Informacje prasowe


01.07.2020

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Wnioski Dobry Start i promocja Konta 360° Junior

Bank Millennium udostępnił klientom możliwość złożenia w serwisie bankowości internetowej Millenet nowego wniosku w rządowym programie Dobry Start. Bank przygotował z tej okazji promocję. Klienci, którzy założą swojemu dziecku Konto 360° Junior i złożą wniosek w programie, mogą zyskać 60 zł na eKarcie goodie.

Wnioskowanie w programie 300+ jest w Banku Millennium proste i intuicyjne. Wystarczy zalogować się do Millenetu i wypełnić odpowiedni formularz, znajdujący się w zakładce MilleUrząd oraz potwierdzić go hasłem SMS lub zatwierdzić w aplikacji mobilnej (w zależności od wybranej metody autoryzacji operacji). Wniosek wraz z załącznikami bank przekaże do właściwego urzędu, a klient otrzyma potwierdzenie jego złożenia (Urzędowe Poświadczenie Odbioru) e-mailem. Po przesłaniu wniosku w Millenecie status wniosku można sprawdzić w sekcji Wnioski i umowy > Wnioski. Więcej o programie Dobry Start na stronie https://www.bankmillennium.pl/bankowosc-elektroniczna/millenet-dla-klientow-indywidualnych-biznes/program-dobry-start

- Cieszymy się, że z możliwości złożenia wniosku w Millenecie będzie mogła skorzystać kolejna grupa osób, byli klienci Euro Banku – mówi Halina Karpińska, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium.

W promocji „Dobry start z Kontem 360° Junior” klienci mogą zyskać 60 zł na eKarcie goodie. Aby skorzystać z promocji, należy założyć swojemu dziecku Konto 360° Junior w serwisie internetowym Millenet do 31 sierpnia 2020 r., złożyć wniosek w programie Dobry Start 300+ w Millenecie również do 31 sierpnia 2020 r., a dodatkowo, gdy dziecko ma powyżej 13 lat, wykonać min. 1 płatność kartą do Konta 360° Junior (w tym zbliżeniowo telefonem) lub BLIKIEM do 30 września 2020 r. Promocja trwa do 31.08.2020 r. lub do wyczerpania limitu kont objętych promocją. Szczegóły można znaleźć w regulaminie na stronie https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/1289/latest.

Najważniejsze informacje o eKarcie goodie:

  • Z karty można skorzystać po rejestracji w aplikacji goodie.
  • Kartą można zapłacić we wszystkich polskich sklepach internetowych oraz stacjonarnych, przy użyciu Google Pay lub Apple Pay.
  • Karta jest ważna przez 12 miesięcy od daty aktywacji przez użytkownika.
  • Karta ma formę elektroniczną. Dane karty znajdują się w aplikacji goodie.

Bezpłatna aplikacja mobilna goodie i strona internetowa www.goodie.pl to także wygodny doradca zakupowy, dający szybki dostęp do informacji o zniżkach, wyprzedażach i promocjach w sklepach stacjonarnych i internetowych oraz do elektronicznych wersji gazetek zakupowych. Z goodie cashback można zyskać zwrot części wydatków za zakupy w kilkuset sklepach online. Aplikacja pozwala założyć karty stałego klienta galerii handlowych i korzystać z najlepszych okazji cenowych. Regulamin platformy goodie i opis działania usługi goodie cashback można znaleźć na stronie www.goodie.pl.