Informacje prasowe


30.10.2014

Wydłużona promocja Happy Hours w Światowym Dniu Oszczędzania

Z okazji przypadającego 31 października Światowego Dnia Oszczędzania, Bank Millennium przygotował specjalną edycję promocji Happy Hours. W tym dniu aż przez sześć godzin będzie można założyć lokatę o wyższym niż standardowe oprocentowaniu.

- Światowy Dzień Oszczędzania obchodzony jest 31 października już od 90 lat. Jego głównym celem jest promowanie idei regularnego odkładania pieniędzy. W Banku Millennium stale zachęcamy Klientów do systematycznego oszczędzania i oferujemy produkty, spośród których można łatwo wybrać rozwiązanie najlepiej odpowiadające indywidualnym potrzebom. Warto pozwolić swoim oszczędnościom pracować - zakładać korzystnie oprocentowane lokaty i cieszyć się z osiągniętych zysków. Pamiętajmy także, że nawet drobne kwoty, odkładane regularnie i wpłacane np. na konto oszczędnościowe, w dłuższym okresie urosną do znaczącej sumy – mówi Marek Ubysz, Kierujący Wydziałem Produktów Oszczędnościowych w Banku Millennium.

31 października br. Klienci Banku Millennium będą mogli skorzystać ze specjalnej, wydłużonej promocji Happy Hours. Wszystkim otwierającym Lokatę Millenet w PLN na okres od 32 do 61 dni w godzinach 10:00-16:00, Bank podwyższy oprocentowanie o 1 p.p. w stosunku do standardowej oferty. Dzięki temu lokaty przyniosą 2,5% zysku w skali roku. Każdy Klient może w ramach promocji założyć lokaty o maksymalnej łącznej wartości 20 tys. zł.

- Warto skorzystać z okazji, jaką przynosi Światowy Dzień Oszczędzania i ulokować pieniądze na dobrych warunkach. To świetny moment na podjęcie decyzji o oszczędzaniu i rozpoczęcie regularnego odkładania pieniędzy na przyszłość. Z promocji Happy Hours można skorzystać nie tylko za pośrednictwem systemu bankowości internetowej, ale także Aplikacji Mobilnej Banku Millennium, dzięki czemu lokatę możemy błyskawicznie założyć niezależnie do miejsca, w którym przebywamy – mówi Ricardo Campos, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium.