Informacje prasowe


28.04.2004

Wizyta Prezydenta Republiki Portugalii w Banku Millennium S.A.

Warszawa, 28.04.2004 – W dniu dzisiejszym Pan Jorge Sampaio, Prezydent Republiki Portugalii, złożył wizytę w siedzibie Banku Millennium S.A.

Prezydent odwiedził oddział detalicznej sieci Millennium, w którym zapoznał się z filozofią obsługi klientów indywidualnych, strukturą oferowanych produktów i rozwiązaniami operacyjnymi umożliwiającymi  całodobowy, ogólnopolski serwis bankowy.
 
Prezydent wysłuchał też informacji o aktualnej sytuacji gospodarczej Polski, naszym systemie bankowym oraz zapoznał się z historią Banku Millennium i planami jego rozwoju. Przedstawił je Pan Bogusław Kott, Prezes Zarządu Banku Millennium, podkreślając znaczenie partnerskiej współpracy z portugalskim bankiem Millennium BCP, we współpracy z którym w 1998 roku powstała w Polsce nowoczesna sieć detaliczna Millennium, i który jest dzisiaj strategicznym inwestorem w Banku Millennium S.A.
 
Na zakończenie wizyty Prezydent Jorge Sampaio powiedział (...) Przed zjednoczoną Europą stoi teraz wiele wyzwań i potrzeba nam dużo optymizmu. Ważne jest, by nasze kraje miały swoich reprezentantów - solidne firmy współpracujące ze sobą w przestrzeni europejskiej, bo to jest nasza przyszłość. Życzę wam  sukcesów (...)