Informacje prasowe


10.09.2019

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Wyższy poziom usług bankowych z Kontem 360°– nowa reklama TV

6 września rozpoczyna się emisja nowej reklamy telewizyjnej Konta 360°, oferowanego przez Bank Millennium. Tym razem wspólnie z Radkiem Kotarskim przeniesiemy się w piękne Karkonosze i zobaczymy spektakularny lot balonów.

W lotach balonem wykorzystuje się różnice temperatur. Ciepłe powietrze wewnątrz balonu jest lżejsze od chłodnego na zewnątrz, dzięki czemu balon wznosi się, a pasażerowie mogą podziwiać niezwykłe widoki. Na wyższy poziom usług bankowych łatwo wznieść się otwierając Konto 360° w Banku Millennium. To nowoczesny rachunek, dzięki któremu można nie tylko wygodnie zarządzać finansami, ale np. korzystać z pomocy medycznej i technicznej w ramach atrakcyjnego pakietu assistance. Wystarczą łączne miesięczne wpływy w wysokości 1000 zł oraz jedna płatność kartą lub BLIKIEM w miesiącu, aby nie płacić za konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów. Bezwarunkowo bezpłatne są przelewy krajowe w złotych realizowane przez serwis internetowy i aplikację mobilną, zlecenia stałe, polecenia zapłaty oraz przelewy na numer telefonu komórkowego. Więcej informacji o Koncie 360° można znaleźć na stronie https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste

Nową reklamę telewizyjną będzie można zobaczyć w stacjach ogólnopolskich, wybranych kanałach tematycznych oraz w kanale Banku Millennium na YouTube. Kampania reklamowa będzie prowadzona również w internecie. Kreację spotu przygotowała agencja Change Serviceplan, a produkcję zrealizował Film Reaktor. Media zakupił dom mediowy Initiative Media, działaniami w internecie zajmuje się agencja Carat Poland.

NOTA PRAWNA

Zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku płatniczego, obsługę karty debetowej oraz wypłaty gotówki z bankomatów w przypadku min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu. Bezpłatne są przelewy krajowe w złotych (polecenie przelewu wewnętrznego i polecenie przelewu do innego banku krajowego) przez Millenet i aplikację mobilną. Wypłata gotówki z bankomatu w walucie obcej przeliczana jest na PLN, co wiąże się z dodatkową marżą określoną w cenniku usług dot. kart debetowych. Za wypłaty gotówki z bankomatów za granicą ich operatorzy mogą pobierać opłaty niezależne od Banku pod warunkiem poinformowania Posiadacza karty przed dokonaniem operacji. Opłata ta nie jest przychodem Banku Millennium S.A. Do konta oferowany jest opcjonalny „Pakiet Bardzo Pomocny” bezpłatny przez pierwszych 12 miesięcy prowadzenia konta. Opłata za kolejne miesiące wynosi 4,98 zł. Opłaty, oprocentowanie i inne szczegóły oferty zawarte są w cennikach usług dot. prowizji i opłat, kart debetowych, stóp procentowych oraz Płatności Mobilnych BLIK, a także Regulaminie ogólnym świadczenia usług bankowych dla osób fizycznych w Banku Millennium SA, Regulaminie Oferty „Pakiet Bardzo Pomocny”, Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia i Karcie Produktu „Pakiet Bardzo Pomocny” oraz Dokumencie zawierającym informacje o produkcie ubezpieczeniowym. Dokumenty są dostępne w placówkach Banku oraz na www.bankmillennium.pl.