Informacje prasowe

Aktualności filtr

Mądre kupowanie z nowym goodie

01.07.2020

Aplikacja zakupowa goodie, pobrana dotychczas już ponad 1,7 mln razy, została przygotowana w zupełnie nowej odsłonie. Intuicyjna, spersonalizowana aplikacja daje jeszcze więcej możliwości w zakresie planowania codziennych zakupów z gazetkami promocyjnymi, wyszukiwania najlepszych zniżek oraz korzystania z kart lojalnościowych. Nowa wersja goodie została udostępniona pierwszej grupie użytkowników, w najbliższych dniach będzie sukcesywnie udostępniana kolejnym.


Wnioski Dobry Start i promocja Konta 360° Junior

01.07.2020

Bank Millennium udostępnił klientom możliwość złożenia w serwisie bankowości internetowej Millenet nowego wniosku w rządowym programie Dobry Start. Bank przygotował z tej okazji promocję. Klienci, którzy założą swojemu dziecku Konto 360° Junior i złożą wniosek w programie, mogą zyskać 60 zł na eKarcie goodie.


Porozumienie między Millennium Leasing i ARP Leasing

24.06.2020

W dniu 23 czerwca br. w siedzibie Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. w Warszawie, podpisane zostało porozumienie pomiędzy Zarządami Spółek Millennium Leasing a ARP Leasing. W porozumieniu ustalono zasady i tryb współpracy dotyczące sprzedaży środków transportu, stanowiących przedmioty leasingu w Umowach Leasingu zawartych przez Millennium Leasing, w związku z podjęciem przez ARP Leasing decyzji o udzieleniu refinansowania leasingu realizowanego na podstawie tych umów w ramach Tarczy Antykryzysowej dla przedsiębiorców branży transportowej.


Wnioski Dobry Start od 1 lipca online w Banku Millennium

23.06.2020

Dobry Start to rządowy program wsparcia polskich rodzin, w którym Bank Millennium uczestniczy od początku. Podobnie jak rok wcześniej, już 1 lipca będzie można składać wnioski o wsparcie w ramach programu w bankowości internetowej Banku Millennium. Wnioski papierowe będzie można złożyć w urzędzie lub wysłać pocztą od 1 sierpnia.


Bank Millennium czterokrotnie na podium rankingu Gwiazdy Bankowości

22.06.2020

Bank Millennium został uhonorowany Gwiazdą wzrostu w tegorocznej edycji rankingu „Gwiazdy Bankowości, organizowanego przez Dziennik Gazetę Prawną wspólnie z firmą doradczą PwC. Bank znalazł się też na drugim miejscu w kategorii „Relacja z klientem”, w której oceny dokonują klienci, zdobywając miejsce na podium w tej kategorii już drugi rok z rzędu. Bank zdobył również brązowy medal za całokształt działalności w kategorii głównej konkursu, a także w kategorii „Gwiazda innowacyjności”.


Komisja Nadzoru Finansowego pozwala na utworzenie Millennium Banku Hipotecznego

17.06.2020

16 czerwca 2020 roku Komisja Nadzoru Finansowego przekazała informację o zezwoleniu na utworzenie banku hipotecznego pod marką „Millennium Bank Hipoteczny Spółka Akcyjna” z siedzibą w Warszawie. Kapitał zakładowy wynosić będzie 40.000.000 zł i zostanie w całości pokryty przez Bank Millennium.


Bank Millennium nagrodzony Złotym Listkiem CSR

09.06.2020

Bank Millennium został wyróżniony Złotym Listkiem CSR, awansując tym samym do wąskiej grupy instytucji, których działania CSR są oceniane najwyżej. We wcześniejszych latach bank aż pięciokrotnie zdobył Srebrny Listek CSR. Te wyjątkowe nagrody trafiają do firm, które w codziennej działalności wdrażają najwyższe standardy odpowiedzialności społecznej – mają systemy zarządzania etyką, angażują się społecznie, wprowadzają działania w odpowiedzi na potrzeby klientów i pracowników oraz minimalizują swój wpływ na środowisko naturalne.


Nowa reklama Pożyczki Gotówkowej Banku Millennium (RRSO 9,92%)

09.06.2020

8 czerwca rozpocznie się emisja nowej reklamy telewizyjnej Pożyczki Gotówkowej Banku Millennium (RRSO 9,92%). Po ostatnich spotach, nagrywanych przez Radka Kotarskiego samodzielnie w domu, scenerią najnowszej reklamy stały się zielone leśne ścieżki.


Pakiet wsparcia goodie dla galerii handlowych

08.06.2020

Platforma zakupowa goodie współpracuje z ponad 60 centrami handlowymi w całej Polsce. Słuchając głosu swoich partnerów handlowych i ich najemców, mierzących się obecnie z pełną wyzwań rzeczywistością związaną ze stanem epidemii oraz nowymi zasadami w zakresie organizacji zakupów, goodie przygotowało dla nich specjalny zestaw dodatkowych, darmowych narzędzi wspierających sprzedaż.


Bank Millennium w Top 10 Rankingu Odpowiedzialnych Firm

05.06.2020

Bank Millennium zajął 6 miejsce w Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2020 oraz 3 miejsce w kategorii bankowość, sektor finansowy i ubezpieczeniowy. Ranking Odpowiedzialnych Firm to zestawienie największych polskich firm ocenianych pod kątem jakości zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu (CSR).