Informacje prasowe

Aktualności filtr

Pakiet walutowy w Banku Millennium, czyli jak nie przeliczyć się na urlopie

20.06.2022
Bez zakładania dodatkowych rachunków walutowych i bez konieczności podróżowania z gotówką wymienioną w kantorze – przed wakacjami Bank Millennium oferuje klientom wygodną i bezpieczną opcję korzystnego przewalutowania transakcji zagranicznych. Pakiet walutowy to element nowego Millennium 360° - bezpłatnie prowadzonego konta, połączonego z szeroką ofertą spersonalizowanych usług w super-aplikacji mobilnej.

Nowy proces otwierania konta na „selfie” w Banku Millennium

15.06.2022
Bank Millennium upraszcza metodę otwierania rachunków online z wykorzystaniem „selfie”. Nowy proces weryfikowania tożsamości został osadzony w aplikacji mobilnej. W przyszłości bank będzie też wykorzystywał warstwę elektroniczną dowodów osobistych oraz akceptował inne dokumenty tożsamości. Projekt zrealizowany został we współpracy z Onfido, światowym liderem w zakresie weryfikacji i uwierzytelniania tożsamości.

Minimum valuable product, czyli jak efektywnie rozwijać produkt

13.06.2022
Chociaż tworzenie oprogramowania jest procesem długofalowym, to podczas prac nad projektem warto pamiętać o wyznaczaniu celów krótkoterminowych. O tym, jaka jest właściwa rola software dewelopera i jak rozumieć koncepcję minimum valuable product podczas warszawskiej edycji Code Europe opowiadał Bartosz Bednarek z Banku Millennium.

Kolejny bank w usłudze potwierdzania dochodu w Banku Millennium za pomocą logowania do innego banku

10.06.2022
Bank Millennium dodaje kolejny bank do usługi potwierdzenia dochodu w procesie pożyczki gotówkowej z wykorzystaniem logowania do innych banków, w ramach otwartej bankowości. Dotychczas potwierdzanie dochodu było dostępne dla kont w Alior Banku, ING, mBanku, PKO BP, PEKAO, BNP Paribas, Inteligo i Santandera, teraz możliwe jest także w Getin Banku.

Bank Millennium na podium w kategorii #Relacje z Klientami konkursu Gwiazdy Bankowości

09.06.2022
Podczas Europejskiego Kongresu Finansowego w Sopocie Dziennik Gazeta Prawna we współpracy z PwC już po raz ósmy przyznał nagrody w konkursie Gwiazdy Bankowości.

Design karty Impresja Banku Millennium na drugim miejscu w rankingu Złoty Bankier 2022

08.06.2022
Design karty Banku Millennium doceniony w rankingu Złoty Bankier 2022 – karta Impresja zajęła drugie miejsce w głosowaniu internautów na najciekawszy wizerunek kart płatniczych.

Zwroty za zakupy coraz popularniejsze

07.06.2022
Polacy zainteresowani nowymi sposobami oszczędzania w trakcie zakupów online. 65% klientów deklaruje chęć przystąpienia do usługi Zwroty za zakupy już podczas wnioskowania o rachunek w Banku Millennium. Oferty specjalne bank udostępnił wraz z nowym kontem Millennium 360°. Rekordowy zwrot naliczony w maju wyniósł aż 1 540 zł.

Konsumenci docenili jakość obsługi Banku Millennium

07.06.2022
Po raz kolejny Bank Millennium znalazł się w gronie laureatów Gwiazd Jakości Obsługi – prestiżowej nagrody przyznawanej firmom oferującym usługi najwyższej jakości. Uroczysta gala wręczenia statuetek Gwiazd Jakości Obsługi odbyła się w warszawskiej siedzibie Business Centre Club.

Kolejny Złoty Listek CSR przyznany Bankowi Millennium

03.06.2022
Wieloletnie działania Banku Millennium na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz uczynienie z nich integralnej części strategii biznesowej Grupy zostały po raz kolejny docenione Listkiem CSR tygodnika Polityka. Nagrodę Złotego Listka CSR Magdalenie Trzynadlowskiej, Dyrektor Biura Zrównoważonego Rozwoju Banku Millennium wręczył Jerzy Baczyński, redaktor naczelny tygodnika Polityka.

Już ponad 200 tys. klientów Banku Millennium korzysta z płatności zbliżeniowych BLIK

03.06.2022
Bank Millennium jako pierwszy na rynku rozpoczął udostępnianie płatności zbliżeniowych BLIK w lipcu ubiegłego roku. W ciągu kilku miesięcy nowe rozwiązanie stopniowo zdobywało popularność klientów i obecnie bank może się pochwalić już prawie 216 tys. użytkowników tej formy płatności. Zrealizowali oni już prawie 4,3 mln transakcji o wartości ponad 166 mln zł.

1 2 3 4 5 6 ... 126