Informacje prasowe

Aktualności filtr

Certyfikat „Wrocław bez barier” dla Banku Millennium

10.01.2022
Bank Millennium został laureatem plebiscytu „Wrocław bez barier” im. Bartłomieja Skrzyńskiego w kategorii „Społeczna odpowiedzialność biznesu”.

Marcin Materna najlepszy w typowaniu spółek do portfeli „Parkietu”

07.01.2022
Najlepszą stopę zwrotu z portfela dziennika „Parkiet” w 2021 roku wypracował zespól Millennium Dom Maklerski kierowany przez Marcina Maternę, dyrektora Departamentu Analiz. Uzyskany wynik to prawie 80%! (79,8%). Marcin w pełni wykorzystał hossę na rynku małych i średnich spółek, stawiając m.in. na akcje AB oraz iFirmy. Gratulujemy!

Wnioski o Rodzinny Kapitał Opiekuńczy już dostępne w Banku Millennium

05.01.2022
Rodzice dzieci między 12 a 35 miesiącem życia mogą już składać wnioski o Rodzinny Kapitał Opiekuńczy w aplikacji mobilnej oraz systemie internetowym Banku Millennium. Wkrótce bank wprowadzi również możliwość wnioskowania o świadczenie 500+ do swojej aplikacji mobilnej.

W Millennium Leasing w 2022 roku sektor MŚP nadal uzyska finansowanie z gwarancją BGK

03.01.2022
Dzięki kontynuacji współpracy Millennium Leasing z Bankiem Gospodarstwa Krajowego firmy z sektora MŚP również w 2022 roku otrzymają możliwość skorzystania z gwarancji jako formy zabezpieczenia umowy leasingu.

Bank Millennium na podium rankingu deweloperów

29.12.2021
Deweloperzy zrzeszeni w Polskim Związku Firm Deweloperskich już po raz piętnasty ocenili banki pod kątem współpracy w zakresie finansowania i obsługi deweloperskich inwestycji mieszkaniowych - Bank Millennium znalazł się na podium zajmując trzecie miejsce (w poprzedniej edycji drugie).

Wniosek o Rodzinny Kapitał Opiekuńczy wkrótce w Banku Millennium

23.12.2021
Na początku stycznia klienci Banku Millennium będą mogli złożyć wnioski o Rodzinny Kapitał Opiekuńczy w systemie internetowym Millenet oraz aplikacji mobilnej. Wkrótce bank wprowadzi również możliwość wnioskowania o świadczenie 500+ do swojej aplikacji mobilnej.

Kampania wizerunkowa bankowości mobilnej Banku Millennium

22.12.2021
24 grudnia Bank Millennium rusza z kampanią telewizyjną bankowości mobilnej. Radek Kotarski opowiada w niej o możliwościach aplikacji w każdej sytuacji życiowej i na każdym etapie życia.

Andrzej Gliński prezesem Związku Pracodawców Instytucji Finansowych w Konfederacji Lewiatan

13.12.2021
10 grudnia Związek Pracodawców Instytucji Finansowych zrzeszony w Konfederacji Lewiatan, najważniejszej organizacji pracodawców prywatnych w Polsce wybrał nowe władze. Prezesem Związku został Andrzej Gliński, członek zarządu Banku Millennium odpowiedzialny za obszar bankowości korporacyjnej.

Świąteczna reklama aplikacji mobilnej Banku Millennium

10.12.2021
Rozpoczęła się emisja nowej reklamy telewizyjnej Banku Millennium, w której Radek Kotarski opowiada o możliwościach aplikacji mobilnej banku, w tym płatnościach zbliżeniowych BLIK oraz usłudze goodie cashback.

Rekordy transakcyjne w Banku Millennium podczas Black Week

08.12.2021
3,6 mln transakcji i 540 mln zł wydanych podczas zakupów online, to bilans zakupów wykonanych przez klientów Banku Millennium podczas Black Week. Liczba transakcji BLIK w trakcie tygodnia promocji wzrosła aż o 120% w stosunku do tygodnia wcześniej. Największą popularnością wśród kupujących cieszą się platformy zakupowe o zróżnicowanym asortymencie.

1 2 3 4 5 6 ... 121