Informacje prasowe

Aktualności filtr

Marcin Banacki powołany na Członka Zarządu Millennium Goodie

07.04.2021
W dniu 16 marca 2021 roku Marcin Banacki został powołany na stanowisko Członka Zarządu Millennium Goodie.

Nawet 400 zł do zyskania – startuje kampania Banku Millennium i Huawei

01.04.2021
1 kwietnia wystartowała wspólna kampania Banku Millennium i Huawei, w ramach której nowi klienci banku mogą zyskać nawet 400 zł. Osoby, które założą konto i pobiorą aplikację Banku Millennium z AppGallery, mogą zyskać 200 zł na zakupy w sklepie huawei.pl. Dodatkowo klienci, którzy będą aktywnie korzystać z założonego konta we wskazanym czasie, otrzymają kolejne 200 zł od Banku Millennium do wydania na dowolny cel.

Bank Millennium we Wrocławiu będzie miał nową siedzibę

31.03.2021
Jedna z trzech central Banku Millennium będzie miała nowy adres we Wrocławiu. W czwartym kwartale br. zaplanowano relokację do nowoczesnego kompleksu biurowego City Forum 2, przy ulicy Traugutta 45. Nowa przestrzeń będzie sprzyjała współpracy realizowanej w rozproszonych zespołach. Atutami budynku i powierzchni są ponadto dogodna lokalizacja, elastyczność, funkcjonalność oraz wysoki standard ekologicznych i technologicznych rozwiązań.

Bank Millennium nagrodzony tytułem Poland’s Best Employer 2021

31.03.2021
Bank Millennium na drugim miejscu w rankingu najlepszych pracodawców bankowości i usług finansowych. Wśród 30 najlepszych pracodawców ujętych w rankingu.

Bank Millennium najlepszym bankiem w obsłudzie hipotecznej

31.03.2021
W tegorocznej edycji rankingu Instytucja Roku, organizowanego przez firmę Moje Bankowanie, Bank Millennium został uznany za najlepszy bank w obsłudze hipotecznej. Bank Millennium jako jedyny bank znalazł się wśród zwycięzców kategorii hipotecznej.

Działania edukacyjne Fundacji Banku Millennium po raz kolejny nagrodzone

30.03.2021
W tegorocznej edycji rankingu Instytucja Roku, organizowanego przez firmę Moje Bankowanie działania Fundacji Banku Millennium zostały wyróżnione w kategorii Społeczna Odpowiedzialność Biznesu.

Pierwsze posiedzenie Rady Nadzorczej Banku Millennium nowej kadencji i powołanie Zarządu Banku na nową kadencję

25.03.2021
24 marca 2021 r. Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Banku Millennium powołało Radę Nadzorczą nowej trzyletniej kadencji. Podczas pierwszego posiedzenia w dniu 24 marca Rada Nadzorcza powołała Zarząd Banku Millennium, w dotychczasowym składzie, na trzyletnią kadencję.

Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Banku Millennium

25.03.2021
24 marca 2021 roku odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Banku Millennium.

Integracja aplikacji Banku Millennium z Huawei Mobile Services

25.03.2021
Aplikacja mobilna Banku Millennium, dostępna od grudnia ubiegłego roku w AppGallery - sklepie z aplikacjami na urządzenia Huawei, została zintegrowana z Huawei Mobile Services (HMS). Dzięki temu, aplikację banku mogą pobrać użytkownicy najnowszych smartfonów i tabletów Huawei, opartych wyłącznie o HMS. Z okazji integracji planowana jest specjalna oferta z bonusem dla nowych użytkowników aplikacji, będących nowymi klientami banku.

Kredyt hipoteczny o czasowo stałej stopie procentowej dostępny w Banku Millennium

23.03.2021
Bank Millennium udostępnił kredyt hipoteczny z okresowo stałą stopą procentową. Teraz klienci mogą wybrać między kredytem o stałej stopie procentowej, a kredytem o stopie zmiennej. Oprocentowanie kredytu ze stałą stopą procentową pozostaje niezmienne przez okres 5-ciu lat, niezależnie od ewentualnych zmian stóp procentowych na rynku, z możliwością ponownego skorzystania z tej opcji na kolejne 5 lat. W okresie obowiązywania stałej stopy raty kredytu pozostają są stałe.

1 2 3 4 5 6 ... 114