Informacje prasowe

Aktualności filtr

Bank Millennium uruchamia pilotaż płatności odroczonych BLIK

22.09.2022
Bank Millennium wspólnie z Polskim Standardem Płatności rozpoczął pilotaż płatności odroczonych. Usługa została udostępniona wybranej grupie klientów, którzy jako pierwsi w Polsce mogą przetestować BLIK Płacę Później. W przyszłym roku nowe rozwiązanie będzie stopniowo udostępniane dla wszystkich klientów.

Bank Millennium wspiera paraolimpijki

22.09.2022
Już po raz drugi w ramach wsparcia dla paraolimpijek przygotowujących się do startu w igrzyskach olimpijskich w Paryżu, Bank Millennium ufundował stypendium dla jednej z zawodniczek. Bank zasilił zbiórkę na ten cel we współpracy z fundacją Martyny Wojciechowskiej Unaweza oraz akcją #CorinneRunsForGood.

Bank Millennium zachęca do oszczędzania energii i wyłącza swoje szyldy

19.09.2022
Bank Millennium w okresie jesienno-zimowym po godzinach pracy wyłączy tablice świetlne w swoich oddziałach oraz biurach w Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku. Tym samym zachęca do oszczędzania i ograniczania zużycia energii elektrycznej w obliczu potencjalnych trudności na rynku energii. Działanie jest też wyrazem niezmiennej troski o środowisko naturalne i wynika z potrzeby rozsądnego gospodarowania zasobami.

Bank Millennium partnerem strategicznym Forum Firm Rodzinnych

13.09.2022
W tym roku odbędzie się już 5. edycja Forum Firm Rodzinnych – wspólnej inicjatywy magazynu Forbes i Banku Millennium. Jest to cykliczne wydarzenie skupiające firmy rodzinne - forum debat i spotkań, które pozwala nawiązać relacje biznesowe, zyskać nowych partnerów i wyróżnić najlepsze przedsiębiorstwa rodzinne w poszczególnych województwach.

Bank Millennium mecenasem wystawy zdjęć polskich fotografów „Solidarni”

01.09.2022
„Solidarni” to zbiorowy projekt fotograficzny, do którego zostali zaproszeni artyści reprezentujący różne miasta i odmienne podejście do fotografii. Pomysł opiera się na tym, by zaprezentować jak najszerszej publiczności plenerową wystawę, która będzie podróżowała przez kolejne miejsca w Polsce. Układ i charakter wystawy złożonej z pięćdziesięciu fotografii eksponuje pewien uniwersalizm zjawiska, jakim jest „bycie uchodźcą”, „uciekinierem” z kraju objętego konfliktem i wojną. Mecenasem wystawy pokazującej dramat uchodźców z objętej wojną Ukrainy i nadzwyczajną solidarność Polaków jest Bank Millennium.

Wzorowe bankowanie. Cyfrowe kieszonkowe na nowy rok szkolny.

01.09.2022
Na wyprawkę szkolną Polacy przeznaczyć chcą w tym roku przeważnie między 300 a 600 złotych1. Z przeprowadzonego przez Bank Millennium badania wynika, że większość tej kwoty pochłoną wydatki na podręczniki szkolne.

KTO, jak nie MY? #słuchaMYwspieraMY obywateli Ukrainy - film o wolontariuszach programu Fundacji Banku Millennium

24.08.2022
Dzisiaj, 24 sierpnia, 6 miesięcy od wybuchu wojny w Ukrainie, zaatakowany kraj obchodzi 31. rocznicę niepodległości. Ten dzień, Fundacja Banku Millennium wybrała na emisję filmu o wolontariuszach - 140 pracownikach Banku Millennium, którzy zrealizowali swoje 33 pomocowe inicjatywy i pomogli 8.000 uchodźców w specjalnej edycji programu fundacji „#słuchaMYwspieraMY dla obywateli Ukrainy”. Na program wolontariacki i wsparcie organizacji pozarządowych Fundacja Banku Millennium i Bank Millennium przeznaczyli 1 mln złotych.

Bank Millennium najlepszym bankiem cyfrowym w Polsce i zwycięzcą w 3 innych kategoriach nagród magazynu Global Finance

18.08.2022
Bank Millennium otrzymał nagrodę The Best Consumer Digital Bank in Poland for 2022 w konkursie World’s Best Digital Banks zorganizowanym przez renomowany magazyn Global Finance. Otrzymał także 3 inne wyróżnienia. To kolejne w tym roku międzynarodowe nagrody dla banku, jego produktów i usług.

Bank Millennium wspiera najstarszy festiwal kabaretowy w Polsce

18.08.2022
Od 18 do 21 sierpnia Lidzbark Warmiński będzie gościł najlepszych polskich kabareciarzy i stand- uperów, którzy rozbawią publiczność w ramach 43. Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry. Wieloletnim sponsorem jednego z najważniejszych wydarzeń polskiej sceny kabaretowej jest Bank Millennium.

Zrównoważone inwestowanie w Millennium TFI

17.08.2022
Spółka Millennium TFI dołączyła do grona pionierów polskiego rynku inwestycji ESG i oferuje Subfundusze oparte na kryteriach zrównoważonego rozwoju ESG. Oferowanie produktów promujących aspekty ESG to jeden z kluczowych elementów strategii Millennium 2024, konsekwentnie realizowanej przez Grupę Banku Millennium w Polsce.

1 2 3 4 5 6 ... 129