Informacje prasowe


29.10.2014

Wypłata mobilna z bankomatów Banku Millennium

Bank Millennium udostępnił Klientom nową usługę, dzięki której wypłata z bankomatu możliwa jest bez użycia karty płatniczej. Wystarczy aktywna Aplikacja Mobilna Banku Millennium.

- Usługa jest odpowiedzią na zapotrzebowanie ze strony użytkowników, a jednocześnie naturalnym kierunkiem rozwoju naszej bankowości mobilnej. Klienci coraz częściej podkreślają, że chcą mieć narzędzie, które pozwoli na dostęp do środków i wykonywanie podstawowych transakcji tam, gdzie w danej chwili przebywają. Wprowadziliśmy więc wygodne i bezpieczne rozwiązanie dla Klientów, którzy nie chcą zabierać ze sobą portfela czy np. zapomnieli go z domu – mówi Ricardo Campos, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium. 

Usługa „Wypłata mobilna” dostępna jest we wszystkich bankomatach Banku Millennium. Klient wybiera opcję „Wypłata mobilna” oraz określa kwotę do wypłaty. W Aplikacji Mobilnej generowany jest sześciocyfrowy kod, który Klient następnie wprowadza w bankomacie. Kolejny krok to potwierdzenie transakcji kodem PIN w aplikacji, po czym następuje wypłata gotówki. Usługa dostępna jest dla klientów indywidualnych oraz dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność, które korzystają z Aplikacji Mobilnej dla klientów indywidualnych. 

Za pośrednictwem Aplikacji Mobilnej Banku Millennium Klienci mają również możliwość uzyskania Pożyczki Gotówkowej oraz podwyższenia limitu karty kredytowej bez potrzeby przedstawiania dokumentów, a dostęp do dodatkowych środków uzyskają niemal natychmiast. Oprócz rozwiązań, które pozwalają na skorzystanie z wszystkich najważniejszych funkcji rachunku bankowego, w aplikacji dostępna jest też usługa Managera Finansów, pozwalająca wygodnie zarządzać domowym budżetem, czy też możliwość skanowania i generowania kodów QR.

Aplikację bankowości mobilnej o nazwie „Bank Millennium” można pobrać bezpłatnie na wszystkie najpopularniejsze urządzenia mobilne – jest ona dostępna dla systemów operacyjnych Android, iOS, Windows 8 oraz dla BlackBerry 10. Aby pobrać aplikację dla konkretnego urządzenia, wystarczy wpisać adres www.bankmillennium.pl/mb w przeglądarce telefonu lub tabletu. Poza Aplikacją Mobilną, dostęp do bankowości mobilnej możliwy jest za pomocą Millenetu Mobilnego (https://m.bankmillennium.pl).