Informacje prasowe


29.10.2015

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Wyższe oprocentowanie lokat z okazji Światowego Dnia Oszczędzania

Z okazji Światowego Dnia Oszczędzania, Bank Millennium przygotował specjalną edycję promocji Happy Hours. W dniu 2 listopada aż przez osiem godzin będzie można założyć lokatę o wyższym niż standardowe oprocentowaniu.

2 listopada br. Klienci Banku Millennium będą mogli skorzystać ze specjalnej, wydłużonej promocji Happy Hours. Wszystkim otwierającym Lokatę Millenet w PLN na okres od 32 do 61 dni w godzinach 9:00-17:00, bank podwyższy oprocentowanie o 1,5 p.p. w stosunku do standardowej oferty. Dzięki temu lokaty przyniosą 2,5% zysku w skali roku.

- Ideą Światowego Dnia Oszczędzania jest promowanie odkładania pieniędzy. My również stale zachęcamy klientów do oszczędzania. Oferujemy nie tylko klasyczne produkty oszczędnościowelink otwiera się w nowym oknie, ale też niestandardowe rozwiązania, dostępne przez Millenet czy aplikację mobilną. Przekonujemy klientów, że dla skutecznego odkładania pieniędzy kluczowa jest konsekwencja i systematyczność. Każdy moment jest dobry, by pomyśleć o zabezpieczeniu swojej finansowej przyszłości. – mówi Marek Ubysz, Kierujący Wydziałem Produktów Oszczędnościowych w Banku Millennium.

Z promocji Happy Hours można skorzystać za pośrednictwem systemu bankowości internetowej Millenet i aplikacji mobilnej Banku Millennium. Minimalna kwota lokaty zakładanej w ramach Happy Hours to 500 zł. Każdy Klient może założyć promocyjne lokaty o maksymalnej łącznej wartości 20 tys. zł.