Informacje prasowe


07.04.2015

Weekend okazji czyli stylowe zakupy z Bankiem Millennium

W dniach 10-12 kwietnia w ramach weekendu „Stylowe zakupy”, w wybranych sklepach w całej Polsce będzie można zrobić zakupy z bardzo wysokimi zniżkami. Bank Millennium jest głównym partnerem tej największej w Polsce akcji rabatowej.

Akcja „Stylowe zakupy” organizowana już po raz piąty przez magazyny „Twój Styl” i „Grazia” startuje w najbliższy piątek 10 kwietnia. By skorzystać ze zniżek do 50%, wystarczy kupić kwietniowy numer „Twojego Stylu” (nr 04/2015) lub dwutygodnika „Grazia” (nr 07/2015), wyciąć kupony rabatowe i pójść z nimi na zakupy.  

W tegorocznej akcji bierze udział ponad 390 marek i 11 000 najlepszych sklepów w Polsce. Pełna lista adresów sklepów objętych akcją „Stylowe zakupy” dostępna jest na stronie www.styl.pl.

Klienci Banku Millennium płacący za zakupy kartą kredytową Millennium Alfa lub Millennium Impresja wydadzą jeszcze mniej. Ponieważ programy moneyback można łączyć z innymi promocjami i ofertami specjalnymi, takimi jak „Stylowe zakupy”, posiadacze kart mogą dodatkowo liczyć na zwrot nawet 5%* wartości zakupów dokonanych w sklepach Partnerów. Obie karty umożliwiają  zwrot wartości zakupów aż do 760 zł* rocznie. 

Dodatkowo w „Lekkiej, wiosennej promocji” każdy nowy klient, który w kwietniu podpisze umowę o kartę kredytową Millennium Alfa lub Millennium Impresja przez sześć miesięcy będzie zwolniony z opłaty za obsługę karty, niezależnie od ilości transakcji w miesiącu. 

Szczegóły oferty, w tym zasady korzystania z karty kredytowej oraz informacje o płatnościach, określa Regulamin Kart Kredytowych wydawanych przez Bank Millennium oraz Cennik usług – karty kredytowe, dostępne na www.bankmillennium.pl oraz w placówkach Banku Millennium w całej Polsce. 

 

*Zwrot podlega opodatkowaniu zgodnie z przepisami prawa podatkowego.