduje się Euro Bank zarobiła 334 mln zł. Bank Millennium skutecznie realizował strategię przyspieszonego wzrostu organicznego - sprzedaż pożyczek gotówkowych osiągnęła rekordową wartość 2 mld zł (+31% r/r), a kredytów hipotecznych 1,9 mld zł (+18% r/r). Wolumen depozytów detalicznych wzrósł o 11% (33% r/r licząc z Euro Bankiem), natomiast depozyty biznesowe o 16% r/r. Liczba aktywnych klientów indywidualnych wzrosła o 110 tys. (233 tys. w ciągu ostatnich 12 miesięcy).

43 tysiące dzieci przeszkolonych w ramach Finansowego Elementarza

25.07.2019
Zakończyła się kolejna edycja programu edukacji finansowej przedszkolaków Finansowy Elementarz. W ramach V edycji projektu zrealizowano ponad 400 warsztatów, w których uczestniczyło ponad 10 tys. dzieci ze 120 przedszkoli.

Wolontariusze pomogli w budowie azylu dla szczeniąt

22.07.2019
Prawie 20 wolontariuszy – pracowników Banku Millennium wraz z rodzinami i znajomymi, odwiedziło plac budowy azylu dla szczeniąt i zwierząt niepełnosprawnych Judytowo.

Usługa Autopay w reklamie TV Banku Millennium

19.07.2019
Dziś rozpoczyna się emisja reklamy Banku Millennium, w której, wśród innych korzyści dostępnych dla użytkowników aplikacji mobilnej, została pokazana usługa automatycznej płatności za autostrady Autopay.

Bank Millennium integruje usługę Millenet Link z kolejnymi programami dla małych i średnich firm

16.07.2019
Usługa Millenet Link Banku Millennium, umożliwiająca bezpośrednie połączenie systemu bankowości internetowej z wewnętrznym systemem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa, została zintegrowana z dwoma systemami firmy Comarch SA - Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL. Od 1 lipca klienci firmowi Banku Millennium zyskali też możliwość podpisywania zleceń płatniczych bezpośrednio w swoim systemie, przy wykorzystaniu certyfikatu kwalifikowanego.