Informacje prasowe

Aktualności filtr

Lubelskie i Łódzkie w pogoni za liderami innowacyjności

12.09.2019
Według najnowszego rankingu „Indeks Millennium 2019 – Potencjał Innowacyjności Regionów” w czołówce najbardziej innowacyjnych województw pozostają duże ośrodki biznesowe i akademickie - mazowieckie, małopolskie, dolnośląskie i pomorskie. Zaskoczeniem są jednak wyniki mniejszych województw. W ciągu ostatnich 5 lat najbardziej swój potencjał zwiększyła Lubelszczyzna. Pozytywnie wyróżnia się też województwo łódzkie, które awansowało na 7. miejsce w rankingu. Motorem rozwoju innowacyjności, oprócz wykształconej kadry, liczby patentów oraz wydatków na badania i rozwój, są zaufanie i współpraca w regionach.

Bank Millennium otrzymał zgodę KNF na połączenie z Euro Bankiem

11.09.2019
10 września Komisja Nadzoru Finansowego udzieliła zezwolenia na połączenie Banku Millennium z Euro Bankiem. Oznacza to, że spełniony został najważniejszy warunek umożliwiający fuzję prawną banków.

Wyższy poziom usług bankowych z Kontem 360°– nowa reklama TV

10.09.2019
6 września rozpoczyna się emisja nowej reklamy telewizyjnej Konta 360°, oferowanego przez Bank Millennium. Tym razem wspólnie z Radkiem Kotarskim przeniesiemy się w piękne Karkonosze i zobaczymy spektakularny lot balonów.

Wolontariusze w akcji dla dzieci z Ośrodka dla Cudzoziemców

06.09.2019
Kolejna akcja wolontariacka za nami. Pracownicy z zespołu trenerów Banku Millennium połączyli siły i przygotowali teren do wypoczynku dla dzieci z Ośrodka dla Cudzoziemców w Warszawie. Jest to jedyna tego typu placówka w Polsce przeznaczona dla kobiet i dzieci.

Przestrzeń do ogrodoterapii od wolontariuszy Banku Millennium

29.08.2019
Wolontariusze Banku Millennium z Pomorza zagospodarowali i dostosowali ogród do potrzeb terapii osób z niepełnosprawnościami intelektualnymi i rozwojowymi. Akcja odbyła się w ramach konkursu grantowego Fundacji Banku Millennium.

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Banku Millennium podjęło uchwałę o połączeniu Banku Millennium i Euro Banku

27.08.2019
W dniu 27 sierpnia 2019 roku Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Banku Millennium S.A., w którym uczestniczyło 216 akcjonariuszy reprezentujących 78,53% udziałów w kapitale zakładowym Banku, zatwierdziło połączenie Banku Millennium S.A. z Euro Bank S.A.

Szczęśliwe przedszkolaki na nowym placu zabaw

22.08.2019
„Szczęśliwy przedszkolak” to nazwa akcji zrealizowanej przez pracowników oddziałów Banku Millennium w Krakowie. W ramach konkursu grantowego Fundacji Banku Millennium wolontariusze odnowili i wyposażyli w nowe sprzęty plac zabaw przy przedszkolu samorządowym nr 97 w Krakowie.

300 zł za założenie konta firmowego w Banku Millennium

21.08.2019
Jeszcze do końca sierpnia trwa promocja Banku Millennium, w ramach której klienci, którzy posiadają już konto osobiste i prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, mogą otrzymać premię za założenie konta firmowego w wysokości do 300 zł.

W zdrowym ciele zdrowy duch

14.08.2019
W ramach konkursu grantowego Fundacji Banku Millennium, pracownicy oddziałów z regionu Wschodniego przeprowadzili akcję wolontariacką. Tym razem zorganizowano Dzień Sportu w SP nr 88 w Krakowie oraz doposażono placówkę w potrzebne sprzęty gimnastyczne.

Bank Millennium zabierze w kosmiczną podróż 360º na 11. Bella Skyway Festival

14.08.2019
W dniach 20-25 odbędzie się w Toruniu jeden z największych festiwali światła w Europie — Bella Skyway Festival. Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest „różnorodność miejsc”. Bank Millennium od 8 lat uczestniczy w tym międzynarodowym wydarzeniu jako mecenas wybranej instalacji.