Informacje prasowe


04.04.2018

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Wiosenne Stylowe Zakupy z Bankiem Millennium i goodie

Już 5 kwietnia br. rozpocznie się wiosenna edycja Stylowych Zakupów, największej akcji rabatowej w Polsce, której głównym partnerem jest Bank Millennium. W jej ramach w 13 tys. sklepów ponad 400 marek w całej Polsce będzie można zrobić zakupy z bardzo wysokimi zniżkami. Jeszcze więcej mogą zyskać osoby płacące za zakupy kartą Millennium Impresja lub Millennium Alfa oraz korzystające z aplikacji zakupowej goodie.

Stylowe Zakupy to świetna okazja do uzupełnienia garderoby przed nowym sezonem i kupienia odzieży, obuwia i akcesoriów z najnowszych kolekcji w wyjątkowych, promocyjnych cenach. W ramach akcji dostępne będą także zniżki na kosmetyki, biżuterię, akcesoria wnętrzarskie, artykuły dla dzieci, zabiegi w salonach fryzjerskich i spa, wizyty w restauracjach, zakupy w butikach online i wiele innych. Pełna lista sklepów objętych akcją Stylowe Zakupy oraz regulamin akcji dostępne są na stronie www.styl.pl/stylowezakupy.

Kupony uprawniające do rabatów można znaleźć w magazynach Twój STYL (nr 4/2018, na rynku od 15 marca) oraz SHOW (nr 7/2018, w sprzedaży od 3 kwietnia br.). Dodatkowo z aplikacją goodie można zyskać wyjątkowe, dostępne tylko w goodie, zniżki w wybranych sklepach - szczegóły na www.goodie.pl.

Kalendarz Stylowych Zakupów:

  • 5-7 kwietnia – 3 dni rabatów w sklepach stacjonarnych
  • 5-10 kwietnia - 6 dni rabatów w sklepach internetowych
  • 5-14 kwietnia - 10 dni rabatów na usługi

Sposobem by zyskać jeszcze więcej podczas wiosennych zakupów, jest opłacenie ich kartą Millennium Impresja lub Millennium Alfa. Zwrot części wydatków dokonanych tymi kartami u ich Partnerów łączy się z innymi rabatami, także tymi udzielanymi w ramach Stylowych Zakupów. Z Impresją i Alfą można zyskiwać przez cały rok otrzymując zwrot do 5% wartości zakupów u Partnerów karty (aż do 760 zł rocznie). Partnerzy karty Impresja to 25 znanych marek, m.in.: Empik, Apart, Sephora, Zara, Venezia, Deichmann, Sony, Piotr i Paweł czy Smyk. Partnerzy karty Alfa to m.in. Go Sport, Cinema City, Leroy Merlin, Intercars.pl i Travelplanet.pl. Właścicielka lub właściciel karty może też w łatwy sposób rozłożyć dokonane nią wydatki (w całości online lub telefonicznie) na raty i spłacić je w dogodnym dla siebie czasie.

Więcej o Impresji można dowiedzieć się odwiedzając stronę https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/karty-platnicze/karty-kredytowe/millennium-impresja jedną z placówek Banku Millennium w całej Polsce lub dzwoniąc do TeleMillennium pod numer 801 331 331. Co ważne, osoby, które nie mają jeszcze karty kredytowej Impresja lub Alfa w Banku Millennium i złożą o nią wniosek do 30 kwietnia br., aż przez dwa lata będą zwolnione z miesięcznej opłaty za obsługę karty (RRSO 10,52%).

Pomoc w zaplanowaniu zakupów na sezon wiosenny zapewni z kolei mobilna aplikacja zakupowa www.goodie.pl. Aplikacja i strona internetowa www.goodie.pl to wygodny, osobisty doradca zakupowy, dający szybki dostęp do informacji o zniżkach, wyprzedażach i promocjach w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Aplikacja informuje o wydarzeniach na terenie galerii handlowych i rabatach w restauracjach oraz pozwala skorzystać z wielu zniżek i promocji dostępnych tylko w goodie. Oferuje także dostęp do aktualnych gazetek promocyjnych największych sieci handlowych. Dużym ułatwieniem jest opcja głosowego wyszukiwania produktów. Z goodie można szybko i wygodnie zaplanować wizytę w ulubionej galerii handlowej. Specjalnie dla użytkowników goodie w trakcie najbliższych Stylowych Zakupów przewidziane są dodatkowe zniżki w lodziarnio-kawiarniach Grycan, sklepach home&you, City Sport i drogeriach Natura. Szczegółowe informacje oraz regulamin można znaleźć na www.goodie.pl.

Przykład reprezentatywny dla karty kredytowej Millennium Visa Impresja/Millennium MasterCard Impresja/Millennium Visa Alfa w promocji „Karta Kredytowa za 0 zł przez 2 lata”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,52%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 5000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty: 5320,60 zł, oprocentowanie zmienne 10%, całkowity koszt kredytu: 320,60 zł (w tym: suma opłat za obsługę karty głównej 0,00 zł, odsetki 320,60 zł), przy założeniu, że przyznany limit kredytowy zostaje wypłacony od razu w pełnej wysokości w trybie transakcji bezgotówkowej i jest spłacany w 12 miesięcznych równych ratach w wysokości 443,38 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 2.01.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Promocja „Karta Kredytowa za 0 zł przez 2 lata” trwa od 15 marca 2018 r. do 30 kwietnia 2018 r. i dotyczy głównych kart kredytowych Millennium Visa, Millennium MasterCard, Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa. Z Promocji mogą skorzystać Klienci, którzy nie są posiadaczami innej głównej karty kredytowej w Banku Millennium S.A oraz nie posiadali i nie rezygnowali z takiej karty od dnia 1 stycznia 2018 roku. Możliwość skorzystania z promocji za pośrednictwem Aplikacji Mobilnej Banku będzie miała miejsce nie później niż od dnia 20 kwietnia 2018 r. Szczegółowe warunki Promocji są zawarte w Regulaminie Promocji „Karta Kredytowa za 0 zł przez 2 lata”, dostępnym na stronie www.bankmillennium.pl.

Bank każdorazowo ocenia zdolność kredytową wnioskodawcy przed przyznaniem karty kredytowej; w przypadku niespełnienia wymogów w zakresie zdolności kredytowej Bank nie zawrze umowy karty kredytowej. Opłata miesięczna za kartę po okresie promocji, inne opłaty, oprocentowanie oraz inne szczegóły zawarte są w Cenniku usług – karty kredytowe, Regulaminie kart kredytowych wydawanych przez Bank Millennium SA, Regulaminie sprzedaży premiowej karty kredytowej Millennium Visa Impresja wydawanej przez Bank Millennium SA „Moneyback”, Regulaminie sprzedaży premiowej karty kredytowej Millennium MasterCard Impresja wydawanej przez Bank Millennium SA „Moneyback”, Regulaminie sprzedaży premiowej karty kredytowej Millennium Visa Alfa wydawanej przez Bank Millennium SA „Moneyback”– dostępnych w placówkach Banku oraz na stronie www.bankmillennium.pl. Szczegóły oferty dostępne również w TeleMillennium pod numerem 801 331 331.