Informacje prasowe

Aktualności filtr

Marcin Balicki w Radzie Dyrektorów Federacji Leaseurope

07.12.2020
Marcin Balicki, Prezes Zarządu Millennium Leasing i Wiceprzewodniczący Komitetu Wykonawczego Związku Polskiego Leasingu, został nominowany do nowej Rady Dyrektorów Federacji Leaseurope, zrzeszającej 46 krajowych stowarzyszeń leasingowych z całej Europy.

Bank Millennium zadeklarował uczestnictwo w Tarczy Finansowej PFR 2.0

04.12.2020
Deklaracja ta oznacza, że firmy z wybranych branż, które znalazły się w trudnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa, będą mogły złożyć wniosek o wsparcie w ramach Tarczy Finansowej Polskiego Funduszu Rozwoju w bankowości elektronicznej Banku Millennium. W styczniu bank udostępni swoim klientom wygodne i przyjazne rozwiązanie, dzięki któremu złożenie wniosku będzie maksymalnie proste i intuicyjne.

Nowa reklama aplikacji mobilnej Banku Millennium

03.12.2020
4 grudnia rozpoczyna się emisja nowej reklamy telewizyjnej Banku Millennium, w której Radek Kotarski po raz kolejny opowiada o możliwościach aplikacji mobilnej banku.

Nowa odsłona procesów pożyczkowych w Banku Millennium

01.12.2020
Bank Millennium odświeżył proces wnioskowania o produkty pożyczkowe zgodnie z podejściem omnichannel. O dodatkowe środki można wnioskować poprzez dowolny kanał w pełni zdalnie lub hybrydowo - online ze wsparciem pracownika infolinii lub placówki. Proces agreguje w udoskonalonej formie, na jednym wniosku dotychczasowe opcje jak zdalna zgoda współmałżonka czy konsolidacja zewnętrznych zobowiązań, a wkrótce również np. rozwiązania ułatwiające dopasowanie kwoty pożyczki i wysokości raty do możliwości finansowych klienta. Dodatkowo rozwiązania w systemie internetowym i aplikacji mobilnej wyróżnia nowoczesny i intuicyjny design.

Bank Millennium nawiązał współpracę z Huawei

26.11.2020
Huawei i Bank Millennium rozpoczęły współpracę, której celem jest wprowadzenie aplikacji mobilnej banku do AppGallery, sklepu z aplikacjami na urządzeniach Huawei. Aplikacja będzie początkowo dostępna na urządzeniach opartych o GMS (Google Mobile Services), a niedługo potem, po integracji z HMS (Huawei Mobile Services), również na najnowszych smartfonach i tabletach marki opartych o HMS. Bank Millennium to kolejny duży polski bank, który dołączy do autorskiego sklepu z aplikacjami Huawei.

Wsparcie dla przedsiębiorców w postaci faktoringowych gwarancji płynnościowych w Banku Millennium

24.11.2020
Bank Millennium udostępnił właścicielom średnich i dużych firm możliwość zawierania transakcji faktoringowych z gwarancją płynnościową Banku Gospodarstwa Krajowego. Gwarancja obejmuje spłatę zobowiązania klienta wynikającego z zawartej umowy faktoringu odwrotnego. To kolejny program wspierający firmy w obecnej, trudnej sytuacji związanej z pandemią COVID-19, w którym uczestniczy Banku Millennium.

Fundacja Banku Millennium zaprasza rodziców do obejrzenia wywiadów poradnikowych o edukacji finansowej przedszkolaków

23.11.2020
Po e-poradniku „Jak uczyć dzieci finansów”, Fundacja Banku Millennium przekazuje rodzicom serię wywiadów video z psychologiem na tematy związane ze specyfiką edukacji finansowej dzieci w wieku przedszkolnym. Jest to specjalna propozycja na czas trwającej nadal pandemii COVID-19.

Kolejne rekordy w goodie cashback

20.11.2020
Liczba transakcji dokonanych w tym roku za pośrednictwem programu goodie cashback przekroczyła już 2 miliony, a ich wartość osiągnęła ponad 250 mln zł. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się promocje towarzyszące coraz bardziej popularnemu w Polsce chińskiemu festiwalowi zakupów – Singles’ Day. Tylko w dniach 11-13 listopada użytkownicy programu goodie cashback dokonali blisko 100 tys. transakcji.

Millennium Leasing rozpoczyna współpracę z ESOLEO

17.11.2020

Warszawa, 17 listopada 2020 r. - Millennium Leasing sp. z o.o. na mocy zawartej umowy rozpoczyna współpracę z ESOLEO Sp. z o.o., spółką Grupy Cyfrowy Polsat S.A., dostarczającą profesjonalne instalacje fotowoltaiczne. Nowo nawiązane partnerstwo ma na celu dostarczanie klientom spółek maksymalnie uproszczonego procesu leasingowania fotowoltaiki oraz gwarancji niskich rat miesięcznych dzięki okresowi finansowania do 8 lat.


Bank Millennium udostępnił firmom finansowanie wierzytelności

05.11.2020
Bank Millennium oferuje firmom od października nowe rozwiązanie w postaci finansowania wierzytelności. To uzupełnienie oferty faktoringowej przydatne w sytuacji, gdy umowy handlowe z kontrahentami zawierają zakaz cesji czyli brak możliwości zbycia wierzytelności.