Informacje prasowe

Aktualności filtr

Wkrótce Millennium Docs Against Gravity. Bank Millennium po raz siedemnasty mecenasem festiwalu

28.04.2022
19. edycja największego w Polsce festiwalu filmów dokumentalnych Millennium Docs Against Gravity odbędzie się 13-22 maja w kinach ośmiu polskich miast, w tym po raz pierwszy w Łodzi. Część online festiwalu potrwa od 24 maja aż do 5 czerwca. Bank Millennium jest mecenasem tytularnym festiwalu, wspiera go już od 17 lat, kontynuując jednocześnie projekt audiodeskrypcji, umożliwiający uczestnictwo w festiwalu osobom z niepełnosprawnościami.

Nowa reklama TV Konta Mój Biznes Banku Millennium

28.04.2022
Wystartowała nowa kampania TV Banku Millennium, promująca Konto Mój Biznes dla klientów prowadzących firmę. Wraz z kontem przedsiębiorca może zyskać w promocji nawet 1800 zł premii.

Bank Millennium najlepszym bankiem w Polsce wg magazynu Global Finance

27.04.2022
W 29 konkursie Best Bank Awards, organizowanym przez magazyn Global Finance Bank Millennium został uznany za najlepszy bank w Polsce.

Początek 2022 roku w Banku Millennium – solidna poprawa wyników operacyjnych, wyniki finansowe obciążone kosztami regulacyjnymi, podatkowymi i rezerwami na kredyty walutowe

26.04.2022
Skonsolidowane wyniki Grupy Kapitałowej Banku Millennium za 1 kwartał 2022 r. Skonsolidowany wynik netto grupy Banku Millennium po 1 kwartale 2022 roku wyniósł -122 mln. Wynik obciążyły koszty związane z portfelem kredytów hipotecznych w walutach obcych (rezerwy na ryzyko prawne, koszty związane z porozumieniami polubownymi oraz koszty prawne) w wysokości 571 mln zł. Po wyłączeniu powyższych obciążeń w 2022 roku Grupa zaksięgowałaby 449 mln zł zysku netto w porównaniu do 202 mln zł w 1 kwartale 2021 roku. Nastąpił solidny wzrost akcji kredytowej (+5% r/r), a zarazem silna redukcja portfela walutowych kredytów hipotecznych (-28% r/r).

Nowe Millennium 360° – jeszcze więcej usług w super-aplikacji, szersza personalizacja

21.04.2022
Coraz więcej Polaków korzysta na co dzień z bankowości online. Jak wynika z badania przeprowadzonego dla Banku Millennium*, 81% Polaków regularnie korzysta z bankowości mobilnej, a jednocześnie niemal połowa posiadaczy kont nie była w oddziale już od ponad pół roku. Dla 41% Polaków wygodna bankowość online to jedno z dwóch najważniejszych kryteriów wyboru konta, obok braku opłat za prowadzenie rachunku. Coraz częściej jesteśmy obecni w sieci i już niemal dwóch na trzech posiadaczy kont zwraca uwagę na cyberbezpieczeństwo. W odpowiedzi na zmieniające się oczekiwania klientów Bank Millennium wprowadza Millennium 360° – nowe, bezpłatnie prowadzone konto, połączone z jeszcze szerszą ofertą spersonalizowanych usług w super-aplikacji mobilnej, a wkrótce też z innowacyjnym rozwiązaniem CyberWsparcie.

Bank Millennium zaprasza na wakacyjne praktyki

19.04.2022
Bank Millennium uruchomił kampanię outdoorową i digitalową skierowaną do studentów i absolwentów wyższych uczelni zachęcającą do aplikowania na wakacyjne praktyki. Program praktyk w Banku Millennium realizowany jest od ponad 10 lat.

Konta dla obywateli Ukrainy bez paszportu zagranicznego w Banku Millennium

13.04.2022
Bank Millennium rozszerzył możliwość otwarcia konta dla uchodźców z Ukrainy, którzy nie posiadają paszportu zagranicznego. Konto pozwala na korzystanie z bankowości codziennej bez kosztów. Bank nie pobiera opłat m.in. za jego prowadzenie, za kartę do rachunku oraz za wypłaty ze wszystkich bankomatów.

Bank Millennium - Digitalizacja w HR oczywista jak oddychanie

11.04.2022
Bank Millennium przekazał swoim menedżerom dostęp do streamingowego serwisu rozwojowego Leanovatica.com - platformy szkoleniowej porównywanej do Netflixa. Liderzy Millennium mogą tu znaleźć najlepszą wiedzę z ponad 64 obszarów tematycznych - wystarczy jedno kliknięcie.

Raport online Grupy Banku Millennium za rok 2021 już dostępny

08.04.2022

Grupa Banku Millennium opublikowała raport online z działalności finansowej i ESG za rok 2021.


Wniosek o „żłobkowe” w Banku Millennium

07.04.2022
Od 1 kwietnia Bank Millennium udostępnia klientom w bankowości elektronicznej możliwość złożenia wniosku o dofinasowanie pobytu dziecka w żłobku. To kolejna usługa banku w ramach wsparcia e-administracji państwowej. Prosty wniosek online można złożyć w sekcji MilleUrząd, dostępnej również w aplikacji mobilnej banku.