Informacje prasowe

Aktualności filtr

Do 6 mln dofinansowania dla firmy w ramach kredytu na innowacje technologiczne

12.12.2019
Trwa nowy nabór wniosków o dofinansowanie unijne do kredytu na innowacje technologiczne. W ramach projektu firmy z sektora MŚP mogą uzyskać bezzwrotną dotację w wysokości do 70% kosztów kwalifikowanych inwestycji, maksymalnie 6 mln zł. Projekt realizowany jest przez BGK, z udziałem m.in. Banku Millennium. Nabór trwa do 23 kwietnia 2020 r.

Bank Millennium kontynuuje finansowanie stypendiów dla najlepszych studentów portugalistyki

11.12.2019
Bank Millennium, Uniwersytet Warszawski i Instytut Camões przedłużają współpracę na kolejne trzy lata. Bank Millennium ufunduje trzy stypendia dla najlepszych studentów studiów licencjackich w zakresie portugalistyki na Uniwersytecie Warszawskim.

Odnowiona świetlica dla szpitala dziecięcego w Kielcach

11.12.2019
Kilkunastu wolontariuszy z Banku Millennium wzięło udział w remoncie świetlicy na oddziale Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej w Kielcach.

Millennium Leasing udzieli linii leasingowej PKP CARGO

10.12.2019
3 grudnia 2019 r. Millennium Leasing oraz PKP CARGO S.A. w wyniku przeprowadzonego postepowania przetargowego zawarły umowę o udzielenie linii leasingowej o łącznej wartości 150.000.000,00 zł netto. Środki zostaną przeznaczone na sfinansowanie zakupu: taboru kolejowego, maszyn i urządzeń zaplecza technicznego, pojazdów oraz innych przedmiotów uzgodnionych między stronami. Okres dostępności linii wynosi 12 miesięcy z opcją przedłużenia.

eKarta podarunkowa w aplikacji goodie – zawsze trafiony prezent na wyciągnięcie ręki

05.12.2019
W aplikacji zakupowej goodie można teraz w kilka chwil założyć wirtualną kartę podarunkową i przekazać obdarowanej osobie wraz ze spersonalizowanymi życzeniami przygotowanymi w atrakcyjnej, animowanej lub graficznej formie. To idealny i zawsze trafiony prezent, który obdarowany może wykorzystać w dowolnym sklepie internetowym i stacjonarnym na terenie Polski.

Millennium TFI z kompleksowym wsparciem dla firm w zakresie PPK

05.12.2019
Millennium TFI, w ramach współpracy z firmą informatyczną Comarch, wkrótce zaoferuje przedsiębiorcom automatyczną obsługę procesów związanych z wdrożeniem Pracowniczych Planów Kapitałowych. Dzięki aplikacji Comarch PPK, firmy będą miały możliwość szybkiej, pełnej integracji swojego środowiska informatycznego z systemem do obsługi PPK w Millennium TFI. Rozwiązanie to zminimalizuje obciążenia pracodawcy związane z zarządzaniem PPK, zapewniając jednocześnie najwyższy poziom bezpieczeństwa danych.

Wolontariusze promują czytelnictwo w małych miejscowościach

02.12.2019
W ramach grantu przyznanego przez Fundację Millennium, pracownicy oddziału Banku Millennium z województwa kujawsko - pomorskiego stworzyli bibliotekę w Domu Dziecka w Trzemesznie.

Kampania wizerunkowa większego Banku Millennium

15.11.2019
W poniedziałek 18 listopada rozpocznie się kampania wizerunkowa Banku Millennium, który połączył się operacyjnie z eurobankiem. W reklamie, której akcja toczy się w Gdańsku, spotkają się Piotr Adamczyk oraz Radek Kotarski.

Nowe narzędzie autoryzacji transakcji dla klientów Bankowości Przedsiębiorstw Banku Millennium z wykorzystaniem technologii Cronto

14.11.2019
Bank Millennium, jako pierwszy bank w Polsce, udostępnił klientom z segmentu przedsiębiorstw nowe narzędzie autoryzacji transakcji i logowania do serwisu bankowości internetowej. Jest to token sprzętowy z czytnikiem, oparty na autorskiej technologii Cronto firmy OneSpan.

Bank Millennium i eurobank już pod jedną marką

11.11.2019
W czasie przedłużonego weekendu 9-11 listopada odbyła się fuzja operacyjna Banku Millennium i eurobanku - ostatni po fuzji prawnej etap integracji. Od wieczora 10 listopada działają już bankowość internetowa i mobilna, BLIK oraz płatności przez internet. 12 listopada zostaną otwarte oddziały połączonych sieci banków pod marką Banku Millennium. Klienci dawnego eurobanku otrzymali w ten sposób dostęp do pełnej oferty Banku Millennium. Warto podkreślić, że nadal mogą korzystać ze swoich dotychczasowych, funkcjonujących w dawnym eurobanku, produktów i usług.

1 2 3 4 5 6 ... 101