Informacje prasowe


08.09.2014

Złóż wniosek o kartę w systemie Millenet dla Przedsiębiorstw

Bank Millennium uruchomił nową usługę w systemie Millenet dla Przedsiębiorstw, umożliwiającą przedsiębiorcom składanie wniosków o produkty online. Pierwszymi produktami objętymi usługą są karty płatnicze – debetowe, obciążeniowe oraz przedpłacone.

Klienci Bankowości Przedsiębiorstw Banku Millennium mogą teraz zamówić karty płatnicze w dowolnym momencie, bez konieczności wizyty w oddziale lub umawiania spotkania z doradcą. Przygotowanie wniosku o nową kartę jest tak proste, jak wysłanie przelewu.

Nowa usługa umożliwia samodzielne, łatwe przygotowanie wniosku poprzez wybór liczby oraz rodzajów produktów, ich parametrów oraz określenie konkretnego użytkownika karty. Szybsze procesowanie pozwala zredukować długość oczekiwania na przygotowanie kart, co oznacza dużą oszczędność czasu dla klienta. Może on w dogodnym dla siebie momencie przekazać wniosek do banku online, a po jego złożeniu musi poczekać jedynie na wyprodukowanie kart oraz przesłanie ich na wskazany przez siebie adres.

Bank Millennium zadbał również o wygodę zarządzania składanymi wnioskami. Odbywa się ono na tej samej zasadzie, na jakiej zarządza się zleceniami w systemie Millenet dla Przedsiębiorstw. Na oddzielnych listach prezentowane są wersje robocze wniosków, wnioski zautoryzowane i oczekujące na autoryzację oraz wnioski wysłane już do banku. Klient ma możliwość przeglądania szczegółów wniosków, ich edycję, autoryzację i wysyłanie do banku oraz kopiowania zapisanych dokumentów - czyli powtórnego użycia formularza o wybranych już parametrach. Ponadto wnioski można w dowolny sposób filtrować oraz generować zestawienia.

Równocześnie z nową usługą wprowadzone zostały zmiany ułatwiające zarządzanie już istniejącymi kartami. W systemie Millenet dla Przedsiębiorstw można teraz edytować dzienny limit transakcyjny oraz zastrzec kartę przedpłaconą, obciążeniową czy debetową. Użytkownik może także definiować i edytować aliasy wszystkich kart, zasilić rachunek karty przedpłaconej czy spłacić zadłużenie na karcie obciążeniowej. Kolejnym nowo wprowadzonym udogodnieniem jest możliwość generowania nowych raportów dla kart – listy kart i listy szczegółów kart (dla wszystkich typów kart) oraz raportów z historii transakcji (dla kart obciążeniowych i przedpłaconych).

Dodatkowo wprowadzona została możliwość dowolnego sortowania list kart według wybranych kryteriów, a ekran szczegółów karty zyskał bardziej czytelny i przejrzysty wygląd, prezentując w odświeżonej formie najważniejsze parametry karty.