Informacje prasowe


01.02.2021

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Wnioski 500+ na nowy okres świadczeniowy i specjalne promocje w Banku Millennium

Już od 1 lutego 2021 r. można składać drogą elektroniczną wnioski w ramach programu Rodzina 500+ na nowy okres świadczeniowy. Bank Millennium ponownie udostępnił klientom intuicyjny wniosek w serwisie internetowym, a dodatkowo promocje, dzięki którym można zyskać nawet 350 zł.

Bank Millennium, poza dostarczaniem produktów i usług bankowych, dba o ułatwianie codziennego życia swoich klientów, dlatego udostępnia możliwość wnioskowania o świadczenie 500+ przez serwis internetowy Millenet. Wnioskowanie jest wygodne, szybkie, nie wymaga wizyty w urzędzie i podawania dużej ilości danych. Część z nich uzupełniana jest automatycznie. Wystarczy po zalogowaniu do serwisu internetowego Millenet wypełnić formularz, znajdujący się w zakładce MilleUrząd oraz potwierdzić złożenie wniosku kodem SMS lub w aplikacji mobilnej (w zależności od wybranej metody autoryzacji operacji). Wniosek wraz z załącznikami bank przekaże do właściwego urzędu, a klient otrzyma potwierdzenie jego złożenia poprzez wiadomość e-mail. Status złożonego w Millenecie wniosku można sprawdzić w dowolnym momencie w sekcji Wnioski i umowy > Wnioski.

Dodatkowo bank przygotował specjalną promocję dla rodziców. Można w niej zyskać 50 zł na eKarcie goodie do płatności we wszystkich sklepach w Polsce. Wystarczy założyć dziecku Konto 360º Junior w serwisie internetowym Millenet do 1 marca br. i złożyć wniosek w programie Rodzina 500+. Jeśli dziecko ukończyło 13 lat, wykonać min. 1 płatność kartą debetową, telefonem lub BLIKIEM do 31 marca 2021 r. Szczegóły znajdują się w regulaminie promocji „Premia+ z Kontem 360° Junior”, dostępnym na stronie Banku Millennium.

Od 2 lutego br. dostępna będzie oferta dla nowych klientów, w której także przewidziane są nagrody. W tej promocji można zyskać łącznie aż 300 zł: 200 zł premii za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student i aktywne korzystanie, a dodatkowo 100 zł za złożenie wniosku w programie Rodzina 500+ przez Millenet. Szczegółowy opis warunków znajdziemy w regulaminie „Konto 360° i 300 zł z plusem” dostępnym na stronie Banku Millennium. Promocje nie wykluczają się. Jeśli klient skorzysta z promocji Konta 360°, a potem założy Konto 360°Junior swojemu dziecku i zdąży złożyć wniosek w ramach programu Rodzina 500+ do 31 marca br., zyska dodatkowe 50 zł na eKarcie goodie.

Wnioski w ramach programu Rodzina 500+ w formie elektronicznej dostępne są od 1 lutego 2021 r. Aby zachować ciągłość wypłaty świadczenia wychowawczego i otrzymać świadczenie w czerwcu 2021 r., należy złożyć wniosek do 30 kwietnia 2021 r. Zmianą w odniesieniu do poprzedniego okresu świadczeniowego jest jego długość. Prawo do świadczenia wychowawczego będzie ustalane na roczny okres świadczeniowy, trwający od dnia 1 czerwca do dnia 31 maja następnego roku kalendarzowego, zamiast 2 lat - jak to miało miejsce wcześniej. Świadczenie przysługuje na każde dziecko do ukończenia 18 roku życia, bez względu na dochód osiągany przez rodzinę.

Więcej na stronie https://www.bankmillennium.pl.