Informacje prasowe

Aktualności filtr

Bank Millennium na Europejskim Kongresie Finansowym

01.06.2023
Już za kilka dni odbędzie się XIII edycja Europejskiego Kongresu Finansowego (EKF). To jedno z najważniejszych wydarzeń skupiających ekspertów ze świata finansów w Polsce. Hasłem przewodnim tegorocznego Kongresu jest wiarygodność w czasach kryzysu zaufania.

Transformacja oddziałów Banku Millennium

01.06.2023
Bank Millennium rozpoczął transformację placówek detalicznych. Uruchomiony w tym roku proces obejmuje szereg zmian dotyczących modelu pracy, oferowanych usług i zapewnienia spójnych doświadczeń klientów zarówno w oddziałach, jak i kanałach cyfrowych. Zmiany są częścią konsekwentnie realizowanej strategii Millennium 2024 – Inspirują nas ludzie.

Bank Millennium najlepszy w jakości obsługi!

30.05.2023
Bank Millennium z tytułem Złoty Bank 2023 za najlepszą wielokanałową jakość obsługi w rankingu Złoty Bankier 2023.

Bank Millennium patronem konferencji Góry Zarządzania

26.05.2023
Bank Millennium dołączył do grona patronów konferencji Góry Zarządzania: zarządzanie w czasach kryzysu, która odbędzie się 29 maja br. w Szczawnie Zdroju na Dolnym Śląsku. Organizatorem wydarzenia jest Instytut Maxa Webera, a partnerami są m.in. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu oraz Zachodnia Izba Gospodarcza.

Raport finansowy i ESG Grupy Banku Millennium 2022 ze zdjęciami pracowników jest już dostępny online

22.05.2023
Raport ESG online za 2022 rok, już siedemnasty raz z rzędu, prezentuje znaczące zaangażowanie Banku i Grupy w realizację ważnych zadań urzeczywistniających ideę zrównoważonego rozwoju. W 2022 r. kluczowym, mierzalnym sukcesem w dziedzinie ograniczenia zużycia zasobów było obniżenie o ponad 59,7% emisji własnych gazów cieplarnianych w porównaniu do roku 2020. Było to możliwe dzięki bardziej efektywnej gospodarce zasobami i zakupowi energii elektrycznej pochodzącej w 100% ze źródeł odnawialnych.

Bank Millennium udostępnił nową aplikację mobilną dla firm

15.05.2023
Nowa aplikacja mobilna dla firm Banku Millennium została zbudowana od podstaw. Zaprojektowano ją z wykorzystaniem najlepszych praktyk, stosowanych przez bank przy tworzeniu rozwiązań dla klientów detalicznych. Została przetestowana przez firmy. Stworzono przyjazną, unikalną pod kątem jakości aplikację, gotową do obsługi dużych ilości danych, skierowaną zarówno dla właścicieli niewielkich firm, jak i dużych korporacji z rozbudowanymi działami finansowymi.

Rusza Millennium Docs Against Gravity. Bank Millennium po raz 18 Mecenasem festiwalu

11.05.2023
Już w najbliższy piątek startuje 20. edycja festiwalu Millennium Docs Against Gravity, największego święta filmu dokumentalnego w Polsce. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Nie bądź obojętny_a!”. Bank jest mecenasem festiwalu nieprzerwanie od 18 lat.

Bank Millennium drugi w rankingu Najlepsi Pracodawcy Polska 2023 w kategorii „Banki i usługi finansowe”

09.05.2023
Bank Millennium ponownie zajął drugie miejsce w rankingu najlepszych pracodawców bankowości i usług finansowych oraz 32 wśród wszystkich firm ujętych w 3. edycji rankingu Najlepsi Pracodawcy Polska 2023 przygotowanym przez Forbes Polska i firmę Statista.

Udany początek roku w Banku Millennium – kolejny kwartał z dodatnim wynikiem netto i mocną pozycją kapitałową

28.04.2023
W 1 kwartale 2023 roku skonsolidowany zysk netto Grupy Banku Millennium, już w drugim kwartale z rzędu był dodatni i wyniósł +252 mln zł. Po wyłączeniu wszystkich pozycji nadzwyczajnych (kosztów związanych z portfelem walutowych kredytów hipotecznych, korekcie o wynik sprzedaży 80% udziałów w spółce zależnej Millennium Financial Services i hipotetyczny podatek bankowy), Grupa zaraportowałaby zysk netto w wysokości 609 mln zł. Wskaźniki kapitałowe - TCR 14,1% oraz T1 11,0% - nieco niższe niż w 4 kwartale 2022 roku, pozostały znacząco powyżej wymaganych poziomów minimalnych.

Pracownicy Grupy Banku Millennium wspierają planetę w akcji Our People’23: Save the Planet!

27.04.2023
Ruszyła akcja Our People’23:Save the Planet! Od 24 kwietnia br. pracownicy Grupy Banku Millennium, poprzez różne aktywności sportowe, zbierają środki na realizację projektów ekologicznych Fundacji Banku Millennium. Akcja ma na celu z jednej strony zachęcenie do aktywności fizycznej, z drugiej zwrócenie uwagi na ochronę środowiska naturalnego, które jest kluczowe dla dobrostanu człowieka.

1 2 3 4 5 6 ... 136