Informacje prasowe

Aktualności filtr

Potwierdzenie dochodu w procesie pożyczki gotówkowej z wykorzystaniem logowania do innego banku już dostępne w aplikacji Banku Millennium

04.06.2020

Omnikanałowa usługa, która pozwala klientowi wnioskującemu o kredyt gotówkowy potwierdzić dochód za pomocą logowania do innego banku za pośrednictwem konta w Banku Millennium, została udostępniona także w aplikacji mobilnej Banku.


Bank Millennium nadal z najwyższą notą w indeksie WIG-ESG, spółek odpowiedzialnych społecznie

29.05.2020

29 maja Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie przeprowadziła kwartalną korektę listy uczestników indeksu WIG-ESG, na której Bank Millennium jest obecny od stycznia 2020. Bank po raz kolejny osiągnął najwyższą ocenę w zakresie kwestii środowiskowych, społecznych, ekonomicznych i ładu korporacyjnego (ESG 1,0) oraz zgodności z zasadami Kodeksu dobrych praktyk (KDP 1,0).


goodie wspiera lokalny biznes – oferta bezpłatnej promocji dla firm

28.05.2020

Platforma zakupowa goodie, sprawdzony i rzetelny partner m.in. dla właścicieli sklepów, punktów gastronomicznych czy usługowych, oferuje im wyjątkowe wsparcie – możliwość bezpłatnej promocji i trafienia z ofertą do szerokiej grupy klientów. Efektywna komunikacja z klientami ma szczególne znaczenie w czasie, gdy firmy mierzą się z nowymi rynkowymi realiami związanymi ze stanem epidemii i wracają lub planują powrót do działania.


Bank Millennium rozszerzył usługę potwierdzania dochodu w procesie pożyczki gotówkowej z wykorzystaniem logowania do innego banku, dodając do niej mBank

27.05.2020

19 maja bank udostępnił omnikanałową usługę, która pozwala klientowi wnioskującemu o kredyt gotówkowy potwierdzić dochód za pomocą logowania do innego banku za pośrednictwem bankowości internetowej Banku Millennium. Jako pierwszy bank na rynku wprowadził tę usługę równolegle w trzech kanałach – w bankowości internetowej, oddziale i TeleMillennium, a w ciągu najbliższych tygodni udostępni ją również w aplikacji mobilnej.


Wielki sukces DOCS AGAINST ISOLATION 8-17 maja - wydarzenia online zapowiadającego Festiwal Millennium Docs Against Gravity

21.05.2020

16 500 osób uczestniczących i zainteresowanych, blisko 50 filmów obejrzanych ponad 113 000 razy, ogólnopolski zasięg i nowi fani festiwalu kina dokumentalnego - to wynik 10 dni specjalnego wydarzenia online Docs Against Isolation, zorganizowanego w ramach zapowiedzi 17 edycji Festiwalu Millennium Docs Against Gravity w oczekiwaniu na jego nowy, wrześniowy termin.


Bank Millennium udostępnia kolejny bank w ramach usługi inicjowania płatności z innego banku

21.05.2020

Klienci Banku Millennium mogą zlecać w serwisie internetowym Millenet przelewy ze swoich kont w kolejnym banku - do usługi zostały dołączone rachunki prowadzone w mBanku. Bank Millennium udostępnił usługę jako pierwszy bank w Polsce.


Bank Millennium wprowadza możliwość potwierdzenia dochodu w procesie pożyczki gotówkowej z wykorzystaniem logowania do innego banku

19.05.2020

Bank Millennium udostępnił omnikanałową usługę, która pozwala klientowi wnioskującemu o kredyt gotówkowy potwierdzić dochód za pomocą logowania do innego banku za pośrednictwem bankowości internetowej Banku Millennium. Jako pierwszy bank na rynku wprowadza tę usługę równolegle w trzech kanałach – w bankowości internetowej, oddziale i TeleMillennium, a w ciągu najbliższych tygodni zostanie ona udostępniona także w aplikacji mobilnej.


Bank Millennium – 1 kwartał 2020 w cieniu koronawirusa

11.05.2020

Wyniki i działalność Grupy Banku Millennium po 1 kwartale 2020 roku
W 1 kwartale 2020 roku skonsolidowany zysk netto Grupy Banku Millennium wyniósł 18,1 mln zł (-89% r/r). Z pominięciem pozycji nadzwyczajnych wyniósłby 190 mln zł i utrzymał się na ubiegłorocznym poziomie. Liczba aktywnych klientów detalicznych przekroczyła 2,6 mln (+708 tys. r/r). Bank odnotował rekordową sprzedaż kredytów hipotecznych (1,34 mld zł; +57% r/r) i wzrost wartości portfela kredytów korporacyjnych (19,6 mld zł; +6% r/r). Od połowy marca bezprecedensowy kryzys spowodowany pandemią COVID-19 w poważny sposób zakłócił funkcjonowanie gospodarki i życia społecznego. Bank natychmiast uruchomił działania pomocowe skierowane do swoich klientów.


Millennium Docs Against Gravity zapowiada DOCS AGAINST ISOLATION 8-17 maja - wyjątkowe wydarzenie online jako zapowiedź wrześniowej edycji Festiwalu

06.05.2020

Millennium Docs Against Gravity zapowiada niezwykłe wydarzenie online: DOCS AGAINST ISOLATION, które potrwa od 8 do 17 maja i jest zapowiedzią tegorocznej edycji Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity, która w tym roku wyjątkowo odbędzie się w dniach 4-13 września. W czasie wydarzenia widzowie będą mogli zobaczyć kilkadziesiąt filmów z poprzednich edycji, z czego połowa będzie w wolnym dostępie (na portalu Ninateka Filmoteki Narodowej – Instytutu Audiowizualnego). Oprócz seansów odbędą się sesje Q&A, koncerty, DJ sety, warsztaty, spotkania z ekspertami oraz wiele innych niespodzianek. Filmem otwarcia, już w najbliższy piątek 8 maja, będą „Liczby i marzenia” w reżyserii Anny Bucchetti, laureat pierwszej w historii festiwalu Nagrody Banku Millennium (zdobył ją w 2006 roku). Filmem zamknięcia, który zostanie bezpłatnie zaprezentowany w niedzielę 17 maja, będzie „Thru You Princess” w reżyserii Ido Haara.


Wniosek o subwencję w ramach Tarczy Finansowej PFR złożysz w bankowości elektronicznej Banku Millennium

29.04.2020

Dziś po godz. 18 mikro, małe i średnie firmy, które ucierpiały na skutek pandemii koronawirusa, mogą składać w serwisie bankowości internetowej Banku Millennium wnioski o wsparcie finansowe w ramach Tarczy Finansowej Polskiego Funduszu Rozwoju. Bank udostępnił swoim klientom wygodne i przyjazne rozwiązanie, dzięki któremu złożenie wniosku jest maksymalnie proste i intuicyjne. Decyzja PFR w sprawie udzielenia wsparcia również zostanie przekazana w serwisie internetowym banku.