Informacje prasowe


16.12.2015

Zdobądź bilet do kina w nowej promocji Banku Millennium

W promocji przelewów na telefon użytkownicy Aplikacji mobilnej Banku Millennium mogą zdobyć bilet do kina. Wystarczy, że w aplikacji połączą numer telefonu z kontem lub wykonają przelew na telefon z numeru już zarejestrowanego. Dzięki tej usłudze odbiorca, który zarejestrował numer telefonu, otrzymuje przelew natychmiast.

Przelewy na telefon P2P (ang. person-to-person) to mobilne płatności, realizowane przez użytkowników smartfonów, bez konieczności posiadania numeru rachunku odbiorcy. Wystarczy zalogować się do nowej Aplikacji mobilnej Banku Millennium, wpisać lub wybrać z kontaktów numer telefonu odbiorcy i zlecić przelew na ten numer. Jeżeli odbiorca przelewu ma numer powiązany z kontem w Banku Millennium lub innym banku udostępniającym usługę, pieniądze otrzyma natychmiast.

Promocja „Odkryj moc przelewów na telefon” jest dostępna dla wszystkich użytkowników nowej wersji Aplikacji mobilnej Banku Millennium, posiadających aktywną usługę płatności mobilnych BLIK. Rejestrując w aplikacji swój numer telefonu lub wykonując przelew na telefon (przy pomocy usługi P2P) z wcześniej zarejestrowanego numeru można zdobyć kod uprawniający do wymiany na bilet w dowolnym kinie Cinema City. Uczestnik promocji może otrzymać w ramach promocji tylko jeden kod.

Kody uprawniające do wymiany na bilet kinowy otrzyma 7000 pierwszych uczestników promocji. Kod zostanie przesłany po zakończeniu promocji lub po wyczerpaniu puli kodów, SMS-em na telefon zarejestrowany w aplikacji mobilnej, najpóźniej do 12 lutego 2016 r. Jeden kod uprawnia do wymiany na jeden bilet kinowy. 

Promocja „Odkryj moc przelewów na telefon” trwa do 31 stycznia 2016 r. lub do wyczerpania puli kodów uprawniających do wymiany na bilet kinowy. Szczegóły promocji dostępne są w regulaminach na stronie www.bankmillennium.pl oraz w placówkach banku.