Informacje prasowe


23.03.2016

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Wiosenne STYLOWE ZAKUPY z Bankiem Millennium

Już wkrótce rusza kolejna edycja największej w Polsce akcji rabatowej „Stylowe zakupy”, w ramach której w weekend 1-3 kwietnia br. w wybranych sklepach w całej Polsce będzie można zrobić zakupy z wysokimi rabatami. W tej edycji dodatkowo przez 10 dni można będzie korzystać ze zniżek na usługi. Bank Millennium jest głównym partnerem akcji.

„Stylowe zakupy” to największa weekendowa akcja promocyjna w Polsce, cyklicznie przygotowywana przez wydawnictwo Bauer. W najnowszych numerach magazynów „Twój Styl” (nr 4/2016) oraz „Grazia” (nr 4/2016) zamieszczone są kupony, dzięki którym będzie można skorzystać z rabatów na zakupy w wybranych sklepach w weekend 1-3 kwietnia 2016 r. oraz z rabatów na usługi w dniach 1-10 kwietnia 2016 r.

W akcji bierze udział ponad 390 marek, tj. około 11 000 sklepów i punktów usługowych w całej Polsce. Pełna lista adresów sklepów objętych akcją „Stylowe zakupy” oraz regulamin akcji dostępne są na stronie www.styl.pl.

Posiadacze kart kredytowych Millennium Impresja oraz Millennium Alfa mogą dodatkowo liczyć na zwrot 5% wartości wydatków dokonanych w sklepach należących do Partnerów kart, aż do 760 zł rocznie. Promocje łączą się ze sobą.

Szczegóły oferty dostępne są na www.bankmillennium.pl, w placówkach Banku Millennium w całej Polsce oraz w TeleMillennium pod numerem 801 331 331.